18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
ra0mir 2024-07-04, 6:58
panar3 napisał/a:

Dalej nic nie rozumiesz, no ale skąd masz rozumieć skoro żydowski oficer prowadzący daje ci i tekst i wytyczne? Pilecki został zamordowany bo znał niemieckich współpracowników i zdrajców z ramienia sowietów, w tym i Cyrankiewicz był. Historia, jak już ci wyjaśniłem, pokazuje wyraźnie: żydostwo (a właściwie syjonizm)=komunizm, bolszewizm i faszyzm). Rosjanie, podobnie jak później Niemcy byli pierwszymi ofiarami tych zbrodniarzy. Mój dziadek był w AK dowódcą oddziału egzekucyjnego, także modry sobie mną nie wycieraj, i zamordowali go za to że odpierdalał nie tylko szwabów, folksdojczów, ale i czekistów na Podlasiu. Także, nie pierdol durnot bo ssałeś smoczek i srałeś w gacie jak się historia fałszowała. Gówno wiesz bo w dupie byłeś i gówno widziałeś. Kończę już z Tobą bo ci styki jebną z przeciążenia. Ostatnie zdanie: ZSRR to nie Rosja, Sowieci to nie Rosjanie. Za rządów sowietów (piszę tak bo i tak nie zrozumiesz innego słowa a używasz rosyjskiego zwrotu bo masz łeb pusty), powinno być: władzy radzieckiej bo: rada po rosyjsku to soviet.,) zginęło ponad 80 milionów Rosjan, Rusinów i innych Słowian a ty dalej nic ie rozumiesz i mylisz chuja z ogórkiem. Powiedz swojemu panu żeby cię w dupę kopnął i znalazł kogoś kto umie myśleć a nie takiego ciemniaka o horyzontach kobyły w klapkach na oczach... Ja pierdolę, co za tłuk pancerny.



Dobrze ci putin po KGB łeb wyprał. Merkelowa pierdoli, że kiedyś byli jacyś naziści a putler, że broni świat. Wpisujesz się idealnie w kacapska propagandę. Więc albo jesteś pierdolniety, albo jesteś kacapskim agentem. Pierdolisz identycznie jak kacapskie ścierwa z którymi nie raz rozmawiałem. Żadnych konkretów tylko pierdolenie o wyimaginowanym wrogu. Cała Rosja, wszystkie narody w niej zawarte jebia na obwod moskiewski bo im wmuwiono to co i do ciebie widzę dotarło. Może kiedyś zmądrzejesz jeśli nie jest opłacanym ruskim agentem. Ja też miałem dziadka w AK i on zawsze powtarzał. Jak był Niemiec to był spokój jak przyszli ruscy to była katastrofa. Czyli wg ciebie to przyszli rządzi a nie ruscy? Jak w ogóle możesz pisać zwiazan w kaftanie leżąc w Tworkach?

[ Dodano 2024-07-04, 07:08 ]
Czyli cały świat się myli, tylko Ty jesteś mądry? Jakaś wiedzę tajemna posiadasz i tylko Ty?
Zajmuje się cyberbezpieczenstwem i te ataki codzienne od ruskich to nie od nich tylko od Żydów odpieram?
Większość naszych świat narodowych to nie mamy dzięki kacapom tylko Żydom?
Dobrze pierdolniety jesteś.
Styki mi się przepala? Kurwa dziadek wciągnę cie i wysmarkam w każdej dziedzinie życia:)
Zgłoś