18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Tunczyk91 2012-09-16, 0:53 38
Z niecierpliwoscia czekam na rewanz z Timem Silva,to bylby najlepszy test na to,jaki postep zrobil pudzian
Zgłoś
Avatar
p................n 2012-09-16, 1:01
kurwa ludzie, on napierdala tymi lapami jak cepem... jakos nie podoba mi sie jego walka... jest skuteczny to musze przyznac, lecz ten jego styl ehhh mam nadzieje ze tezto zauwazyliscie
Zgłoś
Avatar
Mateusz_stg 2012-09-16, 1:06
Ta Gala to jedna wielka porażka. Jak to powiedział mój kolega "darmowe gale były lepsze, a gdybym za to nie zapłacił to bym dawno poszedł spać". Amen.
Zgłoś
Avatar
darthbercik 2012-09-16, 1:07
Nie ma piwa za lizanie dupy, proste
Zgłoś
Avatar
zielak300 2012-09-16, 1:11
Właśnie, to jest jego styl ! Myślę, że ciężko by było znaleźć zawodnika w tej wadze który dałby rade pudzianowi w tym momencie. Od przecież tak długiego czasu uskutecznia treningi kondycyjne, sporo schudł, ale nadal jest bardzo silny, zyskując na szybkości. Wielki + dla pudziana, już teraz mógłby zacząć się próbować z grubasami w ufc, może w końcu się nim zainteresują, ale na razie będziemy go nadal oglądali w wersji ksw, z pionkami którzy przyjechali tylko zgarnąć swoje $ .

Do mośków wyżej. Uderzenia z "cepa" są równie silne i skuteczne jak zwykłe ciosy. Używa się ich w określonych pozycjach. Jak BYŚCIE KUR.WA NIE ZAUWAŻYLI.

Tim Silva? To samo co tutaj. Bez zbędnej stójki. Siłowe sprowadzenie do parteru, i w mordę z całej siły.
Zgłoś
Avatar
Mc6 2012-09-16, 1:14 59
Brat Pudzianowskiego i tak najlepszy..
Imię i nazwisko - Brat Pudziana
Zawód - Brat Pudziana
Zgłoś
Avatar
U................m 2012-09-16, 1:15
Najlepsze w tej gali bylo "Dawaj na Ring, dawaj na ring zaraz cie zniszcze, zaraz cie zniszcze"
Zgłoś
Avatar
Theez 2012-09-16, 1:17 2
Kiedy on kurwa dostanie wreszcie przeciwnika który nie jest na sportowej emeryturze albo nie jest jakimś kurwa showmanem. Czekam na kogoś kto mu w końcu napierdoli i mu się kurwa odechce tego pajacowania.
Zgłoś
Avatar
witex811 2012-09-16, 1:17 6
@up
Pierdolisz, aby pierdolić, czy zmęczony jesteś po prostu?
Pudzian do wagi ciężkiej UFC? Nie ma na niego mocnego w jego wadze? Co ty kurwa gimbo-fanboy czy troll zwykły? Pierwszy lepszy z Heavy UFC, załatwiły Mariuszka w pierwszej minucie walki.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-09-16, 1:19
Nie ma to jak płacić za oglądanie ustawionej walki (:
Zgłoś
Avatar
Theez 2012-09-16, 1:22
Szkoda kasy. Żeby obejrzeć taką walę wystarczy iść pod pierwsze lepsze gimnazjum w czasie dużej przerwy.Takie same gówno a za darmo.
Zgłoś
Avatar
o................c 2012-09-16, 1:32 3
widze w komentarzach polowa najlepszych polskich fajterow wiem poznaje po nickach jak zescie w ufc walczyli
Zgłoś
Avatar
łutłutłut 2012-09-16, 1:33
jaki kraj takie sztuki walki
Zgłoś
Avatar
o................c 2012-09-16, 1:35
pierdolenie o hajsie... a moze on po prostu chce cos sobie i innym udowodnic/sprawdzic sie a nie tak jak wy udawadniacie tylko swoje pierdolenie na forach w internecie zerowcy życiowy , możecie mu najwyżej piątke przybić jak wam sie uda bilet blisko wejsca na ring kupic po 2miechach pracy
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2012-09-16, 1:41
haaaters goona haateeee hah...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie