18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Dwa dni temu na nadodrzańskim bulwarze we Wrocławiu doszło do brutalnego pobicia dziennikarza oko.press Przemysława Witkowskiego. Portal na codzień zajmuje się szukaniem symptomów faszyzmu w środowiskach polskiej prawicy, a w przerwach daje upust swoim antyklerykalnym przekonaniom. Nie dziwi zatem, że uwagę gorliwego Przemysława przykuł homofobiczny (jego zdaniem) napis na murze "stop pedofilom z lgbt", czy "walcz z marksizmem kulturowym". Slogany potepiające pedofilię oraz wspomniany ustrój totalitarny tak zirytowały lewackiego pismaka, że prawie sp***olił się z roweru, następnie głośno zaczął je krytykować, krzyczeć, że to skandal, zwrajacąc uwagę zdezorientowanych gapiów. Jeden z nich, młody chłopak miał wkrótce poprawić mu buźkę i nawet mu się udało.

spoiler


Jak widać mocno oberwał, co najlepiej ilustruje portret pamięciowy sporządzony na podstawie jego zeznań. Czy poszukiwany nie wygląda znajomo?
spoiler


spoiler


Powinni popytać na Kremlu :krejzi:

2019-07-27, 19:58
Z twarz podobny zupełnie do nikogo...

2019-07-27, 19:59
Robert Lewandowski.

2019-07-27, 20:02
Mi przypomina tego typa co go szukali po zadymie w Białymstoku, ten w koszulce Jagiellonii

2019-07-27, 20:04
Ledwo draśniety pysk.... Wielkie mecyje... Piórem i klawiaturą potrafi wojować? Widać tym i tylko tym.... Obrońca uciśnionych inności.... :-?

2019-07-27, 20:26
wygląda jak ten pajac, jacyków

2019-07-27, 21:01
Ja osobiscie uwazam ze krata piwa dla tego kto w taki sposob porozmawial z Przemusiem. OKo pres to wyborcza, w c**j lat ta szmatlawa gazeta robila nam Polakom z mozgu siano. Mowili kto jest dobry a kto zly itp. Ale cale szczescie to mamy juz za soba bo Agora pada a polacy zrozumieli ze nie nie jest to "dobre dziennikarstwo" tylko propagowanie LGBT i mowienie ze to takie nowoczesne i europejskie. Nasz bohater moze otworzyl oczy po tym i zrozumie ze to co on mysli, pisze moze sie nie do konca wszystkim podobac.

2019-07-27, 21:01
Nawet Roberta Lewandowskiego wk***iają lewaki i zrobił coś pożytecznego :-)

2019-07-27, 21:11
~Velture napisał/a:

Robert Lewandowski.



Pewnie się dowiedział, że Annka to tranzystor...

2019-07-27, 21:39
strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

2019-07-27, 22:15
Oko press
i limo jest nawet podwójne
szkoda że mu w spłonkę nie trafił
tak to ujmę

2019-07-27, 22:17
Swoją drogą to nie wiem kto tu jest normalny? ten z piercingiem w uchu, czy niby napastnik

2019-07-27, 22:31
Tak głupie, że aż fajne.

Ow...........an
2019-07-27, 22:36
"Antysemityzm i mowa nienawiści."

Kocham oba.

2019-07-27, 23:15
"Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę...."I bardzo dobrze temu lewackiemu pismakowi , nazbierało mu się za tą anty Polską mowę