18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
ARock 2024-07-02, 21:01 26
Jaki streamer, toż to zwykły zjeb zjebany i na pewno pedał, bo każdy pedał to streamer 🤷‍♂️
Zgłoś
Avatar
OldMann 2024-07-02, 21:04 29
jaki kurwa głupio-mądry zjeb, jak mnie takie typki wkurwiają , babka mu sprzedała celną ripostę a tej hujek zamiast stulić morde to filozofuje "ja też mam kamerke nie musisz sie chwalić", co za pierdolenie......
Zgłoś
Avatar
pankruk 2024-07-02, 22:37 11
Nie wiem co trzeba mieć we łbie żeby tak randomowo do laski w sklepie pierdolić o tym ile razy się myje zęby w ciągu dnia.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-03, 0:58 1
Ja cały czas gadam do obcych ludzi. Nie czuję tej granicy, każdego traktuję jak dobrego znajomego. W urzędach ma opinię gościa, któremu lepiej popchnąć sprawę i nie narobić sobie kłopotów. Do każdego mówię na "Ty", nawet orezydenta miasta, mimo, że go wtedy nie znałem. Ludzie albo mnie lubią, albo boją, więc w każdym przypadku są mi przychylni. Wykorzystuję ten fakt w biznesach i dobrze mi idzie

Bądźcie otwarci na ludzi.
Zgłoś
Avatar
Pento 2024-07-03, 9:20 14
smc napisał/a:

Ja cały czas gadam do obcych ludzi. Nie czuję tej granicy, każdego traktuję jak dobrego znajomego. W urzędach ma opinię gościa, któremu lepiej popchnąć sprawę i nie narobić sobie kłopotów. Do każdego mówię na "Ty", nawet orezydenta miasta, mimo, że go wtedy nie znałem. Ludzie albo mnie lubią, albo boją, więc w każdym przypadku są mi przychylni. Wykorzystuję ten fakt w biznesach i dobrze mi idzie
Bądźcie otwarci na ludzi.



Co ty pierdolisz piwniczaku.
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-07-03, 11:53 2
pankruk napisał/a:

Nie wiem co trzeba mieć we łbie żeby tak randomowo do laski w sklepie pierdolić o tym ile razy się myje zęby w ciągu dnia.



Randomowo? Jprdl...
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2024-07-03, 12:04 7
Mam nadzieję że pani z żabki założy frajerowi sprawę cywilną o publikowanie wizerunku bez zgody. Frajerów streamerow trzeba tępić bardziej niż szczury bo te przynajmniej coś pożytecznego robią
Zgłoś
Avatar
CriSStopher 2024-07-03, 13:58 2
Nie oglądajcie tych nędznych wypocin, to w końcu znikną.
Zgłoś
Avatar
inzGamon 2024-07-03, 17:42 2
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Mam nadzieję że pani z żabki założy frajerowi sprawę cywilną o publikowanie wizerunku bez zgody. Frajerów streamerow trzeba tępić bardziej niż szczury bo te przynajmniej coś pożytecznego robią



Pani z żabsona ma to gdzieś. Cieszy się, że ma robotę i jest w zachodniej strony swojej granicy.
Zgłoś
Avatar
suborg 2024-07-03, 18:30 5
AlbertoNihilo napisał/a:

Randomowo? Jprdl...



Przyjebales sie do typa o gówno a sam nie potrafisz napisać ja pierdole tylko robisz jakieś zjebane skróty jak ostatni zjeb
Zgłoś
Avatar
gucio_gu 2024-07-03, 21:01
Nie po to wpłacałem kase na sadistic by portal ratować by takie gówno oglądać.piwo ujemne
Zgłoś
Avatar
Ramiell 2024-07-03, 22:01
Ukurwińska kurwa i zjeb, pięknie kurwa pięknie.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2024-07-03, 22:52
AlbertoNihilo napisał/a:

Randomowo? Jprdl...



No w czym masz chłopcze problem? Będziesz mi tu coś warczał bo sobie użyłem slangu w komentarzu w internecie?
Zgłoś
Avatar
MarianNicpoń 2024-07-04, 19:17
To ten nieudacznik medusa ale kontent wow
Zgłoś