18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
AdamBrown 2023-07-14, 17:01
Narcyz to schorzenie to Narcyzm
Zgłoś
Avatar
pipi71 2023-07-14, 17:22 1
jego cyrk jego małpy
Zgłoś
Avatar
xz_666 2023-07-14, 18:07
Obawiam się, że nic tu oprócz zbiornika z kwasem już nie pomoże.
Zgłoś
Avatar
BękartProboszcza 2023-07-14, 18:36 1
Dlatego wiara katolicka powinna być co najwyżej wiarą a zabawa w kościółki i sukienkowych pedofili powinna być już dawno zaorana
Zgłoś
Avatar
PonczekDzikiej 2023-07-14, 19:57
Kopa bym zajebał w to pedofilskie dupsko! I tyle!
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-07-14, 20:27
Antypolak666 napisał/a:

W sumie jedyny który wprost mówi czym są dla klechistanu polaki robaki biedaki cebulaki..
W tym gównokraju podludzi i krzyżaków feudalizm nigdy się nie skończył
Ciekawe że prawackie ścierwa nie drą niedogolonych ryjów że typ w kiecce łohoho typ w kiecce.
Chuj z tępym prawactwem i waszą żydowską bozią psychole.



Chuj też z twoimi guru: Leninem, Stalinem, Putinem i z tobą też.
Zgłoś
Avatar
sadeczek 2023-07-14, 20:41
film dobry, ale sprzed lat...
Zgłoś
Avatar
PorządnyObywatel 2023-07-14, 21:06
W tytule jest błąd misiu został wyjebany i nie powinien być nazywany księdzem.
Zgłoś
Avatar
vodka81 2023-07-14, 22:13 1
Cipczan napisał/a:

Nie zesraj się pajacu i nie nawołuj do morderstwa. Nie pasuje ci kościół, nie łaź tam. Dokładnie jak do knajp. Jedna mi pasuje to chodzę, w innej moja noga nie postanie. Pielgrzymka na chwilę obecną mi nie pasuje, więc nie chodzę. Ale nie będę tu pierdolił "nie chodźcie" bo to każdego prywatna sprawa.



jakby to było tak fajnie, ale czarna mafia się jeszcze wpierdala w swobodę obywateli, ingeruje w politykę, i w chuj pieniędzy biorą z naszych kieszeni poprzez podatki
Zgłoś
Avatar
poliqon 2023-07-14, 22:26
ja pierdole to z 30 lat już ma nagranie .....
Zgłoś
Avatar
Pie-sse 2023-07-15, 1:08
Insaner napisał/a:

Nie rozumiem Waszych komentarzy - wcale mu się nie dziwię że tak gada. Gdybym był takim księdzem i widziałbym jak naiwni i tępi są ludzie którzy do mnie wręcz lgną to też bym ich nie szanował i traktował z pogardą. Ja bym na jego miejscu poprosił jeszcze o lektykę i opieprzył dla zasady trochę starych bab - pewnie same by się musztrowały wzajemnie o to aby lektyka była jak najlepsza i była prowadzona równo, a jakby jeszcze im powiedzieć że mają padać na kolana co 10 metrów i robić pokłon bo jak nie to pójdą do piekła to już w ogóle. Z tak uległymi psychicznie wiernymi to można się bawić w Faraona w 21 wieku
Gdyby nie ten fikcyjny celibat i potrzeba zgrywania świętoszka na potrzeby róznych wioch to zawód takiego księdza byłby numerem 1 na liście wymarzonych zawodów dla wszystkich pseudo menadżerów i socjo/psychopatów.


I ciebie też jebać
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2023-07-15, 2:03
tak samo kurw kaczyński traktuje swoich wyborców
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-07-15, 6:57
Cipczan napisał/a:

Nie zesraj się pajacu i nie nawołuj do morderstwa. Nie pasuje ci kościół, nie łaź tam. Dokładnie jak do knajp. Jedna mi pasuje to chodzę, w innej moja noga nie postanie. Pielgrzymka na chwilę obecną mi nie pasuje, więc nie chodzę. Ale nie będę tu pierdolił "nie chodźcie" bo to każdego prywatna sprawa.



coś czuję że temu księdzu byś opierdolił kolbę
Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2023-07-15, 12:29
Miałem nadzieję że jakieś lasso poleci z tej kukurydzy na jego szyję i go coś tam opierdoli ,się człowiek niepotrzebnie nakręca
Zgłoś
Avatar
JackCola 2023-07-15, 12:31
rzymski katolicyzm to mieszanina wszystkich i wszystkiego, to nie chrześcijaństwo biblijne ale pomieszanie odrobiny chrześcijanstwa z wielka iloscia poganskich nauk a wszystko ładnie przybrane w ciuszki pozornej duchowosci i dobra .

2 kwestia - Czym jest dziś Kościół rzymski i kler ? To spisek apostatów i oszustów opętanych chciwością. To tarzająca się w brudzie i rozpuście banda złoczyńców, syta bogactwem, władzą, zaszczytami, odziana w pozór świętości i maskę religii.Banda czyniąca z imienia bożego złodziejskie narzędzie i rynsztunek dla swego nierządu. Kościół rzymski jest diecezją Diabła i jaskinią zbójców. To zręczni szlbierze, fałszywi prorocy, oszukańczy kapłani, kłamliwi nauczyciele i zdradzieccy pasterze. Dla zaspokojenia swej chciwości sprzedadzą was. Spojrzyjcie na Rzymską kurię, na jej bulle, relikwie,na kłamliwe msze i odpusty. Ohyda .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie