18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
metal2805 2010-08-24, 0:23
A ja powiem, że dla mnie pan Wojewódzki jest obojętny. Raz powie coś mądrego, a innym razem palnie totalną głupotę nie wiadomo po co. Ale w tym co mówi o społeczeństwie ma dużo racji. Nie rozumiem tylko jednego: skoro tak bardzo część z Was zgadza się z jego poglądami, to dlaczego od razu ktoś, kto go po prostu zwyczajnie nie lubi, jest uważany za zazdrośnika? A jeśli to faktyczna reguła, to rozumiem, że jak śmiejecie się z Biebera czy Joli Rutowicz, to dlatego, że im zazdrościcie?
Dziękuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
Losklopotos 2010-08-24, 0:56
Japa konie
Zgłoś
Avatar
jacko 2010-08-24, 8:20
A moim zdaniem wszyscy których obrażają takie wypowiedzi to zwykłe polaczki i maja obsrane dupy z zazdrości . Jak np głosowałeś na Leppera to teraz się nie dziw że uważają cię za kretyna . A jak masz jęczeć i stękać że cię obrażają to lepiej już zatańczyc "brekgens" . Ludzie troche dystansu do siebie
Zgłoś
Avatar
boocheno 2010-08-24, 15:43
wytłumacznie mi definicje "polaczków" - bo już któryś debil z kolei używa tego sformułowania...

(do tych "niepolaczków)to nie piszcie postów po polsku jak was tak razi po oczach.

Chyba ,że najpierw chcecie dostać laczka od polaczka?
Zgłoś
Avatar
S................z 2010-08-24, 19:19
Polaczek to taki stereotypowy polak, narzekający na wszystko w koło, krytykujący wszystko co się da, a w ostatniej kolejności patrzący na siebie. Jego poglądy są najprawdziwsze i jedyne słuszne, wszystko co inne to żyd, komunista na usługach, ubek, pedał itp.
Zgłoś
Avatar
sogoth 2010-08-24, 19:19
W cipkę kolo!
Zgłoś
Avatar
S................z 2010-08-24, 19:20
Na nonsensopedii jest chyba jakaś zabawna, ale słuszna definicja.
Zgłoś
Avatar
tfk89 2010-08-28, 4:02
fish-killer napisał/a:

Ja tam Kubusia lubie bo sie nie pierdoli i mówi co myśli ;p


nie pierdoli się? ;> a jednak to nie plotki że jest impotentem xD
Zgłoś
Avatar
NieWeszles 2011-06-16, 18:09
Mocherek napisał/a:

Słuchajcie tego lewaka a napewno daleko dojdziecie w życiu



Na pewno ku*wa dalej niż Ty..
Zgłoś