18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Lumpy1 2012-09-16, 11:07
śmieszna ta gala na maxa zwłaszcza Wiśnia " Tak wygląda znokautowany zawodnik??"
Rozjebała mnie ta gala. Dobrze że nie musiałem frajerzyć i płacić za oglądanie tego kału tylko meczyki.pl udostępniły
Zgłoś
Avatar
Echis 2012-09-16, 11:37
Kurwa oczywiście, że widowisko było dla kasy, a niby kurwa po co? Ludzie, pierdolicie że nie ma sensu płacić, bo walka pudziana ustawiona, że kelnera znowu dostał... W dupie mam pudziana, zapłaciłem za całą reszte (prócz jeszcze Waluś vs. Wiśniewski), bo reszta walk była na wysokim poziomie. Widzę, że typy co się chuja znają na tym sporcie, próbują być wielkimi ekspertami... a wciąż jest nawijka o pudzianowskim. I w zasadzie to kogo by mu nie dali i z kim by nie wygrał/przegrał to i tak poleci kurwa hejt, bo ludzie się nie zmienią.
Zgłoś
Avatar
bigdeal 2012-09-16, 12:04 3
Rafau napisał/a:

Zamiast iść spać to musiałeś kilka minut po walce być pierwszą osobą która to udostępni tylko po to żeby dostać piwa na sadolu.
Przegrałeś życie ;o


A Ty nie przegrałeś życia? 2 minuty później wchodzisz na sadola tylko po to, żeby pojechać po kimś dla kilku piwek, no nie ma co... Ty na serio "wygrałeś" życie
Powodzenia w dalszym zbieraniu browarków
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2012-09-16, 12:05
Dzięki za wstawkę! Prowadząc swoją osobistą krucjatę z PPV, nawet nie czytam artykułów o tej walce, żeby chodź trochę pokazać, że PPV zabija sport. Bo tu nawet nie chodzi o pieniądze tylko o to, że niektórzy nie mają możliwości zapłacenia i obejrzenia. Nawet na Youtubie wszystkie filmiki z tej walki są pokasowane...
Zgłoś
Avatar
jaro1 2012-09-16, 12:27
huj nie walka
Zgłoś
Avatar
babycow 2012-09-16, 13:09
nie no prosze, jak te ciosy, nawet gosciem nie wstrzasnely.... jak cipa jakas bije, sry pudzian ;x
Zgłoś
Avatar
Haunuva 2012-09-16, 13:26
I to jest walka.
Zgłoś
Avatar
mateuszowy 2012-09-16, 13:30
3:16 przepraszam do kurwy nędzy, ale co to miało byc?!: O Widać, że to gówno ustalone było, bo kto tak kurwa robi?
Zgłoś
Avatar
DevlinFriz 2012-09-16, 13:41
Najbardziej adekwatny komentarz według mnie:
Cannibal Corpse- Hammer Smashed Face.
Zgłoś
Avatar
Panfel 2012-09-16, 15:04
Rafau napisał/a:

Zamiast iść spać to musiałeś kilka minut po walce być pierwszą osobą która to udostępni tylko po to żeby dostać piwa na sadolu.
Przegrałeś życie ;o



Zamiast iść spać to musiałeś kilka minut po walce być pierwszą osobą która skomentuje czyjś post o walce Pudziana na sadolu.
Przegrałeś życie ;o
Zgłoś
Avatar
diaboliq 2012-09-16, 15:48
a ja się pytam ZA CO te piwa???
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-09-16, 19:13
czy mi się wydaje czy walczył jak burneika z najmanem.......
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-09-17, 3:35
ozzmosiss napisał/a:

Całe widowisko robione tylko i wyłącznie dla pieniędzy.



a Ty jak rozumiem lubisz wszystko robić za darmo i jak kiedyś będziesz właścicielem stacji telewizyjnej to wypierdolisz w chuj reklamy, a zamiast chodliwych programów będziesz emitował teledyski z muzyką country
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2012-09-18, 18:51
no. i takie sporty chce widziec na igrzyskach zimowych.
Zgłoś