18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:06
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
R................t 2014-03-11, 11:44 10
Poznaje to babsko. ty szmato zmarnowałaś mi 40 razy po godzinie zycia, wsadź ze te korale w dupala
Zgłoś
Avatar
DrAres 2014-03-11, 12:36 11
Smutne, ale nie raz prawdziwe, wystarczy przejść się na pocztę.
Zgłoś
Avatar
MrTijomono 2014-03-11, 13:05 24
Suchszy_niż_Suchar napisał/a:

Dla tego


Którego?
Zgłoś
Avatar
Suchszy_niż_Suchar 2014-03-11, 14:53 2
Z tego wlasnie powodu tak trudno cos zalatwic w urzedzie/u ksiegowej.



Nie bylo
Zgłoś
Avatar
skraw 2014-03-11, 16:49 4
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2014-03-11, 16:51 3
Mogłeś od razu wstawić linka do strony z wszystkimi historyjkami
pani-halinka.pl/
Proszę
Zgłoś
Avatar
polarcher 2014-03-11, 17:00
poczułem się jak przy mojej pierwszej wizycie w ZUSie albo Urzędzie Skarbowym
Zgłoś
Avatar
grrronek 2014-03-11, 18:42 2
chyba raczej urzędniczki niż księgowe...
Zgłoś
Avatar
OHMP 2014-03-11, 18:48 1
Stare obrazki, teraz aby zostać administratywistą trzeba mieć chociaż przeszkolenie z obsługi komputera chociażby na studiach (informatyka prawnicza, przedmiot, na którym uczymy się jak wyszukać daną ustawę mimo, że legalis czy lex działa tak samo jak google). Jak dotąd nie spotkałem się z aż tak "upośledzonymi technicznie" urzędnikami, możliwe jednak, że jeszcze ci urzędnicy / pracownicy urzędów w wieku 50+ tak dalej piszą (ci wychowani na maszynach do pisania Łucznik) A ci którzy są na stanowiskach mianowanych (grubsze ryby) to obowiązkowo dodatkowy kurs informatyczny (EDCL chyba)
Zgłoś
Avatar
pakozi 2014-03-11, 19:19
grrronek napisał/a:

chyba raczej urzędniczki niż księgowe...



Dokładnie, zgadzam się w 100%. Moja Matula jest księgową i bardzo ogarnięta z niej kobita. Może dlatego, że prowadzi własne (prywatne) biuro rachunkowe, a nie pracuje dla jakiejś korporacji. Za to (nie)kompetencję (nie)szanownych Pań Urzędniczek zna każdy, kto próbował załatwić cokolwiek w jakimkolwiek urzędzie.
Zgłoś
Avatar
PodłyManiek 2014-03-11, 19:47
czy to ZUS?
Zgłoś
Avatar
Pokahontaz 2014-03-11, 21:36 1
pakozi napisał/a:



Dokładnie, zgadzam się w 100%. Moja Matula jest księgową i bardzo ogarnięta z niej kobita. Może dlatego, że prowadzi własne (prywatne) biuro rachunkowe, a nie pracuje dla jakiejś korporacji. Za to (nie)kompetencję (nie)szanownych Pań Urzędniczek zna każdy, kto próbował załatwić cokolwiek w jakimkolwiek urzędzie.



Bo to działa na tej zasadzie, że jak twoja matula coś spierdoli to sama za to odpowiada, a jak urzędniczka coś spierdoli to jeszcze zrzuci winę na ciebie...
Zgłoś
Avatar
pakozi 2014-03-12, 18:42
Pokahontaz napisał/a:



Bo to działa na tej zasadzie, że jak twoja matula coś spierdoli to sama za to odpowiada, a jak urzędniczka coś spierdoli to jeszcze zrzuci winę na ciebie...



No właśnie, dobrze gadasz
Ile razy czytało się historie, że jakiemuś uczciwemu przedsiębiorcy dojebali kosmiczne kwoty do zapłacenia bo jakiś urzędas się pomylił. I kto chłopu zwróci forsę za stratę dorobku życia? Ten w.w. urzędnik? Nie i chuj, państwo ma w dupie, niech gnije dziad co ciężko pracował, ważne że posłowie mają pełne kabzy.
Zgłoś