18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Devilyn 2012-09-16, 1:48
Coś mi się to 2 zejscie nie podoba... gość niby zawodowiec - przynajmniej tak go przedstawiali... a obrócił się zgrabnie jak cielna świnia... i czuje że nawet Maciej Lubicz by go zdążył w takim tempie wyjebać na glebe...
Zgłoś
Avatar
MogeCieZjeść 2012-09-16, 1:50 2
KSW to wielkie gówno nic więcej, chłopaki trenują całą mase sztuk walk i po 10latch treningów dostają 700zł za walke, a taki zjebany celebryta bo już nie darze szacunkiem pudziana jak kiedyś, pójdzie do TV po 2miesiącach treningów i za walke w KSW dostanie 50tyś + reklamy 100tyś i inne gówna 100tyś jak nie więcej, Khalidow odszedł do UFC, czy chuj jeden wie co on tam zrobił i zostały nam same sprzedane pudziany oprócz Materly. No trudno w USA mają WWE w Polsce mamy pudziana.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-09-16, 2:13
zwyky pokaz "ludzi", bo każdy widzi jaka to walka była;
póki płacą Pudzian będzie nakurwiać;
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2012-09-16, 2:24
@MogeCieZjeść, Khalidov odszedł do UFC i w grudniu będzie walczył na KSW? Ciekawe...
Zgłoś
Avatar
Piotrkowski 2012-09-16, 3:25
A się kurwa śmiali, ze murzyn po wypłatę przyjechał.

Kiedy skończą się kelnerzy, a zaczną się zawodowcy?
Zgłoś
Avatar
Waki 2012-09-16, 6:39
Śmieszne to jest kurwa Pudzian nie nadaje się do tego sportu i chyba sam skumał już, że rewolucji tutaj nie zrobi niestety. W ten sposób jak go bił to mógłby kapustę ubijać w beczce, chociaż i to widziałem jak moja babcia z większą dynamiką robiła, serio typ jest kurwa małpką kataryniarza KSW.

Swoją drogą z kumplami wpadliśmy na pomysł, że każdy z Nas chętnie przegrałby walkę z nie"zniszczalnym" Pudzianem za kwotę jakichś 5000 PLN, myślę że można byłoby z taką fajtułapą wytrzymać 3 rundy.
Zgłoś
Avatar
oGOALoneYaYo 2012-09-16, 9:07
Ktoś się w ogóle tym jeszcze ekscytuje?
Zgłoś
Avatar
integer2006 2012-09-16, 9:09


Kolejny przeciwnik Pudziana też był z Darłówka?
Zgłoś
Avatar
Mentorstajl 2012-09-16, 9:53
Bardzo dobrze że to wrzucił.Przynajmniej na yt nie trzeba szukać Masz piwko.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2012-09-16, 9:55 1
Marian Pudzianowski napisał/a:

@MogeCieZjeść, Khalidov odszedł do UFC i w grudniu będzie walczył na KSW? Ciekawe...

Mamed będzie walczył w KSW do końca tego roku a potem się przenosi do UFC , na KSW 20 nie walczył ze względu na Ramadan
Zgłoś
Avatar
Xilion 2012-09-16, 10:00 1
Kurwa jebani hejterzy. Jak Pudzian wygrywa - jest za łatwo. Jak Pudzian przegrywa - to jest chujowy. Nic wam nie pasuje. Nie wiem na co wy liczycie. Pierdolenie, że chłopek do bicia jak Najman. Ile czasu minęło od tamtej walki? Ile trenował pudzian od tamtego czasu. Chłopakowi dobrze idzie i powinniśmy się z tego cieszyć.
Zgłoś
Avatar
o................9 2012-09-16, 10:24
Mc6 napisał/a:

Brat Pudzianowskiego i tak najlepszy..
Imię i nazwisko - Brat Pudziana
Zawód - Brat Pudziana


ale kurwa orginalny jesteś
sadistic.pl/imie-brat-pudziana-zawod-brat-pudziana-vt125134.htm?highli...
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2012-09-16, 10:41 1
Rafau napisał/a:

Zamiast iść spać to musiałeś kilka minut po walce być pierwszą osobą która to udostępni tylko po to żeby dostać piwa na sadolu.
Przegrałeś życie ;o



Sam życie przegrałeś :S Kto w sobotę śpi??????
Zgłoś
Avatar
Bila 2012-09-16, 10:57
Rafau napisał/a:

Zamiast iść spać to musiałeś kilka minut po walce być pierwszą osobą która to udostępni tylko po to żeby dostać piwa na sadolu.
Przegrałeś życie ;o



Nie pierdol,fajnie jest się obudzić po zajebistej pijackiej nocy z kumplami,odpalić sadistica i obejrzeć walkę pudziana.I jak ruchałem dziwki i waliłem koks,to ktoś musiał to tu wrzucić,więc nie pierdol że marnuje życie siedząc w domu,robi dobrą robotę,co wrzucisz za tydzień
Zgłoś
Avatar
ozzmosiss 2012-09-16, 10:59
Całe widowisko robione tylko i wyłącznie dla pieniędzy. Pudzian wygrał bo dostał jak zawsze słabego przeciwnika. No i za rok kolejna gala i kolejna kasa bo Mariuszek jest niezwyciężony.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie