18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:11
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:35
🔥 Progresywna stłuczka na moście - teraz popularne
🔥 Rusztowanie na kółkach - teraz popularne
🔥 Kamera - akcja ... - teraz popularne
🔥 Kultura jazdy ... - teraz popularne
🔥 Msza jak każda inna - teraz popularne
Avatar
Halman 2020-05-28, 15:38 61
Jak długo będziemy jeszcze utrzymywać "wyznaniową" agenturę obcego państwa? kurwa nie wierzę, to tak absurdalnie wygląda jak jakaś słaba ustawka, jak jakiś marny kabaret... Watykański agresor w natarciu który zapomniał że przed upadkiem kroczy pycha... tfuuuu....
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2020-05-28, 15:39 115
Tłumaczą się jak ministranci z nieumytej dupy.
Zgłoś
Avatar
kuba6969masochista 2020-05-28, 15:42
O nie! AH hahahaha
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2020-05-28, 15:43 28
Klecha zdominował psiarzy, stoją jak dzieci przy tablicy które nie odrobiły lekcji. Kurwa, wstyd.
Zgłoś
Avatar
kuba6969masochista 2020-05-28, 15:46 1
Jakiś taki banderowski akcent posiada łysy policjant (kropka)
Zgłoś
Avatar
nowynick 2020-05-28, 15:47 23
Jeszcze mieć nadzieje że to jakieś bogobojne zadupie ale rejestracja WU czyli Ochota w Warszawie. Moja kurwa mać dzielnica . Jaki oni by mój szacun mieli jakby klecha był po 15 sekundach na glebie w bransoletkach. "Żyjecie z podatków ludzi" Zadrę w czyimś oku widzi a w swoim trzonka od łopaty nie dostrzega...

EDIT: myślałem, że po 3 minutach dam pierwsze piwo, ale okazało się że już 7 jest. Jak ja doceniam postępującą laicyzację społeczeństwa w Polsce. Nie trzeba palić kościołów jak Kolega pode mną sugeruje. Za 10 lat będą robiły za całkiem fajne magazyny, dyskoteki czy muzea architektury, bo czego jak czego ale rozmachu im nigdy nie brakowało. I owszem zdarza mi się zajść do kościoła kiedy nie ma mszy, zwłaszcza zabytkowego. Skrzywienie zawodowe inżyniera architektury i budownictwa Budynki wspaniałe tylko załoga z dupy. Coś jak w ZUSie
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-05-28, 15:47 14
Ja jebie jaka patologia " żyjecie z podatków ludzi...." przygarną kocią garnkowi..... jeszcze ich jebie i kto na niego doniusł ma mu powiedzieć...... Kurwa spalmy pare kościołów to może przestaną tak gaworzyć i się wymądrzać jebane pasożyty i bumelanci....
Zgłoś
Avatar
boryskutia 2020-05-28, 15:48 3
Gazem chuja potraktować za podbudzanie motłochu.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-05-28, 15:50 14
Mom and Death napisał/a:

Klecha zdominował psiarzy, stoją jak dzieci przy tablicy którzy nie odrobili lekcji. Kurwa, wstyd.



Bo mieli od dziecka prane mózgi, że przed szamanem trzeba się płaszczyć, i taki efekt. Chłopcy pewnie z prowincji, niezdolni do samodzielnego myślenia.
Zgłoś
Avatar
Maciasty667 2020-05-28, 15:53 8
System jest najlepszym odzwierciedleniem podczłowieczeństwa danego narodu. I tutaj idealnie to widać jak, policja zamiast obywatelsko postąpić i wsadzić do suki na przesłuchanie, to woli odłożyć godność na bok i dać się miotać pedofilowi w sutannie, bo te wszystkie zindokrynalizowaje pizdeczki się oburzą jak "dobry ksiądz" stanie się ofiarą nagonki ze strony kogoś, kto obywatelsko zgłosił nielegalne zgromadzenie i gdyby nie anonimowość to byłby jeszcze za to piętnowany.
I potem człowiek, który chce żeby w jego kraju żyło się po prostu zwyczajnie, musi patrzeć się na takie przykłady podczłowieczeństwa umysłowego, i zastanawia się co tu poszło nie tak z tym narodem. I jedyne co pragnie to dobór naturalny ścierwa, które hamuje rozwój intelektualny, ekonomiczny i przede wszystkim społeczny, który inni pragną.
Biedna Polska, oby kiedyś ten wrzód na dupie, jakim są ślepo wierzące owieczki pseudoreligijne, został unicestwiony.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2020-05-28, 15:56 5
O kurwa, ale kabaret...
Zgłoś
Avatar
NILE75 2020-05-28, 15:56 10
Zespół zgrany. Ksiądz, 2 kurwy i pedały. Amen.
Zgłoś
Avatar
marvel321 2020-05-28, 16:01 1
To tak jakby wybierać między HAL9000 a poligonem.
Zgłoś
Avatar
adi_k0 2020-05-28, 16:16 6
Pierdolony katabas powinien dawno leżeć mordą na glebie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie