18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
presscot 2013-08-04, 20:58 1
Loaloa napisał/a:

Masz rację presscot, bezrobotni to profesja. A poza tym nikt ci przecież nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne.



Jest różnica pomiędzy profesja, a "profesja"? Badania i artykuł na który się powołuj był anglojęzyczny. Jeśli znasz lepsze słówko określające grupy zawodowe, bezrobotnych i księży to powiedź.

stalowyszczur napisał/a:

Wszystkim obroncom watykanskiej holoty umyka wazny fakt. Tu nie chodzi o to, ze wsrod psychologow i nauczycieli statystycznie jest wiecej pedofili. To zreszta idiotyczna linia obrony tych czarnych kurew.

Chodzi o to, ze ojczulkow ktorzy lubia zabawiac sie z dziecmi traktuje sie jak zblakanych pasterzy. W ogromnej mierze kompletny brak poniesienia jakiejkolwiek odpowiedzialnosci, przenoszenie ich na inne parafie, uciszanie spraw, i co najgorsze, presja spoleczna na zaniechanie jakichkolwiek dzialan, zwlaszcza na wsiach i malych miejscowosciach, gdzie proboszcz jest drugi po papiezu. W przeszlosci zreszta bylo powszechne nakladanie ekskomuniki na rodziny pokrzywdzonych roszczacych pretensje. Myslicie, ze kiedykolwiek ksiadz zlozyl doniesienie na policje na innego ksiedza dotyczacego pedofilii? Prawo kanoniczne, kurwa mac.

Irlandzki kosciol slusznie sie rozliczyl, co prawda panstwo musialo ich porzadnie wziac za morde raportem Murphy, w Polsce to sie nigdy nie wydarzy, bo zawsze jacys politycy zwesza kapital polityczny do ubicia i zablokuja jakiekolwiek dochodzenia.



W kontekście pedofilów, w mediach mówi się jedynie o kościele, a nie o nauczycielach, czy psychologach, więc nie wiem co Ci się upieprzyło że jest odwrotnie. Księża odpowiadają również prawnie za swoje uczynki i przeniesienie na inną parafie nic nie pomoże. Nigdy również nie słyszałem, aby polityk bronił jakiegoś pedofila czym kolwiek by sie parał, zwykły głuchy telefon co najgorsze najczęściej wychodzący z TVNu. Po czym wnosisz że elektryk doniósł by na swojego kolegę, a ksiądz nie ?

Jestem nie wierzący, ale uważam że w każdym zawodzie są męty. Tyle tylko że niektórym coś zdrowo się upierdoliło, że gwałt w sutannie jest gorszy od innych. Ani statystycznie księża nie ruchają więcej, ani przed sądem immunitetu ni mają, więc o co wam chodzi że tysiące głupawych obrazeczków na ten temat wrzucacie, do kościoła trzeba było chodzić do 18 roku życia?
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-08-04, 23:01 1
Bo lewica nienawidzi uogólniania i określania wszystkich jedną miarą dlatego:
każdy ksiądz to pedofil [chyba, że TVN powie, że któryś jest spoko],
każdy patriota to antysemita i rasista,
każdy zwolennik Korwina to pryszczaty nastoletni gimbus
każdy przedsiębiorca to krwiopijca i wyzyskiwacz

i tak by mnożyć i mnożyć...

Co do pedo i homo - coś często można przeczytać o wykorzystanym seksualnie chłopcu przez pedzia. Nie wiem kto prowadzi statystyki ale po liczbie samych artykułów prasowych mam wrażenie, że homoseksualiści wykazują większą skłonność do pedofilii.

Manipulacja lewicowych mediów?
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-08-05, 8:09
prawicowy bool dupy do porannej kawy :] mmm
Zgłoś
Avatar
TOOM44 2013-08-05, 11:19
można też tłumaczyć "Normalni katoliccy księża"
Zgłoś