18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Krótko o wyborach
castagir • 2019-05-27, 16:52
Wczorajszy dzień to kolejna porażka narodu i dowód na regres tego społeczeństwa. Godność i rozum człowieka padł znów ofiarą pazernej tłuszczy.
Brakuje mi słów by dokładnie wyrazić to co się wczoraj wydarzyło, dlatego wrzucam tutaj tego mema, nad którym płakałem gdy go kleiłem.

Mam nadzieję, że w komentarzach będzie prowadzona dyskusja na poziomie, bo nie ma sensu szkodzić sobie nerwami z powodu głupoty tępej masy. Polska konsekwentnie porusza się demokratycznie obranym kursem - czyli na dno.

Pozdrawiam!

PS: Meme jest autorski,. Możecie go kraść jeśli chcecie.

Ni...........ny
2019-05-27, 17:09
castagir napisał/a:

PS: Meme jest autorski,




2019-05-27, 17:15
Frekwencja słowo klucz, zagonili baranów do urn to zagłosowali jak im kibel wskazał. :brawo:

2019-05-28, 08:43

2019-05-28, 11:13
Tak patrząc na to wszystko to myślę że głupiemu człowiekowi łatwiej żyć...

2019-05-28, 14:20
Niby to tylko wyboru do Europarlamentu, jednak i tak pokazuje poziom intelektualny tego społeczeństwa, który wynosi maksymalnie dwie cyfry. Kraj kocham, ale narodem gardzę.

2019-05-28, 17:18
Spoko na jesieni bedzie jeszcze zabawniej. Czekam az ta cała czerwono-teczowa czereda osra się z żalu i złości. Szkoda ze kosztem dopuszczenia idiotów do władzy. Ale jeszcze 4 lata z baranami przezyje.

2019-05-30, 06:25
poligon6 napisał/a:

Ale jeszcze 4 lata z baranami przezyje



Wiesz... zmiana władzy, przepisów, prawa... to może i faktycznie kilka lat i można poczekać. Ale zmiana roszczeniowej mentalności patologi społecznej... to będzie kilka pokoleń.
Mnóstwo zmian w społeczeństwie jakie wywołały skrajnie socjalistyczne i komunistyczne rządy PiS, będą wymagały dziesiątek lat, żeby móc liczyć na chociaż odrobinę normalności.

Więc ja zdecydowanie uważam, że wyjście "jeszcze 4 lata przeżyjemy" to skraj głupoty, bezmyślności i braku jakiejkolwiek odpowiedzialności.

2019-05-30, 07:52


Nie ma już ratunku dla Polski. W tym kraju nigdy nie będzie lepiej. Polacy to roszczeniowe pie**olone socjalistyczne nieroby pasożyty.

W Szwajcarii parę lat temu było głosowanie za ustawową pensją czy się stoi czy się leży. Każdy miał brać hajs nawet jak nic nie robi. Wszyscy k***a zagłosowali na NIE.

U nas ludzie nie ukrywają, że głosują na PIS bo rozdaje publiczną kasę.
Pokazywali w telewizji po wyborach takie k***a polskie chamstwo, naj***ne prymitywy wąsate, bezzębne, spasione od taniego piwska i nieróbstwa.
Takie pie**olone utuczone karyny zacirojące się w dupe, z doczepianymi kudłami i "hybrydami" wożące w wózkach 6 letnie otyłe dzieci pijące coca colę z gwinta. To całe odrażające, obrzydliwe bydło i plugastwo z dumą mówiło, że głosują na pislamistów bo trzynasta emerytura/pińcet plus/pińcet na świnię itp itd.
RĘCE k***A OPADAJĄ Z BEZSILNOŚCI.
Lepiej nam było zostać pod pruskim i austriackim zaborem. Żyli byśmy teraz w normalnym kraju.
ch*j nam przyszło z tej walki o "wolność" flagę, o Polskę o naród. Co z tego, że mówimy po polsku jak tu nikt nikogo nie rozumie, nikt nikogo nie słucha a każdy by drugiego zepchnął w przepaść jakby mu dali za to 10 zł.
Miliony Polaków oddały krew w piach za walkę o wolny kraj a ten kurewski naród zagłosował na partię, która rżnie podatkami pracujących, daje kasę nierobom, klerowi i broni pedofilów.
W grobach się k***a przewracają.

Polska jest podzielona. Jest w stanie wiecznej wojny domowej.
Nie ma tu żadnej tożsamości narodowej, żadnej współpracy, żadnego dialogu. Nic k***a nie łączy ludzi w tym kraju.
To jest tylko ziemia z wytyczoną granicą wewnątrz której zamknięto 40 mln zupełnie obcych sobie ludzi dzielących tylko wspólny język. Każdy zagarnia tylko pod siebie.
40 mln pie**olonych egoistów.
j***ć po stokroć, j***ć każdego zdrajce, który zagłosował na socjalistyczno-klerykalny PIS.

Proponuję podzielić Polskę w pół na zachód i wschód. Na zachód wszyscy którzy chcą normalności na wschód niech idzie cała ta j***na socjalistyczna swołocz liżąca srakę plebanom, dająca im do dupcenia dzieci. Wszystkie te pie**olone nieroby, j***ne nieuki i każdy kto głosował na Pis.

2019-05-30, 08:40
@up
po kilkunastu latach podzielony kraj coraz bardziej upodabnia sie do podzielonej Korei - na wschodzie kult Kur Du Pla oparty na Katozimie (rydzykowym katolicyzmie) pod auspicjami wujka wołodii sprawia że nawet ameby głosujące na pislam pokroju polidurnia marzą jedynie o przedarciu sie przez granice by z pozycji imigrantów błagac 'sąsiadów-lewaków' o azyl w ekonomicznym raju bo ich genialny duce przepie**olił cały hajs na dalsze ekonomiczne korumpowanie patologii

2019-05-31, 08:38

2019-05-31, 15:37
lesiot napisał/a:

Wiesz... zmiana władzy, przepisów, prawa... to może i faktycznie kilka lat i można poczekać. Ale zmiana roszczeniowej mentalności patologi społecznej... to będzie kilka pokoleń.
Mnóstwo zmian w społeczeństwie jakie wywołały skrajnie socjalistyczne i komunistyczne rządy PiS, będą wymagały dziesiątek lat, żeby móc liczyć na chociaż odrobinę normalności.

Więc ja zdecydowanie uważam, że wyjście "jeszcze 4 lata przeżyjemy" to skraj głupoty, bezmyślności i braku jakiejkolwiek odpowiedzialności.



Te zmiany sa nieodwracalen, ale wyboru nie ma. Chyba ze Gwiazdowski zjednoczy sie z Kukizem i weźmie paru co mądrzejszych z Konfederacji, którzy zrzucą ruskie onuce. Byle bez socjalistów z RN. Jest szansa na wyszarpanie elektoratu nie tylko Pis ale i KE.

Inaczej trzeba przeczekać.

2019-05-31, 19:22
poligon6 napisał/a:

zjednoczy sie z Kukizem



Ty tak serio?
Z Kukizem?
Serio?!

Pseudoantystemowa przybudówka PiS zwołana na zamówienie PiSu.
Na początku to jeszcze rozumiałem, że ludzie na Kukiz15 się nabierali... wszak debili który nabrali się na Nowoczesną też nie brakowało, a to dość podobna potrzeba powołania jednej i drugiej partii.
Ale dziś... głosować na Kukiza, gdzie ostatnie 4 lata wyraźnie pokazały, że Kukiz15 gra cały czas tak, żeby PiS zyskiwał i przy władz utrzymać pokomunistyczne PC / PiS.
Moda na "antysystemowców" przepadła to i PiSowi już Kukiz15 niepotrzebny, a Ci co dali się nabrać już odeszli.

Od dawna wiadomo było że debile głosują na POPiS, ale co raz bardziej mnie przeraża, że ludzie tak ślepo i tempo wierzą, w przybudówki POPiSU jak Nowoczesna czy inne Kukizy15... jak widać, są ludzie głupsi od wyborców POPiSu.

Strasznie mi Bosak + Winnicki + RN w Konfederacji nie pasują... ale żadna inna obecnie opcja nie zrobi absolutnie nic, żeby wytępić żydokomunę - nowotwór toczący ten kraj od dziesiątek lat.

2019-05-31, 20:15
lesiot napisał/a:

Pseudoantystemowa przybudówka PiS zwołana na zamówienie PiSu.



Przestań pie**olić tam sa też rozsadni ludzie. Np Rafał Wójcikowski. A jak masz inne wyjście ro wal smiało. Posłucham mistrzu urodzaju, bo widzę że najlepiej bys się zamknał w piwnicy i pie**olił komunały.

2019-06-02, 22:17
poligon6 napisał/a:

Przestań pie**olić tam sa też rozsadni ludzie. Np Rafał Wójcikowski.


Ja PRDL... ten człowiek nie żyje od dwóch lat!
Zacznij myśleć!

poligon6 napisał/a:

Posłucham mistrzu urodzaju, bo widzę że najlepiej bys się zamknał w piwnicy i pie**olił komunały.


Cały Ty... zero argumentów, zero myślenia samodzielnego, brak jakiegokolwiek instynktu, jedyne do czego jesteś zdolny to bluzgać i wyzywać i wmawiać sobie, że dzięki temu masz rację.

Kolejny taki co jakby skoczył ze swojego ego, na swoje iq to by się zabił.