18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Ksiądz szczery do bólu...
H................a • 2013-01-08, 21:12
Proboszcz z Szonowa w woj. opolskim podczas pogrzebu powiedział o zmarłej: "jakie życie, taka śmierć", "z kim poprzestajesz, takim się stajesz", a jej rodzinę porównał do serialowej rodziny Kiepskich. Żałobnicy w czasie mszy wychodzili z kościoła - informuje NTO.pl.

Pogrzeb 37-letniej Bogumiły D. odbył się 17 grudnia 2012 r. w Szonowie pod Głogówkiem.

Jak relacjonowała NTO.pl szkolna koleżanka zmarłej, ksiądz proboszcz Walenty Kozioł podczas kazania powiedział: - Wczoraj byłem na wigilii diecezjalnej w Mochowie. Połamaliśmy się tam opłatkiem, pomodliliśmy się, a potem ksiądz proboszcz do mnie mówi: Jakie to szczęście, że ten pogrzeb nie jest u mnie.

- Zmarła mieszkała na Rynku. Z jednej strony kościół, z drugiej strony kościół, ale Boga nie znała - stwierdził. Później dodał m.in.: "jakie życie, taka śmierć", "z kim przestajesz, takim się stajesz", "używaj świata, póki młode lata" i że u niej "przelewała się wódka kieliszkami". - Ona zmarła na chorobę nałogową. Wiedzieliście i nic z tym nie robiliście - mówił duchowny.

Kiedy ksiądz porównał rodzinę zmarłej do serialowych Kiepskich, z kościoła wyszedł mąż zmarłej. Za nim wyszli inni żałobnicy.

Zmarła mieszkała w Głogówku. Zgodnie z jej życzeniem pochowano ją w grobie ojca w Szonowie. - Pożyczała pieniądze i przepijała je. Jej mąż przyszedł do mnie po pogrzebie i płakał, że zostawiła po sobie tylko długi. Miałem powody, żeby powiedzieć to, co powiedziałem na kazaniu. Nie można utwierdzać ludzi w takim działaniu. Stoczyła się, a my się od niej odwróciliśmy. Czy jest tu się za co obrażać? - wyjaśniał proboszcz w rozmowie z NTO.pl.

Ksiądz Walenty Kozioł od 35 lat pracuje w Szonowie.

Źródło: niezalezna.pl

PS: A chuja! Bo wp.pl
Zgłoś
Avatar
cveljan 2013-01-08, 21:23 38
i bardzo dobrze, najważniejsze, że z mojego Zus-u ani grosza pijaczka nie dostanie na leczenie szpitalne- ilu takich pasożytów zalega po oddziałach, a w życiu składek nie płacili
Zgłoś
Avatar
DeadManWalking 2013-01-08, 21:25 10
"Księdza do mnie nie wołajcie
Niech nie robi zbędnych szop
tylko Ty mi przyjacielu
Spirytusem głowę skrop, skrop, skrop"
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-01-08, 21:26 2
cveljan, niech zgadnę... Polak katolik?
Zgłoś
Avatar
H................a 2013-01-08, 21:33 8
@upMaderfakermen
A jak tak, to co? Jestę ateistę jest na topie?
Nie rozumiem ludzi, którzy całe życie psioczą na kościół, księży, walą w gaz, a potem (jak trwoga to do Boga) latają jak jakieś messerschmitty od parafii do parafii, bo trzeba pogrzeb zrobić, bo co ludzie powiedzą. Albo dziecko ochrzcić chuj wie po co. Nie wierzysz - to są cmentarze świeckie, na religię nie ma obowiązku chodzić w szkole. Ale co tam - niech ludzie widzą.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-08, 21:37 5
@up

A skąd ty wiesz, że to była ateistka. Jak ktoś nie chodzi do kościoła to już ateista? Weź się ogarnij, kołtunie.

Pierdolę kościół i takich cepów jak ty.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-01-08, 21:44 6
hurtownia_magnetowidów, Nie kurwa. Za każdym razem kiedy pierdolnę coś o katolach to od razu jestem ateistą. I tu się mylisz "(jak trwoga to do Boga)" - &^%&%^% ci w dupe za ten tekst. chowaliśmy kumpla we wrześniu na cmentarzu świeckim to na chuj się prujesz. Moje dzieci albo dostaną chrzest za darmo o ile się na to zgodzę albo bagieta w cały ten burdel obwieszony krzyżami. Na religię nie chodziłem.
Zgłoś
Avatar
Darson666 2013-01-08, 21:50
Do autora:
wp.pl to bardzo zacne źródło. Nie mam pojęcia, czy ta informacja jest prawdziwa, czy nie, aczkolwiek źródło jest co najmniej wątpliwe.
Zgłoś
Avatar
H................a 2013-01-08, 21:59 9
Koniec Świata napisał/a:

@up

A skąd ty wiesz, że to była ateistka. Jak ktoś nie chodzi do kościoła to już ateista? Weź się ogarnij, kołtunie.

Pierdolę kościół i takich cepów jak ty.



Obraziłem Cię w jakiś sposób? Skoro ksiądz stwierdził że z kościołem nie miała nic wspólnego, to śmiem przypuszczać że nie była pijącą muzułmanką, tylko ateistką. Wierzący niepraktykujący to tak samo durne określenie jak pedał walący w dupę kobietę.

Maderfakermen napisał/a:

hurtownia_magnetowidów, Nie kurwa. Za każdym razem kiedy pierdolnę coś o katolach to od razu jestem ateistą. I tu się mylisz "(jak trwoga to do Boga)" - &^%&%^% ci w dupe za ten tekst. chowaliśmy kumpla we wrześniu na cmentarzu świeckim to na chuj się prujesz. Moje dzieci albo dostaną chrzest za darmo o ile się na to zgodzę albo bagieta w cały ten burdel obwieszony krzyżami. Na religię nie chodziłem.



Następny z fochem. Nie nazwałem Cię ateistą, jeśli tak, to wskaż w którym miejscu. Co do "trwogi" o której napisałem, to chodziło o coś w rodzaju: nie można być trochę w ciąży. I nie atakuję ateistów czy innych ludzi, ale hipokryzję. Są hipokryci katolicy, są hipokryci ateiści, buddyści itp. A jak nie chcesz płacić za chrzest, to nie musisz, ochrzcij u jakichś zakonników. Kościół jak każda instytucja potrzebuje wsparcia materialnego. Ale to co robią niektórzy z pieniędzmi woła o pomstę. Najlepiej jakby wszystko było za darmo. I nic mi do twojego kumpla, więc jeśli go wspominasz, to przez szacunek do niego nie rzucaj chujami tutaj.

Darson666 napisał/a:

Do autora:
wp.pl to bardzo zacne źródło. Nie mam pojęcia, czy ta informacja jest prawdziwa, czy nie, aczkolwiek źródło jest co najmniej wątpliwe.



Informacja jak każda inna. Zawsze jest 50 % wątpliwości. Ale przyznaj, że gdybym dla jaj napisał że to rzeczywiście z niezalezna.pl a nie inne źródło, to byście mnie zbesztali do reszty

Już mi smutno
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-01-08, 22:13
skończ pierdolić bo mnie nudzisz. grafoman od siedmiu boleści.



ps. mój kumpel zginął tragicznie, ale to nie zmienia faktu, że nazawał by cię pajacem...
Zgłoś
Avatar
H................a 2013-01-08, 22:30 3
Maderfakermen napisał/a:


ps. mój kumpel zginął tragicznie, ale to nie zmienia faktu, że nazawał by cię pajacem...



A Ty jakieś medium jesteś? Jak jesteś wszystkowiedzący to zostań wróżką na telefon. Ani razu o nim nie wspomniałem, a Ty ciągle go przywołujesz. Ugryź się czasem w język, o zmarłym mówi się dobrze, więc nie "cfaniakuj" co by mi zrobił, co by powiedział etc. Szczerze Ci współczuję utraty bliskiej osoby, ale to nie te forum. Bez spiny.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-01-08, 22:36
Nie jestem medium. Nazwał by cię pajacem.
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2013-01-08, 22:48 1
hurtownia_magnetowidów napisał/a:

Obraziłem Cię w jakiś sposób? Skoro ksiądz stwierdził że z kościołem nie miała nic wspólnego, to śmiem przypuszczać że nie była pijącą muzułmanką, tylko ateistką. Wierzący niepraktykujący to tak samo durne określenie jak pedał walący w dupę kobietę.



I tu się mylisz. Ateistą jest ktoś kto nie wierzy w Boga to jakim cudem nazywasz ateistą tego, który w niego wierzy ale nie kultywuje?
Zgłoś
Avatar
H................a 2013-01-08, 22:54 1
A konto z facebooka mu chociaż usunęliście? Idź się nawalić, może zmądrzejesz. I nie będziesz go przywoływał podczas pisania postów.
Zgłoś
Avatar
Darson666 2013-01-08, 23:07 1
Lubię placki! wp.pl jest co najmniej wątpliwe przez to, że tak wiele ludzi przegląda ten portal. Nie mam pojęcia kim oni są, z jakiej klasy społecznej się wywodzą, ani jaki jest ich iloraz inteligencji. I właśnie dlatego jest podatny na manipulacje, a jechanie po kościele nie ma co się oszukiwać jest dochodowe.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie