18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
Avatar
maryjanos 2014-06-04, 18:29 2
Jebaniec ma licznik Geigera w aucie.
Zgłoś
Avatar
Wolf3D 2014-06-04, 18:32 2
@PatrolZG

PatrolZG. Za 30 lat będziesz dorosły i będziesz miał syna. Syn kocha motory. I kiedyś go zepchniesz do rowu i to będzie Twoja tragedia życiowa.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2014-06-04, 18:32 7
@up, sorry jeśli kogoś wyprzedasz to twoim zasranym obowiązkiem jest to tak zrobic żeby nie powodowac zagrożenia na drodze, jeśli robisz to w taki sposób że zaraz musisz spierdalac na swój pas (a skoro wyprzedzasz zawalidrogę rowerzystę to ile ten manewr wyprzedzania zajmuje? 0.5 sekundy?) tzn. że nie ma warunków do takiego wyprzedzania i odpuśc sobie.
PS Chuj w dupę PatrolZG należy się już za samą postawę pod tytułem: "mam wyjebane na tych co jadą lżejszą maszyną od mojej". Żeby się kurwa kiedyś nie zdziwił jak kierowca tira zastosuje podobną mentalnośc względem niego.

@ to do bimbastah było
Zgłoś
Avatar
jeloo 2014-06-04, 18:35 1
@PatrolZG

Niechcący dałem Ci piwo. Udław się nim. Pieprzysz od rzeczy waćpan. Przede wszystkim jak wyprzedzasz rowerzystę czy skuterzystę który jedzie powoli, a coś może Ci z naprzeciwka wyskoczyć, bo jest zakręt czy coś, to robisz to kurwa powoli. Żeby w razie czego wyhamować. Albo żeby przynajmniej nie zrobić komuś krzywdy. Bo niestety w razie czego Ty będziesz winny, a takie sprawy najczęściej kończą się w prokuraturze, ze względu na to, że ich blacha nie chroni. A jeszcze jakbyś tak się przed sądem tłumaczył, to na 5lat byś już prawka nie ujrzał.

@bimbastah
Jemu nie chodziło o sytuacje gdzie kierowcy jednośladów popisują się swoim skurwysyństwem, tak jak wymieniony przez Ciebie przykład. On w ogóle się tym nie przejmuje, i za to należy mu się kurwa chuj w dupę.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-06-04, 19:33 1
bimbastah napisał/a:


Sam parę dni temu byłem świadkiem gdzie na przebudowywanym odcinku (wąsko w w chuj,dziury i doliny,DUŻE NACHYLENIE) jakiś pierdolony chujek beztrosko sobie popierdalał rowerkiem zajmując połowę pasa,ludzie się śpieszą,próbują chujka wymijać i nie tamować ruchu a ten sobie spokojnie popierdala,Lance Armstrong pierdolony.


A niby jak miał jechać skoro sam piszesz, że duże nachylenie? Może wsiądź na rower i zademonstruj najlepiej na kilkdziesięcio kilometrowym odcinku jak sprawnie jechać rowerem. Wielki bohater się znalazł, co umie pedał gazu wcisnąć, ale gdyby przyszło do poruszania się z użyciem własnej tężyzny fizycznej to byś spierdalał z podkulonym ogonem!
Zgłoś
Avatar
Heavenzz 2014-06-04, 19:37
Łe tam panowie tak jest skonstruowany wschód europy i mentalność ludzi tu żyjących. Masz jakieś filmiki z wypadkami jednośladów z holandii, danii, belgii itd? A nie masz bo tam oprócz wiekszej ilości scieżek rowerowych niż dróg skutery i motorowery jeżdzą własnie po tych sciezkach nie blokując ruchu na drodze.. No i mentalność ludzi jest inna, rowerzysta jest jak święta krowa, wszyscy jeżdzą powoli a zapierdalają tylko na autostradach. Dlatego tam mało wypadków ogólnie, a z udziałem pieszych praktycznie zero
Zgłoś
Avatar
MaVskY 2014-06-05, 0:59
A dlaczego motocyklista ma mieć lepiej?! Wpierdala się to takie coś pomiędzy samochody a potem bojkotują że kierowcy nie patrzą w lusterka. A chuj im w dupę jebakom. Wszyscy muszą uważać na was ale wy nie bo wpierdalacie się wszędzie, wtedy jest okej. Dlaczego tak nie robiliście jak zdawaliście prawo jazdy? Staliście grzecznie w kolejce jak każdy. No ale po odebraniu prawka są teraz królem szos i wszyscy muszą mu zjeżdzać bo przecież jedzie jaśnie pan i ma wszystko w dupie.
Zgłoś
Avatar
T................c 2014-06-05, 9:54
@PatrolZG

Ty jesteś błędem nie mieszczącym się w marginesie.
Zgłoś
Avatar
Levy_ 2014-06-05, 11:32
PatrolZG napisał/a:

Dlatego motocyklista i rowerzysta musi myśleć więcej - dla swojego dobra. Ja jako kierowca auta mam w dupie ich los, jeśli będę wyprzedzał rowerzystę czy skuter który jedzie 20-30 km/h i w tym czasie wyskoczy mi coś z naprzeciwka to zepchnę jednoślad do rowu bez cienia zastanowienia. Kierowca auta może sobie pozwolić na większy margines błędu. Jako że nie jeżdżę wogółe jednośladami, to mam w dupie ich los i ich problemy.



Po prostu od razu napisz, że jesteś za tępy żeby jeździć na rowerze czy na motocyklu...
Zgłoś
Avatar
oneshott 2014-06-05, 13:07
Przejscie dla pieszych jak sama nazwa wskazuje sluzy do przechodzenia.
Zgłoś