18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
zonk 2010-08-23, 17:37 1
Mocherek napisał/a:

Słuchajcie tego lewaka a napewno daleko dojdziecie w życiu


jak dla ciebie każdy kto jest przeciwko kaczorowi i pis jest lewakiem to życzę powodzenia w życiu zjebie...
A Wojewódzki świruje ale ma z pewnością łeb na karku bo pierwszy lepszy idiota nie potrafiłby tak składać zdań jak on.
Zgłoś
Avatar
boocheno 2010-08-23, 17:51
a w którym wyrazie z mojego postu widzicie zazdrość ???

rzeczywiście, mam mu czego zazdrościć - szczególne że wygląda jakby miał ciężkie dzieciństwo. 3 miny przeciwpiechotne w kołysce i granat zamiast smoczka.
natura mu poskąpiła urody to nadrabia bibułą.

ja do niego nic nie mam - inteligentny facet.
szkoda tylko ,że robi z siebie takiego pajaca.

1. rzecz mam do niego - no może sprawdziłbym go na drodze, bo może ma ten furacz nie tylko na blachary i może dałby rady z moim
Zgłoś
Avatar
sliqe 2010-08-23, 17:58
Mądrze prawi, polacy sami wybrali debili za rząd i teraz śmieją się z całych śmiesznych historii które się dzieją dookoła pałacu prezydenckiego itp. A kto debili wybrał ten debilem jest, a kuba otwarcie o tym mówi cały czas a to że program prowadzi na luzie i zachowuje się jak dziecko ? Wolny kraj , jego wybór i tym zwabia publikę do swojego programu ! Ja osobiście go lubię za cięty język piwo leci
Zgłoś
Avatar
S................z 2010-08-23, 18:12 1
Dalej polaczki, dajcie upust frustracji w postach... a rano o 6:00 wracać do łopaty, rowy napierdalać!
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-08-23, 18:22
slammer napisał/a:

Dalej polaczki, dajcie upust frustracji w postach... a rano o 6:00 wracać do łopaty, rowy napierdalać!



a Ty co, autor "kuhhhhwa" jesteś?
Zgłoś
Avatar
snik0 2010-08-23, 18:59 1
chewbacca napisał/a:

Głupi człowiek, nie zdobył by tyle kasy, nie miał by własnego programu, nie byłby jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w polskim Show Biznesie.

Nie interesują mnie jego poglądy polityczne, ale powiedział mądrze, i piwo leci.


Dwa słowa

"Jolanta Rutowicz"

boocheno napisał/a:


1. rzecz mam do niego - no może sprawdziłbym go na drodze, bo może ma ten furacz nie tylko na blachary i może dałby rady z moim



No na pewno twoje bmw 1.6 Mpower w gazie jest niepokonane
Zgłoś
Avatar
fish-killer 2010-08-23, 19:04
Ja tam Kubusia lubie bo sie nie pierdoli i mówi co myśli ;p
Zgłoś
Avatar
boocheno 2010-08-23, 19:04
Pewnie twoje ferrari na dualshock'u w need for speedzie by mnie zalatwiło
Zgłoś
Avatar
axtxn 2010-08-23, 19:06 1
Halibut napisał/a:

Ałtorytet moralny sie odezwał.


ał co?
Zgłoś
Avatar
KILLA997 2010-08-23, 19:16
Ma racje, co może nie hipokryci ??
Zgłoś
Avatar
paczek1262 2010-08-23, 19:21
Podejrzewam, że żaden z was inteligencją mu nie dorównuje
Zgłoś
Avatar
BlackMamba 2010-08-23, 20:48
Jej chwile by pogadał i prowadząca by mu ogórka zakisiła..
Zgłoś
Avatar
Shadow 2010-08-23, 21:20
Lubiłem go do czasu aż nie zrobił z siebie idioty na Światowej edycji Idola, dzięki czemu inne nacje utwierdziły się w stereotypowym obrazie Polaka - debila. Większość jego "mądrych" tekstów jest ściągnięta z internetu - bash, joemonster etc. Często zastanawiam się czy to co mówi to to co naprawdę myśli, czy powtarza to co gdzieś przeczytał.

Akurat z tą wypowiedzią się zgodzę, co do polskiego społeczeństwa, co nie znaczy, że zmieniłem zdanie o tym człowieku.
Zgłoś
Avatar
zacher 2010-08-24, 0:00
sracie się z jakimś wojewódzkim, bo zdania składa a bo powiedział co wiedział, walić to!! Lepper mówił też co myśli. Typ jest chamem i finał!! sranie w banie o społeczeństwie to niech wypierdala, jakby nie wiedział, że ponad 30 mil ludzi jest podzielona, no debil jak ich mało, ciekawe czy chodzi po mieście z ochroniarzami jak senyszyn, bo chętnie bym im wyjebał.
Zgłoś
Avatar
lakusjo 2010-08-24, 0:07
"Mądre słowa Kuby Wojewódzkiego na temat naszego kraju." tak tak madre na pewno, ja nie wiem czy on w ogole ma mature, a taki ktos raczej nie potrafi sie madrze wypowiadac. On powiedzial tylko swoje poglady mozna sie z nimi zgodzic albo nie ale czemu od razu madre? To jest jego zdanie, a to ze JEGO to nie znaczy od razu ze madre..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie