18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Tranquillum 2021-08-22, 23:21 62
Takich kretynek to ja nie rozumiem.. Chłop by sobie sam siedział, oglądał w spokoju mecz, czy co oni tam robią, popijając piwko, po czym poszedłby do domu.. Ale nie kurwa.. Kretynka musi się przypierdolić o chuj wie co do kogokolwiek, bo "chłop ją obroni".. Ja swojej uświadomiłem, że jak coś odjebie, to dostanie w pizde ode mnie, zanim ktoś będzie chciał mnie bić z tytułu jej nie wyparzonego ryja.

No ale w sumie wyciągnięte z kontekstu, nie wiadomo kto zaczął..
Zgłoś
Avatar
dogip 2021-08-22, 23:28 2
Piękny strzał.
Zgłoś
Avatar
Tryper 2021-08-22, 23:34 35
Oczywiście tępa cipa uderzyła licząc, że nikt nie może jej uderzyć.
Zgłoś
Avatar
Carti 2021-08-22, 23:35 21
nie no tutaj szacun dla dredziarza, dwa zwierzaki zgaszone prawie w jednym momencie
Zgłoś
Avatar
xXPeinXx 2021-08-22, 23:40
_Yarko_ napisał/a:

Zgadnijcie, kto będzie najbardziej poszkodowany?



Nie ważne ile pytań odpowiedź jest jedna.
C) - Człowiek
Zgłoś
Avatar
buczkog 2021-08-23, 0:07 8
No i prawidłowo: laska się sadziła to po ryju zarobiła.
Zgłoś
Avatar
AbelardG 2021-08-23, 0:31
Kiedyś takich czarnuchów wieszano.
Zgłoś
Avatar
dudidudi 2021-08-23, 0:47 10
Tranquillum napisał/a:

Ja swojej uświadomiłem, że jak coś odjebie, to dostanie w pizde ode mnie, zanim ktoś będzie chciał mnie bić z tytułu jej nie wyparzonego ryja.



a potem obudziłeś się obsrany bo dziewczyna jest wyimaginowana
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2021-08-23, 1:41 11
Aż jestem w szoku. Bambo zachował się najlepiej. Szkoda typka w czapce. Nie dość że ma przejechane z głupią babą, drze się na niego, to jeszcze za nią po ryju obrywa. Kuntakinte powinien blondi przyjechać, to przynajmniej więcej chuji by tu dostał.
Zgłoś
Avatar
garota 2021-08-23, 2:25 1
Nawet na swojego faceta darła mordę. Co za kurwa, jeśli po tym nie będzie rozwodu to bardzo możliwe że ten łysiejący tatusiek lubi też do łóżka murzynków wpuszczać.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2021-08-23, 4:11 1
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Aż jestem w szoku. Bambo zachował się najlepiej. Szkoda typka w czapce. Nie dość że ma przejechane z głupią babą, drze się na niego, to jeszcze za nią po ryju obrywa. Kuntakinte powinien blondi przyjechać, to przynajmniej więcej chuji by tu dostał.



A gdzie tam szkoda! Wpierdolił się w nie swoją bójkę, yo po ryju dostał. Siedziałby spokojnie, to obejrzałby, jak durna cipa dostaje po ryju za machanie łapami i byłby cały.
Zgłoś
Avatar
Shaggy2631 2021-08-23, 6:51 6
orbiter chciał przybiałorycerzyć i dostał gonga od hebanowego pana xDD
Zgłoś
Avatar
A................0 2021-08-23, 7:39 1
Rycerzyk w czapeczce też dostał.
Na jego miejscu też bym blondynce zajebała i kazała wracać do kuchni, a nie siedzi między ludźmi i bójki prowokuje.
Zgłoś
Avatar
Rutik 2021-08-23, 9:46 3
Tranquillum napisał/a:

Takich kretynek to ja nie rozumiem.. Chłop by sobie sam siedział, oglądał w spokoju mecz, czy co oni tam robią, popijając piwko, po czym poszedłby do domu.. Ale nie kurwa.. Kretynka musi się przypierdolić o chuj wie co do kogokolwiek, bo "chłop ją obroni".. Ja swojej uświadomiłem, że jak coś odjebie, to dostanie w pizde ode mnie, zanim ktoś będzie chciał mnie bić z tytułu jej nie wyparzonego ryja.
No ale w sumie wyciągnięte z kontekstu, nie wiadomo kto zaczął..



..."Kretynka musi się przypierdolić,... no ale w sumie nie wiadomo kto zaczął" Komentarz bez sensu. Nie ma to jak się rozpisać i na końcu zaprzeczyć samemu sobie.
Zgłoś