18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
Avatar
Jeleniowski 2017-03-15, 9:16
Dobry suchar nie jest zły
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-03-15, 10:03 18
sprawdziłem z ciekawości kiedy mogą liczyć na deszczyk i jeśli to skala Celsjusza to mają przejebane...


A tak na ludzkie nie reptiliańskie przekładając to 35 stopni około, więc też kurwa nieciekawie
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-03-15, 12:58 1
Globalne ocieplenie to mit
Zgłoś
Avatar
Clarx 2017-03-15, 13:36
nie kumam ludzi którzy mieszkają w strefie powodzi albo suszy
Zgłoś
Avatar
StaraKacapka 2017-03-15, 13:50 15
Ty mieszkasz w strefie w której jebia cie wszyscy włącznie z ojcem... Też tego nie rozumiem.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-03-15, 14:48 1
Clarx napisał/a:

nie kumam ludzi którzy mieszkają w strefie powodzi albo suszy



A co masz ochotę zaprosić pod swój dach, na swój koszt, uprzednio podpisując papiery, że odpowiadasz prawnie za wszystko co ewentualnie "imigrant" zmaluje?
Zgłoś
Avatar
M................e 2017-03-15, 16:01
nowynick napisał/a:

sprawdziłem z ciekawości kiedy mogą liczyć na deszczyk i jeśli to skala Celsjusza to mają przejebane...
Obrazek

A tak na ludzkie nie reptiliańskie przekładając to 35 stopni około, więc też kurwa nieciekawie



Jakby to było podane w skali Kalvina to by mieli zimniej niż na Antarktydzie.
Zgłoś
Avatar
meier 2017-03-15, 16:34 1
Ale jest w farenchujta
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2017-03-15, 21:31 8
nowynick napisał/a:



A co masz ochotę zaprosić pod swój dach, na swój koszt, uprzednio podpisując papiery, że odpowiadasz prawnie za wszystko co ewentualnie "imigrant" zmaluje?



Pierdolisz jak potłuczony
Kolesiowi chodziło o to, że zamieszkiwanie terenów, na których grożą klęski żywiołowe jest głupotą. U nas też nie brakuje idiotów co budują domy w dolinie Wisły. Jak tylko woda wyleje to płaczą, że oszczędności życia poszły w chuj i żeby teraz cały kraj się zrzucał na mieszkania komunalne dla tych idiotów. Jebani troglodyci... Niech giną
Zgłoś