18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
plastic 2020-10-24, 18:34 1
Wiele osob wchodzi na sadistica aby odreagowac swoje braki w kwestii podejmowania odważnych działan. Wtedy cisniecie po kazdym,kto wychyla sie z szeregu, bo taki obraz przypomina wam o wlasnym spizdowaceniu i wywoluje dyskomfort. Macie nadzieje ze inne pizdki podziela wasze zdanie i w koleczku wzajemnej adoracji pizdeczek odnajdziecie sile, ktorej wam brakuje. Potem wystarczy wam tam wstrzyknac zadaniowanego lidera i tak powstaje degenerująca spoleczenstwo lewica.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-10-24, 18:44 2
marcinbobek napisał/a:

Nie zależnie od ciasnoty odbytu i poziomu vaginosceptytyzmu myślę , że każdy kto to zobaczył w sercu się uśmiechnął. Zamiast wstawić pioruny na fejsbuku czy inne pierdoły, przebiegł się po sukach. Czeka go za to zmiana płci na komendzie, ale wyjebał się na system.



Przede wszystkim wyjebał się na ostatniej suce. A czy na system? Wyregulują mu finanse. Za blacharza dla co najmniej 6 suk zapłaci trochę. Poza tym jakaś grzywna, może odsiadka jeśli się rzucał przy zatrzymaniu i jakiegoś policmajstra popychał. To faktycznie wyjebał się na system, tylko trochę kosztowne to wyjebanie.
Zgłoś
Avatar
Raflik 2020-10-24, 18:47 6
Powinni mu dojebać za to, bo niszczy moje - wasze mienie które zostało zakupione z naszych podatków, niech poskacze sobie tak po swoim samochodzie
Zgłoś
Avatar
Jestem_na_nie 2020-10-24, 19:05
Don_Beck napisał/a:

Kołczan jest, opaska na ramieniu też, niszczenie mienia jak widać, toż to prawdziwy patriota...



Prawie jak w stanach, brakowało tylko masowych podpaleń
Zgłoś
Avatar
abuk 2020-10-24, 19:54
StalowyNożyk napisał/a:

Szubienicę to raczej się zbija, a zakłada stryczek, ale i tak brawa za odwagę. Seryjny samobójca już do Ciebie jedzie



Żeś zabłysnął. każdy wie o co chodzi. To tak jak dojebanie się do ludzi, że na jelenia nie mówią byk, a do sarny łania. Jak jesteś taki małostkowy to nie chodzisz pewnie się odlać, tylko oddać uciesze oddawania moczu poprzez prącie w celu opróżnienia pęcherza. Spierdalaj
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-10-24, 19:59 3
abuk napisał/a:

Żeś zabłysnął. każdy wie o co chodzi. To tak jak dojebanie się do ludzi, że na jelenia nie mówią byk, a do sarny łania. Spierdalaj



Widać, że tego nie wiedziałeś, inaczej byś się tak nie obsrał.
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2020-10-24, 19:59 1
mam wielki szacunek dla policji, bez nich na ulicach rządziłą by patologia z maczetami, ale po tym co odwalają od kilku miesięcy należy wrócić do starej nazwy - milicja, zamiast pilnować przestrzegania prawa słuchają bezmyślnie władzy i przepisów pisanych na papierze toaletowym prezesa
Zgłoś
Avatar
abuk 2020-10-24, 20:09
StalowyNożyk napisał/a:

Widać, że tego nie wiedziałeś, inaczej byś się tak nie obsrał.



No i? Mam płakać? Czy dziękować Ci? Czy na ki chuj liczysz? Nie wiem, mam się wstydzić, bo źle skonstruowałem zdanie, które i tak każdy wie jak odebrać? Liczysz na poklask, bo uratowałeś internety przed katastrofalnym zrozumieniem mojej wypowiedzi i zaprzestaniem rozsiewania złego sformułowania ''zakładania szubienicy''. Uwaga, uwaga. Szubienica to konstrukcja do której jest przymocowany tak zwany stryczek- rodzaj pętali zakładany skazańcom na szyje. Możesz teraz spuścić z kija myśląc o tym.
Zgłoś
Avatar
N................y 2020-10-24, 21:15 1

Zgłoś
Avatar
Radbug 2020-10-24, 21:20 5
Ale kurwa szanuje właściciela wozu z zapiekankami. Gość ma biznes we krwi.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2020-10-24, 21:29
Kurwa, sam srodek epidemii, szczyt zachorowań a oni sobie urządzają zbiorowiska na tysiące osób, a policja jeszcze stoi i się przygląda zamiast to rozgodnić. Niech jeszcze jakiś chuj spróbuje teraz powiedzieć słowo o obowiązku maseczek czy jakimś dystansie społecznym, zamykaniu siłowni czy innych bzdurach. To jest po prostu żenujące!
Zgłoś
Avatar
N................y 2020-10-24, 21:42 1
ellsworth napisał/a:

Kurwa, sam srodek epidemii, szczyt zachorowań a oni sobie urządzają zbiorowiska na tysiące osób, a policja jeszcze stoi i się przygląda zamiast to rozgodnić. Niech jeszcze jakiś chuj spróbuje teraz powiedzieć słowo o obowiązku maseczek czy jakimś dystansie społecznym, zamykaniu siłowni czy innych bzdurach. To jest po prostu żenujące!



Ale to jest protest antymaseczkowców, wiec nie może być argumentem przeciw maseczkom
Zgłoś
Avatar
proffaxx2 2020-10-24, 21:44
hardkor



Hardkor

Zgłoś
Avatar
marcinbobek 2020-10-24, 22:06 1
Juzwa napisał/a:

Przede wszystkim wyjebał się na ostatniej suce. A czy na system? Wyregulują mu finanse. Za blacharza dla co najmniej 6 suk zapłaci trochę. Poza tym jakaś grzywna, może odsiadka jeśli się rzucał przy zatrzymaniu i jakiegoś policmajstra popychał. To faktycznie wyjebał się na system, tylko trochę kosztowne to wyjebanie.



Ten kraj nie potrzebuje bohaterów, tylko patusa, filozofa, nauczyciela czy koniobijce, który bez względu na koszt blacharki przebiegnie się po sukach, przeskoczy przez kordon policji i nasra na trawniku. Niestety te koszta sprawiają że czcigodni koniobijcy i reszta nie wesprą patusa a chcieliby jak on wyjebać się na system. Zostaje im xvideos dział duże czarne kutasy i wypieranie się pedalstwa.
Zgłoś
Avatar
Stachu Wichura 2020-10-24, 22:51
co za bydło
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie