18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Za obrazę uczuć religijnych powinni odpowiedzieć parafianie z Psar w Wielkopolsce. Ksiądz w poruszającym liście ujawnił, że padł ofiarą uporczywego nękania z ich strony. "Skąpcy" i "głupcy" dali mu tylko 10 tysięcy złotych, a chciałby trochę więcej.



aszdziennik.pl/128377,parafianie-zniewazyli-ksiedza-z-wielkopolski-dal...

To nie pierwszy "wyczyn" w jego wykonaniu...

Dla niedowiarków
iturek.net/fakty/nadeslane/przykona-cena-drzwi-a-ofiarnosc-mieszkancow...
Zgłoś
Avatar
SQRW3L_ponury 2020-01-06, 4:27
poligon6 napisał/a:

Jednak jestes przygłupem jak nie odróżniasz rankingu uczelni od wyników ucznów. Serio jesteś takim ułomem i nie wiesz o co chodzi?



Gdybyś matole czytał coś wiecej niż NAGŁÓWKI to doczytałbyś z podlinkowanego artykułu że po pierwsze:

"Z kolei jest on podobny do wyniku z 2012 r., który był najwyższy w Unii Europejskiej i najwyższy w historii polskich edycji badania PISA"

wiec w stosunku do 2012 roku nadal jest regres

a po drugie i najważniejsze:

Badanie PISA pokazuje poziom i zróżnicowanie umiejętności piętnastolatków, które rozwijane są w trakcie edukacji szkolnej, jak i poza szkołą.

POZA SZKOŁĄ - czyli nie pokazuje stricte jak wyglada system edukacji - w przeciwienstwie do 'wolnorynkowego' rankingu uczelni (czyli nie tylko 15 latków) który pokazuje rzeczywistą pozycję polskiej edukacji.

No ale ty jełopie przecież tego nie zweryfikujesz tylko łykniesz jak saszka...
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-01-07, 9:54
SQRW3L_ponury napisał/a:

Badanie PISA pokazuje poziom i zróżnicowanie umiejętności piętnastolatków, które rozwijane są w trakcie edukacji szkolnej, jak i poza szkołą.

POZA SZKOŁĄ - czyli nie pokazuje stricte jak wyglada system edukacji - w przeciwienstwie do 'wolnorynkowego' rankingu uczelni (czyli nie tylko 15 latków) który pokazuje rzeczywistą pozycję polskiej edukacji.



Przestań się głupio tłumaczyć dostałes w morde faktami i teraz odwracasz kota ogonem.

Powtórz chodzi o wyniki uczniów a nie rqanking uczelni. Dasz radę? Załapałeś czy nie bardzo?
Zgłoś
Avatar
SQRW3L_ponury 2020-01-07, 10:36
poligon6 napisał/a:

Przestań się głupio tłumaczyć dostałes w morde faktami i teraz odwracasz kota ogonem.
Powtórz chodzi o wyniki uczniów a nie rqanking uczelni. Dasz radę? Załapałeś czy nie bardzo?



Koleś napisał:
"to chyba widać jakie wyniki maja polscy uczniowie i gdzie w rankingach stoją polskie uczelnie"

ty osrałeś rankingi i wyskoczyłeś z niedotyczącą stricte edukacji PIS(d)A - a ja cie wypunktowałem

wiec fakty są takie ze lepy na ryj zaliczyłeś ty nie ja
i to nie jeden (regres wyników 15 latków w stosunku do 2012) tylko dwa (500 m-ce w rankingu)
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-01-07, 10:38
SQRW3L_ponury napisał/a:

ty osrałeś rankingi i wyskoczyłeś z niedotyczącą stricte edukacji PIS(d)A - a ja cie wypunktowałem

wiec fakty są takie ze lepy na ryj zaliczyłeś ty nie ja
i to nie jeden (regres wyników 15 latków w stosunku do 2012) tylko dwa (500 m-ce w rankingu)



Misiu nic nie wypunktowałeś. Polscy uczniowie maja jedne z najlepszych wyników na świecie. Wiec obliz się po tej lepeie i nie pajacuj.
Zgłoś
Avatar
SQRW3L_ponury 2020-01-07, 11:54
poligon6 napisał/a:

Misiu nic nie wypunktowałeś. Polscy uczniowie maja jedne z najlepszych wyników na świecie. Wiec obliz się po tej lepeie i nie pajacuj.



Wypunktowałem leszczyku - czarno na białym

P.S. japa bardzo boli ?
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-01-07, 12:00
SQRW3L_ponury napisał/a:


Wypunktowałem leszczyku - czarno na białym

P.S. japa bardzo boli ?



Lekarz kazał ci przytakiwac? Kolejny raz zostałes zaorany ale wierz sobie w co chcesz.
Zgłoś
Avatar
SQRW3L_ponury 2020-01-08, 10:35
@up

Regres wyników 15 latków w stosunku do 2012 w pisa i 500 m-ce w rankingu uczelni wyszych UW - to są fakty

masz jeszcze synu jakieś pytania ?
Zgłoś