18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
CzerstWybut 2024-06-20, 7:33 15
Darcie mordy i nic specjalnego sie nie wydarzyło. Do kosza z tym
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-06-20, 9:17 16
Jebać to dzikie kurestwo
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-06-20, 12:34 1
Ciekawe kiedy będzie kontynuacja, ruscy na pewno tego tak nie zostawili.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2024-06-20, 13:53 6
n1ck.ee napisał/a:

Ciekawe kiedy będzie kontynuacja, ruscy na pewno tego tak nie zostawili.



Naprawdę?
Usiądź na dupie spranej ruską i amerykańską propagandą o wielkim ruskim mafiozie i uruchom logikę...
Jeśli byliby tacy straszni to Czeczeni na ich podwórku by się tak zachowywali?

Skończcie pierdolić o wielkiej rosji... kto w to jeszcze wierzy?

Obejrzyjcie sobie jak na początku putler pierdolił o 3 dniowym wjeździe w Ukrainę.
Mamy 848 dzień tej wojny przypominam.
Zgłoś
Avatar
pipi71 2024-06-20, 14:00 4
gdyby nie kacapy oni do dzisiaj siedzieliby przy świecach z owczych tłustych dup. to trzeba zobaczyć jaką infrastrukturę np. energetyczną zbudowali tam ruscy to jest niewyobrażalne
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2024-06-20, 16:35 1
Nie mogę słuchać tej mongoidalnej mowy
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-06-20, 18:54 4
ra0mir napisał/a:

Naprawdę?
Usiądź na dupie spranej ruską i amerykańską propagandą o wielkim ruskim mafiozie i uruchom logikę...
Jeśli byliby tacy straszni to Czeczeni na ich podwórku by się tak zachowywali?
Skończcie pierdolić o wielkiej rosji... kto w to jeszcze wierzy?
Obejrzyjcie sobie jak na początku putler pierdolił o 3 dniowym wjeździe w Ukrainę.
Mamy 848 dzień tej wojny przypominam.



Bo ta wojna JEST USTAWIONA!Z Putinem przede wszystkim! Ustawiona przez żymian! Upaina ma być PRZYMUSOWO połączona z Polską i to jest plan na 2-3 pokolenia! Połączyłam kropki: EURO 2012-Z jakiej racji Polska z upainą?😡Nowa premiera "STRASZNEGO DWORU" w Teatrze Wielkim-Operze NARODOWEJ!: za pulpitem dyrygent-upainiec,który wtedy (z 5-6 lat temu!)piastował stanowisko dyrektora artystycznego!W POLSKIM TEATRZE NARODOWYM!😡Finał opery-tradycyjny mazur-balet i chór,w kostiumach biało-czerwonych,na pierwszy rzut oka-ok!Ale..bluzki kobiet i mężczyzn-stylizowane na wzór ukraińskich strojów ludowych!😡 NIE-polskie kontusze,które powinny być!To spisek Putina z żymianami także amerykańśkimi!Musiał duuużoo za to zainkasować!Przy tym Putin dysponuje taką bronią,że wojnę mógłby wygrać w 2 dni!Nie użył jej jeszcze i nie użyje! Upaińcy..najbardziej w Europie są związani z...Rumunią!DLACZEGO 8 milionów zjechało do Polski,z terenów nawet nie objętych wojną? 😡Polacy!Dajemy z siebie robić POPYCHADŁA WE WŁASNYM KRAJU!😡
Zgłoś
Avatar
panar3 2024-06-20, 19:03 2
ra0mir napisał/a:

Naprawdę?
Usiądź na dupie spranej ruską i amerykańską propagandą o wielkim ruskim mafiozie i uruchom logikę...
Jeśli byliby tacy straszni to Czeczeni na ich podwórku by się tak zachowywali?
Skończcie pierdolić o wielkiej rosji... kto w to jeszcze wierzy?
Obejrzyjcie sobie jak na początku putler pierdolił o 3 dniowym wjeździe w Ukrainę.
Mamy 848 dzień tej wojny przypominam.



Chyba powinieneś wysrać się smalcem to ci się rozjaśni w durnym łbie. Gra toczy się o rzeczy, których nie jesteś w stanie pojąć. Islam i podobne "religie pokoju" to zło i należy je zwalczać. Rosja robi to od setek lat z większym czy mniejszym skutkiem, szczególnie właśnie e Czeczenii - siedlisku muslimskiego zabobonu, handlu kobietami i ścieżki transportu narkotyków. Nie rozumiesz, że to taki, kurwa, Pruszków albo Wołomin? Avatar folksdojcza świadczy dobitnie o twoich preferencjach, miłośniku szwabskiej mordy. Paszoł ty w chuj, merkelowa dziwko.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-06-20, 21:28 4
pipi71 napisał/a:

gdyby nie kacapy oni do dzisiaj siedzieliby przy świecach z owczych tłustych dup. (...)



i zdecydowanie lepiej by na tym wyszli.
Zgłoś
Avatar
Guidenmorg 2024-06-20, 23:51 1
Caanonierka napisał/a:

Bo ta wojna JEST USTAWIONA!Z Putinem przede wszystkim! Ustawiona przez żymian! Upaina ma być PRZYMUSOWO połączona z Polską i to jest plan na 2-3 pokolenia! Połączyłam kropki: EURO 2012-Z jakiej racji Polska z upainą?😡Nowa premiera "STRASZNEGO DWORU" w Teatrze Wielkim-Operze NARODOWEJ!: za pulpitem dyrygent-upainiec,który wtedy (z 5-6 lat temu!)piastował stanowisko dyrektora artystycznego!W POLSKIM TEATRZE NARODOWYM!😡Finał opery-tradycyjny mazur-balet i chór,w kostiumach biało-czerwonych,na pierwszy rzut oka-ok!Ale..bluzki kobiet i mężczyzn-stylizowane na wzór ukraińskich strojów ludowych!😡 NIE-polskie kontusze,które powinny być!To spisek Putina z żymianami także amerykańśkimi!Musiał duuużoo za to zainkasować!Przy tym Putin dysponuje taką bronią,że wojnę mógłby wygrać w 2 dni!Nie użył jej jeszcze i nie użyje! Upaińcy..najbardziej w Europie są związani z...Rumunią!DLACZEGO 8 milionów zjechało do Polski,z terenów nawet nie objętych wojną? 😡Polacy!Dajemy z siebie robić POPYCHADŁA WE WŁASNYM KRAJU!😡



Chciałem napisać żebyś wypierdalał na Twittera, ale po chwili zastanowienia zrozumiałem, że dla takich odklejeńców chyba nie ma miejsca w internecie. Przynajmniej ja takiego nie znam.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2024-06-21, 9:24 1
panar3 napisał/a:

Chyba powinieneś wysrać się smalcem to ci się rozjaśni w durnym łbie. Gra toczy się o rzeczy, których nie jesteś w stanie pojąć. Islam i podobne "religie pokoju" to zło i należy je zwalczać. Rosja robi to od setek lat z większym czy mniejszym skutkiem, szczególnie właśnie e Czeczenii - siedlisku muslimskiego zabobonu, handlu kobietami i ścieżki transportu narkotyków. Nie rozumiesz, że to taki, kurwa, Pruszków albo Wołomin? Avatar folksdojcza świadczy dobitnie o twoich preferencjach, miłośniku szwabskiej mordy. Paszoł ty w chuj, merkelowa dziwko.



Dziadek bo cię kopnę w dupę zaraz.
Tęskni się za komunizmem co?
Lata w ruskim mirze wyprały ci mózg zjebie.
Poczytaj o historii Polski i rosji to może w końcu zrozumiesz... Jak wyglądałyby kraje gdyby kacapy ich nie ciemiężyły? Jak wyglądała by POLSKA gdyby po 123 latach nie odzyskała niepodległości? Dlaczego wszystkie nasze narodowe święta mamy dzięki kacapom?
Będziesz mi tu o niemcach i islamie pierdolił?

Tylko POLSKA się liczy!

Weź rozpęd tak ze 20 metrów i przypierdol łbem w ścianę, może to ci pomoże.
Zgłoś
Avatar
panar3 2024-07-02, 19:22
ra0mir napisał/a:

Dziadek bo cię kopnę w dupę zaraz.
Tęskni się za komunizmem co?
Lata w ruskim mirze wyprały ci mózg zjebie.
Poczytaj o historii Polski i rosji to może w końcu zrozumiesz... Jak wyglądałyby kraje gdyby kacapy ich nie ciemiężyły? Jak wyglądała by POLSKA gdyby po 123 latach nie odzyskała niepodległości? Dlaczego wszystkie nasze narodowe święta mamy dzięki kacapom?
Będziesz mi tu o niemcach i islamie pierdolił?
Tylko POLSKA się liczy!
Weź rozpęd tak ze 20 metrów i przypierdol łbem w ścianę, może to ci pomoże.



Ty mnie chcesz "w dupę kopać", frajerze? Ty to, jak już ci napisałem, możesz się wysrać smalcem po kolana w swojej trollowskiej piwnicy, ssaczu obcej pały. W dupie byłeś i gówno widziałeś. Oczywiście że Polska się liczy, ale tylko dla Polaków i ich przyjaciół a nie pseudopolaczków bez honoru. Sam sobie poczytaj historię i zacznij wreszcie myśleć. Rosja nie była wrogiem i Polski i LGBTNato zanim nie zaczęli szwabskie mordy poganiane żydowskim batem mieszać. Idź sobie na ustawkę z innymi pseudopolaczkmi na sznurku Tfu-ska. Gówno wiesz o ruskim mirze skoro takie durnoty popychasz. Poczekaj jeszcze parę lat a sam zobaczysz.
Zgłoś
Avatar
ra0mir Wczoraj 11:20
panar3 napisał/a:

Ty mnie chcesz "w dupę kopać", frajerze? Ty to, jak już ci napisałem, możesz się wysrać smalcem po kolana w swojej trollowskiej piwnicy, ssaczu obcej pały. W dupie byłeś i gówno widziałeś. Oczywiście że Polska się liczy, ale tylko dla Polaków i ich przyjaciół a nie pseudopolaczków bez honoru. Sam sobie poczytaj historię i zacznij wreszcie myśleć. Rosja nie była wrogiem i Polski i LGBTNato zanim nie zaczęli szwabskie mordy poganiane żydowskim batem mieszać. Idź sobie na ustawkę z innymi pseudopolaczkmi na sznurku Tfu-ska. Gówno wiesz o ruskim mirze skoro takie durnoty popychasz. Poczekaj jeszcze parę lat a sam zobaczysz.



"Sam sobie poczytaj historię" ty się kurwa dobrze czujesz?

Pakt Ribentrop-Molotov i podział Polski między nazioli a kacapów?
Katyń oraz niewyjaśniona sprawa więźniów trzech dużych obozów jenieckich. Sowieci mętnie tłumaczyli, iż Polacy zbiegli i ukrywają się w Azji?
W 1945 roku Sowieci aresztowali i uwięzili przywódców Polskiego Podziemia skazanych następnie w pokazowym procesie w Moskwie. Przez lata prześladowali także członków Polskiego Podziemia, zwalczając żołnierzy Armii Krajowej oraz tworząc rozbudowany aparat represji wymierzony w przeciwników władzy komunistycznej. Polskich bohaterów wojennych więziono, torturowano, nierzadko zabijano, a pamięć o Polskim Podziemie konsekwentnie zwalczano. Dopiero w 1989 roku w Polsce odbyły się pierwsze wolne wybory, co umożliwiło państwu wyjście z bloku komunistycznego, odzyskanie suwerenności i nieskrępowane nauczanie historii XX wieku?
Problemów nastręczała także antypolska polityka Stalina w czasie konferencji Wielkiej Trójki, jak również w przypadku powojennych rozliczeń. Przyznaną Polsce część reparacji wojennych ze strony Niemiec rozdzielała strona radziecka. W powszechnej opinii najbardziej poszkodowana w czasie wojny Polska nie otrzymała odpowiedniego zadośćuczynienia za wyrządzone jej krzywdy?

To tylko historia współczesna.
O wcześniejszych rzeczach z historii nie chce mi się pisać do postsowieckiej szmaty jaką jesteś.
Kamienie na szaniec czytałeś?
Historię Rotmistrza Pileckiego który napisał:
"Oświęcim to była igraszka w porównaniu z więzieniem NKWD."

Ruski mir to masz we łbie i powinni cię odwiedzić panowie w kaszkietach rozpoczynając swoją wypowiedź od: "W imieniu Polski Podziemnej skazuję cię…"
Zgłoś
Avatar
panar3 Wczoraj 22:28
ra0mir napisał/a:

"Sam sobie poczytaj historię" ty się kurwa dobrze czujesz?
Pakt Ribentrop-Molotov i podział Polski między nazioli a kacapów?
Katyń oraz niewyjaśniona sprawa więźniów trzech dużych obozów jenieckich. Sowieci mętnie tłumaczyli, iż Polacy zbiegli i ukrywają się w Azji?
W 1945 roku Sowieci aresztowali i uwięzili przywódców Polskiego Podziemia skazanych następnie w pokazowym procesie w Moskwie. Przez lata prześladowali także członków Polskiego Podziemia, zwalczając żołnierzy Armii Krajowej oraz tworząc rozbudowany aparat represji wymierzony w przeciwników władzy komunistycznej. Polskich bohaterów wojennych więziono, torturowano, nierzadko zabijano, a pamięć o Polskim Podziemie konsekwentnie zwalczano. Dopiero w 1989 roku w Polsce odbyły się pierwsze wolne wybory, co umożliwiło państwu wyjście z bloku komunistycznego, odzyskanie suwerenności i nieskrępowane nauczanie historii XX wieku?
Problemów nastręczała także antypolska polityka Stalina w czasie konferencji Wielkiej Trójki, jak również w przypadku powojennych rozliczeń. Przyznaną Polsce część reparacji wojennych ze strony Niemiec rozdzielała strona radziecka. W powszechnej opinii najbardziej poszkodowana w czasie wojny Polska nie otrzymała odpowiedniego zadośćuczynienia za wyrządzone jej krzywdy?
To tylko historia współczesna.
O wcześniejszych rzeczach z historii nie chce mi się pisać do postsowieckiej szmaty jaką jesteś.
Kamienie na szaniec czytałeś?
Historię Rotmistrza Pileckiego który napisał:
"Oświęcim to była igraszka w porównaniu z więzieniem NKWD."
Ruski mir to masz we łbie i powinni cię odwiedzić panowie w kaszkietach rozpoczynając swoją wypowiedź od: "W imieniu Polski Podziemnej skazuję cię…"



Dalej nic nie rozumiesz, no ale skąd masz rozumieć skoro żydowski oficer prowadzący daje ci i tekst i wytyczne? Pilecki został zamordowany bo znał niemieckich współpracowników i zdrajców z ramienia sowietów, w tym i Cyrankiewicz był. Historia, jak już ci wyjaśniłem, pokazuje wyraźnie: żydostwo (a właściwie syjonizm)=komunizm, bolszewizm i faszyzm). Rosjanie, podobnie jak później Niemcy byli pierwszymi ofiarami tych zbrodniarzy. Mój dziadek był w AK dowódcą oddziału egzekucyjnego, także modry sobie mną nie wycieraj, i zamordowali go za to że odpierdalał nie tylko szwabów, folksdojczów, ale i czekistów na Podlasiu. Także, nie pierdol durnot bo ssałeś smoczek i srałeś w gacie jak się historia fałszowała. Gówno wiesz bo w dupie byłeś i gówno widziałeś. Kończę już z Tobą bo ci styki jebną z przeciążenia. Ostatnie zdanie: ZSRR to nie Rosja, Sowieci to nie Rosjanie. Za rządów sowietów (piszę tak bo i tak nie zrozumiesz innego słowa a używasz rosyjskiego zwrotu bo masz łeb pusty), powinno być: władzy radzieckiej bo: rada po rosyjsku to soviet.,) zginęło ponad 80 milionów Rosjan, Rusinów i innych Słowian a ty dalej nic ie rozumiesz i mylisz chuja z ogórkiem. Powiedz swojemu panu żeby cię w dupę kopnął i znalazł kogoś kto umie myśleć a nie takiego ciemniaka o horyzontach kobyły w klapkach na oczach... Ja pierdolę, co za tłuk pancerny.
Zgłoś