18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Informacja dla tych co nie wychodzą z sadistic.pl i nie słuchaja wiadomości Ciekawe co się stało? dodatkowo 200 km dalej znaleziono 2 tys śniętych ryb w tym samym czasie.

PS nie będę tłumaczył, większość z was zna angielski, a gimbusów to pewnie nie zainteresuje, bez urazy oczywiście.
Zgłoś
Avatar
J................y 2011-01-03, 21:43 2
nie będziesz tłumaczył bo.. nie umiesz.. gimbusie ;D
Zgłoś
Avatar
Kamelizotto 2011-01-03, 22:08
Psss nie takie numery ze mną ... gimbusie po tym tekście i tak ci nie pomogę zrozumieć
Zgłoś
Avatar
trolzxcvbnm 2011-01-03, 22:55 3
Gimbus to gimbus, jebać urazę. Gimbus i huj.
Zgłoś
Avatar
matx 2011-01-03, 23:51
szkoda, ze was nie zabrali razem z tymi jebanymi ptakami.
Zgłoś
Avatar
trolzxcvbnm 2011-01-04, 0:06
Naprawdę koszernym sucharem zajebałeś, Kondongratulejszyn
Zgłoś
Avatar
mesiash 2011-01-04, 11:38
nie pamiętam czy to pierwsze zdanie Blade Runner, czy któreś z kolei, ale że wiem że tutaj sami oczytani to przepiszę:
"Na początku wyginęły wszystkie ptaki"
Zgłoś
Avatar
Aneczka1003 2011-01-04, 13:25
hahah jedno slowo .... AMERYKANIE <lol2>
Zgłoś
Avatar
Jeadong 2011-01-04, 16:45 3
Zgłoś
Avatar
pakicito 2011-01-04, 20:22
Cytat:

PS nie będę tłumaczył, większość z was zna angielski, a gimbusów to pewnie nie zainteresuje, bez urazy oczywiście.


waść, jakiej urazy? po nich trzeba jechać jak po polu traktorem
Zgłoś
Avatar
Demagog 2011-01-05, 0:07
znowu amerykańce coś testują :<
Zgłoś
Avatar
zeetox 2011-01-05, 0:15 1
Hmm... Jeżeli ktoś oglądał serial FlashForward (jakieś pół roku temu na ABC, a w polsce na AXN leciało), to tam działy sie identycznie rzeczy, kiedy amerykańce testowały jakieś urządzenia do wywoływania masowych utrat przytomności. Można by opracowac tutaj jakąś teorię spiskową, a serial polecam, chyba jedyny ciekawy w 2010 ;]
Zgłoś
Avatar
m................l 2011-01-05, 0:18
ponoć doszli już do tego że w wyniku wybuchów sztucznych ogni ptaki się zestresowały, w panice zaczęły nisko latać, a że mają słaby wzrok (co mnie dziwi, ale tak przeczytałem), to rozbijały się o drzewa, domy, słupy i o siebie nawzajem
wszystkie miały poważne fizyczne obrażenia, raczej nie wynikające z tego że po prostu spadły na ziemię
Zgłoś
Avatar
ryniu 2011-01-05, 0:20
10 sec i masz rozwiązanie wystarczy po prostu kurwa czytać a nie oglądać telewizje

Cytat:

Stres i strach wywołane puszczanymi w noc sylwestrową fajerwerkami spowodowały niecodzienne zjawisko: nagłą śmierć tysięcy ptaków w małej amerykańskiej miejscowości Beebe, w stanie Arkansas.



wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,8900572,Smierc_tysiecy_ptakow_...
Zgłoś
Avatar
Blackow 2011-01-05, 0:55 5
ryniu napisał/a:

10 sec i masz rozwiązanie wystarczy po prostu kurwa czytać a nie oglądać telewizje



Eee... Tak. Oni w Ameryce, szczególnie w okolicy Beebe, mają niezwykle wrażliwe ptaki. I na dźwięk fajerwerków one w gruncie rzeczy wybuchają, ale niektóre płatają figle i spadają na ziemię.
Chcesz mi powiedzieć, że we współczesnym paradygmacie nauki eksperymentalnej jesteś w stanie zaakceptować przesłankę indukcyjną mającą jedną (!), powtarzam - jedną (!) - obserwację?

Prościej - strzelano na całym świecie, w chuj ptaków spadło nad małą miejscowością w Arkansas. Możesz to tłumaczyć efektem motyla, o ile mi go ładnie ugruntujesz.
Zgłoś