18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Za obrazę uczuć religijnych powinni odpowiedzieć parafianie z Psar w Wielkopolsce. Ksiądz w poruszającym liście ujawnił, że padł ofiarą uporczywego nękania z ich strony. "Skąpcy" i "głupcy" dali mu tylko 10 tysięcy złotych, a chciałby trochę więcej.



aszdziennik.pl/128377,parafianie-zniewazyli-ksiedza-z-wielkopolski-dal...

To nie pierwszy "wyczyn" w jego wykonaniu...

Dla niedowiarków
iturek.net/fakty/nadeslane/przykona-cena-drzwi-a-ofiarnosc-mieszkancow...
Zgłoś
Avatar
r061071 2020-01-01, 21:00 15
ooo temat z mojego powiatu a ja myślałem że takie rzeczy tylko na ścianie wschodniej
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-01-01, 21:01 4
r061071 napisał/a:

ooo temat z mojego powiatu...



To jest nas dwóch

Zgłoś
Avatar
swampman 2020-01-01, 21:03 6
podatki mu dojebac jeszcze
Zgłoś
Avatar
Whitey 2020-01-01, 21:04 2
Haaha przechuj
Zgłoś
Avatar
~Velture 2020-01-01, 21:05 65
Kurwa jakbym takie coś zobaczył gdziekolwiek i miałbym pod ręką coś do pisania to bym tam dopisał "a pocałuj mnie w dupę" i poszedł.
Później by ktoś miał wesoło na parafii

Ludzie to idioci i tyle. I ci co dali i ten kretyn ksiądz.

Zresztą co to kurwa za drzwi za 30 kafli? Najdroższe (normalne a nie jakieś kurwa egzotiko san fransisco ęą z rogu dziewicy) jakie widzę to właśnie tak do 10 tysięcy. Takie drzwi i tak by w oczy raziły za takie pieniądze ale no niech on nie pierdoli o 30 tysiącach.

Ci parafianie powinni teraz temu chujowi się rozliczać ze wszystkich datków. Kurwa w excelu niech notuje albo kajeciku, trzyma rachunki i prowadzi sobie księgi na użytek parafian skoro oni ten cyrk utrzymują gdzie dorosły chłop zamiast rodzinę mieć to sobie kurwa bajki opowiada i czyta książki sci-fi a jak coś powie na wsi to ło jezusieńku jak ksiądz powiedzo coś to kurwa bóg jego mordą do nich mówi.

Dokładnie rachuneczki za wszystko. Za media, za żarcie, samochód, używki, usługi. Wszyściuteńko kurwa mać niech wypisuje oraz podaje dokładnie ile mu do kobzy weszło danego miesiąca.
Zgłoś
Avatar
daviden 2020-01-01, 21:10 20
Ogarniacie debile, że aszdziennik to portal z wymyślonymi wiadomościami?
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2020-01-01, 21:11 24
Wy naprawdę wierzycie ,że to prawda? Przecież źródło tej "informacji" to aszdziennik czyli portal ,który nie kryje się z tym ,że publikuje fejk niusy. Ehh nawet tu tyle debili.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-01-01, 21:11 37
daviden napisał/a:

Ogarniacie debile, że aszdziennik to portal z wymyślonymi wiadomościami?



Czekałem kurwa aż jakiś cymbał to zarzuci...

iturek.net/fakty/nadeslane/przykona-cena-drzwi-a-ofiarnosc-mieszkancow...

turek.net.pl/powiat/28151-z-ks-proboszcza-z-psar-smieje-sie-juz-cala-polska

Down
Szukałem cymbała Brawo jesteś pierwszy.
Zgłoś
Avatar
daviden 2020-01-01, 21:20 4
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Czekałem kurwa aż jakiś cymbał to zarzuci...



Ty jesteś cymbałem bo znasz wiarygodne źródła a powołujesz się na gówniany ASZ.

Nie mam czasu ani chęci na przeszukiwaniu Internetu żeby ich weryfikować. Portal z założenia jest fejkiem i takie założenie przyjmuje dla każdego newsa z tej strony
Zgłoś
Avatar
KrólikBugs 2020-01-01, 21:28 3
daviden napisał/a:

Ty jesteś cymbałem bo znasz wiarygodne źródła a powołujesz się na gówniany ASZ.
Nie mam czasu ani chęci na przeszukiwaniu Internetu żeby ich weryfikować. Portal z założenia jest fejkiem i takie założenie przyjmuje dla każdego newsa z tej strony



Oni zawsze na końcu piszą czy to zmyślone czy nie
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2020-01-01, 21:33 13
Drzwi to nie są tanie rzeczy, zwłaszcza takie podparte wiarą. BTW pewnie będą rzeźbione i drewniane - na pewno nie z sosny. Chłamem z marketu nie ma co się otaczać, inaczej Mammon się obrazi i ześle plagi.
Zgłoś
Avatar
ziomandrzej 2020-01-01, 21:39 2
Ksiądz o postawie roszczeniowej... Źle wybrał zawód, mógł zostać alkoholikiem.
Zgłoś
Avatar
darex99 2020-01-01, 21:47 4
Powróciłem po wielu latach na moją rodzinna wioskę. Mimo, że z Kobitą nie jesteśmy "praktykującymi" katolikami oraz ...łooola Boga nie mamy ślubu (tak żyjemy w paskudnym konkubinacie , dodatkowo dziś się załamałem, bo skończyły mi się te piękne koszulki "żonobijki" i musiałem ją gonić w odświętnej koszuli - mega niewygodne) to mimo tych wszystkich niedogodności jedno Wam napiszę:

Co mnie pozytywnie zaskoczyło u Nas proboszcz nie wpierdala się w codzienne życie, kwestię stanu cywilnego i całej tej chorej otoczki w którą często ingeruje kościół katolicki, można z nim normalnie pogadać - ja, chcąc być chrzestnym, nie miałem najmniejszych problemów, aby uzyskać od niego potrzebne zaświadczenie(w większości miejsc w Polsce jest to niemożliwe będąc osobą nie praktykującą i żyjącą w związku nie małżeńskim) Z opowiadań znajomych wiem, że to ewenement - inny obszar działania i inny "proboszcz" - czytanie na niedzielnej mszy kto ile dał, wymienianie z imienia i nazwiska osób, pretensje - dlaczego tyle i dlaczego tak mało - jestem w szoku, że ludzi godzą się na taki poniewieranie.

Suma summarum jest trochę księży z powołaniem i normalnym podejściem, niestety to jakiś mały odłamek procentowy, o czym m.in. świadczy, że im wskaźniki uczestnictwa we wszelkich obrządkach lecą na łeb i szyję. Jeżeli mieli by normalne podejście byłoby inaczej. Ale czego się spodziewać jak jakiś 140 kilowy typ z ambony prawi o poście, albo inny typ obwieszony złotem prawi o życiu w skromności materialnej.

Hipokryzja w czystej postaci.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2020-01-01, 21:57 2
Nie dość że nieproduktywny pasożyt nierób i obibok mitolog religijny, posiadający służbę wyręczającą go we wszystkich czynnościach wyłudził od naiwnych ludzi prawie 11 tysiaków to jeszcze się tym publicznie chwali i żali. Powinni zebrać samosąd koleżeński i zbiorowo pójść odebrać cwaniakowi te 10 725 zł.
Czas na zmianę zawodu! Wypierdalaj skoro nie potrafisz uszanować naszej dobroci .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie