18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Bejker 2020-10-24, 23:19 2
Pewnie jest tutaj Policja .Moje 2000 miesięcznie wpływa z podatków do państwa wy macie z tego wynagrodzenie. Wiec uważać co robicie bo jeśli Polacy się odwrócą to będzie wojna domowa. Pozdrawiam idiotów
Zgłoś
Avatar
Smokw 2020-10-24, 23:48
marcinbobek napisał/a:

Nie zależnie od ciasnoty odbytu i poziomu vaginosceptytyzmu myślę , że każdy kto to zobaczył w sercu się uśmiechnął. Zamiast wstawić pioruny na fejsbuku czy inne pierdoły, przebiegł się po sukach. Czeka go za to zmiana płci na komendzie, ale wyjebał się na system.



Zwykły wandal niszczący publiczne mienie.
Zgłoś
Avatar
abuk 2020-10-25, 0:19
Smokw napisał/a:

Zwykły wandal niszczący publiczne mienie.



Pan z policji, tak? Czy może zjebany społeczniak? Oj to przepraszamy w imieniu super froga. Mamy nadzieje, że na dołku za to tylko, że tam ktoś z nas się tam znajdzie nie dostaniemy od pana i pana kolegów wpierdolu, bo będziecie musieli odreagować czasy podstawówki, zły dzień, czy też ubogie pożycie seksualne z facetem, czy babą w chacie. Wypierdalaj systemowa kukiełko do szeregu
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-10-25, 1:32
Takie czasy nastały że dziś wszyscy gardzą policja jak dawniej milicja. W kilka chwil zniszczyli 30 lat budowanego zaufania. Ja dziś mam do nich podejście jak osiedlowy sebek.
Zgłoś
Avatar
abuk 2020-10-25, 2:19
Wiewór napisał/a:

Takie czasy nastały że dziś wszyscy gardzą policja jak dawniej milicja. W kilka chwil zniszczyli 30 lat budowanego zaufania. Ja dziś mam do nich podejście jak osiedlowy sebek.



A czy kiedykolwiek próbowali je odbudować? Od dawna mają w nosie dewizę służyć społeczeństwu, służą rozkazom niezależnie czy wydawanym przez rząd czy ich organ. Kiedyś również byłem zagubiony. Teraz nie mam wątpliwości, jebać tych zomowców systemowych. Tylko jednostki z tej instytucji się wykruszają przez panującą sytuację, cała reszta ma uciechę, bo coś się w ich życiu w końcu dzieje.
Zgłoś
Avatar
yoyobart 2020-10-25, 7:14
Pamiętam jak w 88 r. we wrocku,na manifestacji Pomarańczowej Alternatywy, koleś też na suce skakał. Wtedy to było coś...ile nas wtedy ludków było.Kurwa to były czasy.
Zgłoś
Avatar
Plastykpl 2020-10-25, 11:04
Ma ktos wersję z podkładem Mario Bross?
Zgłoś
Avatar
Kaczor_Donald 2020-10-26, 17:46
Patrz synu, jaki qrwa debil.
Zgłoś