18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Dwa dni temu na nadodrzańskim bulwarze we Wrocławiu doszło do brutalnego pobicia dziennikarza oko.press Przemysława Witkowskiego. Portal na codzień zajmuje się szukaniem symptomów faszyzmu w środowiskach polskiej prawicy, a w przerwach daje upust swoim antyklerykalnym przekonaniom. Nie dziwi zatem, że uwagę gorliwego Przemysława przykuł homofobiczny (jego zdaniem) napis na murze "stop pedofilom z lgbt", czy "walcz z marksizmem kulturowym". Slogany potepiające pedofilię oraz wspomniany ustrój totalitarny tak zirytowały lewackiego pismaka, że prawie sp***olił się z roweru, następnie głośno zaczął je krytykować, krzyczeć, że to skandal, zwrajacąc uwagę zdezorientowanych gapiów. Jeden z nich, młody chłopak miał wkrótce poprawić mu buźkę i nawet mu się udało.

spoiler


Jak widać mocno oberwał, co najlepiej ilustruje portret pamięciowy sporządzony na podstawie jego zeznań. Czy poszukiwany nie wygląda znajomo?
spoiler


spoiler


Powinni popytać na Kremlu :krejzi:

2019-07-29, 13:03
Jakbym młodego odszukał to jeszcze bym z nim na flaszkę/piwo poszedł, a nie na policję...

2019-07-29, 13:08
Chciałbym przypomnieć, że w Polsce nie ma prawicy a pis to lewica w postaci socjalizmu narodowego czyli faszyzm.

Kiepsko z tym krajem jak wszyscy uważają, że można odmawiać usług i bić każdego za inne przekonania.
Już to kiedyś przerabialiśmy na świecie...
W III Rzeszy.

2019-07-29, 16:51
Wiewór napisał/a:

Chciałbym przypomnieć, że w Polsce nie ma prawicy a pis to lewica w postaci socjalizmu narodowego czyli faszyzm.
Kiepsko z tym krajem jak wszyscy uważają, że można odmawiać usług i bić każdego za inne przekonania.
Już to kiedyś przerabialiśmy na świecie...
W III Rzeszy.



To nie są inne przekonania, to jest pederastia, a pederastia to groźna choroba psychiczna, która się rozprzestrzenia jak nowotwór. Oni już nie chcą ślubów czy akceptacji społecznej, tylko adopcji dzieci i ich seksualizacji, banda zboczonych skrzywieńców próbuje wdrażać pedofilie pod pretekstem tolerancji.

2019-07-30, 07:52
r0773n napisał/a:

To nie są inne przekonania, to jest pederastia, a pederastia to groźna choroba psychiczna, która się rozprzestrzenia jak nowotwór.


Kurde pracowałem z pedałem kilka lat i poza tym, że czasem kogoś uszczypnął w dupę dla beki i pryskał się różanymi perfumami to nie wydarzyło się nic więcej godnego uwagi. No raz tylko przyszedł ze swoim chłopakiem.
Nikt się nie zaraził. Uwierzysz?

Kto chce wdrażać pedofilię? Chyba, że masz na myśli PiS, który chciał nie karać pedofilów gdy ofiara była zadowolona z dupczenia.

2019-07-30, 10:44
Wiewór napisał/a:

Kurde pracowałem z pedałem kilka lat i poza tym, że czasem kogoś uszczypnął w dupę dla beki i pryskał się różanymi perfumami to nie wydarzyło się nic więcej godnego uwagi. No raz tylko przyszedł ze swoim chłopakiem.
Nikt się nie zaraził. Uwierzysz?
Kto chce wdrażać pedofilię? Chyba, że masz na myśli PiS, który chciał nie karać pedofilów gdy ofiara była zadowolona z dupczenia.



Idź stąd i przestań tu szerzyć swoje lewackie przekonania.

2019-07-30, 15:01
radek1600 napisał/a:

Idź stąd i przestań tu szerzyć swoje lewackie przekonania.



2019-07-30, 15:31
@TB303

Kolejny lewak się wynurzył z nory.

2019-07-30, 15:39
radek1600 napisał/a:

@TB303
Kolejny lewak się wynurzył z nory.


Jak ktoś kogoś nazywa lewakiem, nie znając go i jego poglądów politycznych, jest zwyczajnym kretynem. Czaisz, czy mam ci to rozpisać na kartce A4?

2019-07-30, 16:57
Wiewór napisał/a:

Kurde pracowałem z pedałem kilka lat i poza tym, że czasem kogoś uszczypnął w dupę dla beki i pryskał się różanymi perfumami to nie wydarzyło się nic więcej godnego uwagi. No raz tylko przyszedł ze swoim chłopakiem.
Nikt się nie zaraził. Uwierzysz?
Kto chce wdrażać pedofilię? Chyba, że masz na myśli PiS, który chciał nie karać pedofilów gdy ofiara była zadowolona z dupczenia.



Tu nie chodzi, że dostał za to, że jest pedałem... Dostał za to,że wspiera lgbt+ i jestem tego zdania, że każdy który nalezy i wspiera ta pedalsko-faszystowską organizację powinien zostać zastrzelony na miejscu. Sa normalne osoby homo i nic o nich nie wiem i tak powinno być. Bo co mnie interesują i to co kto robi w domu. Marksizm każdy wie skąd sie wzią i czym jest (jakiś cep kiedys wyj***ł, że to sa utopijne poglądy, ale problem stanowi czynnik ludzki, który trzeba wyeliminować... No k***a)... Faszyści i komuniści to chore skrajności i powinni zostać spaleni. Wciskanie przez mniejszosc jakiś gównien na siłę powinno kończyć się czystkami... Po drugim razie albo by się nauczyli albo by juz nikt nie został

2019-07-30, 18:49
Wiewór napisał/a:

Chciałbym przypomnieć, że w Polsce nie ma prawicy a pis to lewica w postaci socjalizmu narodowego czyli faszyzm.
Kiepsko z tym krajem jak wszyscy uważają, że można odmawiać usług i bić każdego za inne przekonania.
Już to kiedyś przerabialiśmy na świecie...
W III Rzeszy.



proszę napisz wulgaryzm , typu wypi........
choć przez miesiąc nie pisz, bo jak widzę
niewiele ci brakuje

2019-07-30, 20:38
ja może z innej strony podejdę do sprawy- nie podoba mi się, że jakiś tempak maże sobie napisy na elementach świeżo wyremontowanego Wrocławskiego Węzła Wodnego. Chcesz to sobie na domu możesz namazać co Ci się podoba, transparent za oknem wywieś, aby było wiadomo jakie masz zdanie, auto sobie napisami opie**ol dookoła. Czy naprawdę w tym kraju wszystko musi być upie**olone? Grube pieniążki poszły na te murki i inne takie( śluzy, jazy, wały i co tam jeszcze porobili) to nie- za ładne, za czyste, pójdę się wyrażę i będzie elegancko-jak w domu.