18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
🔥 Werbowanie ochotnika na Ukrainie - teraz popularne
Avatar
damianek222 2014-11-28, 21:55
@Angel akurat tak się składa, że mam prawko i chyba nie do końca mnie zrozumiałeś. Jeżeli nie ustąpisz karetce możesz zapłacić kare natomiast, jak nie puścisz policji to nic ci nie zrobią. Czytanie ze zrozumieniem nie boli.
Zgłoś
Avatar
assire 2014-11-28, 22:20 1
Rzecz jest inna, ten sygnał jaki ziomeczki z kijanki mieli włączony jest słabo słyszalny, przy dojeździe do skrzyżowania powinni napierdalać tym innym, który służy do ostrzegania przy skrzyżowaniach właśnie. Karetki to mają, straż pożarna to ma, to policja pewnie też. No i jak już lecą przez skrzyżowanie na czerwonym, to nie na pełnej piździe, tylko zwolnić bo a nuż znajdzie się taki co nie ogarnie/nie usłyszy/cokolwiek
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2014-11-28, 22:28 1
@assire - ale oni myślą, że wszystko im wolno. Karetki i straże pożarne zawsze powoli wjeżdżają na skrzyżowanie, a te kurwy zawsze na pełnej pizdzie. Tak samo wpierdolili mi się kiedyś na czołówkę, nie miałem gdzie uciec, a oni w mieście jakieś 80-100 na godzinę zapierdalają i oczekują, że nagle kurwa w barierkę wjadę bo oni jadą.
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2014-11-28, 22:56 1
Zawsze ustępuj pierwszeństwa straży pożarnej - kiedyś może jechać do ciebie.
Zawsze ustępuj pierwszeństwa karetce - kiedyś może jechać do ciebie.
Nigdy nie ustępuj pierwszeństwa policji - kiedyś może jechać do ciebie
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2014-11-28, 23:50
Kiła mogiła nawet bardzo na LT-ku się bardzo nie rozbiła
Zgłoś
Avatar
zakmen 2014-11-29, 0:10
Słyszysz syrenę to zjeżdżasz na bok i się zatrzymujesz. Tyle w temacie.
Zgłoś