18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
TB303 2018-11-27, 18:21
castagir napisał/a:

Tak wygląda kuchnia u @janlewa. Pierdoli cały czas o żydach i murzynach a sam pewnie ma chińskie albo wietnamskie korzenie.


Bo on jest żydem, i dupa go boli z powodu obrzezania.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2018-11-27, 18:22 1
Swoją drogą nie mają chociaż problemu z szarańczą i robactwem. Ciekawe czy w Azji myszy bardziej boją się kota czy kucharza ???

Oni wpierdolą wszystko hy hy hy
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-11-27, 18:31
ProVVe napisał/a:

To też są dzikusy


To samo oni mogą powiedzieć o nas, z tego powodu co my jemy
Zgłoś
Avatar
MadDave 2018-11-27, 18:32
Kwestia innej kultury, to raz.
Dwa że na tamtych rejonach panował tak skurwysyński głód że ludzie wpierdalali korę z drzew żeby przeżyć.

Różne narody w różny sposób poradziły sobie z najbardziej kurewską ideologią jaką jest komunizm. Ale piętno zostało. To co jest na filmie jedzone jest raczej przez najbiedniejsze społeczności na wsiach gdzie nie ma nawet prądu i bieżącej wody. W mieście raczej nikt tego nie jada, no chyba że w restauracjach które serwują takie "przysmaki" i dzisiaj jest to traktowane raczej jako ciekawostka.
W chinach są knajpy serwujące larwy chrząszczy wielkości kciuka i inne dziwactwa. Przynajmniej jak byłem ostatnio to były. Ale to było jakieś 8- 9 lat temu. Więc mogło się sporo pozmieniać.
Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2018-11-27, 18:56
Jak lubią i im smakuje to smacznego wypada życzyć
Zgłoś
Avatar
mateuszsadoltzr 2018-11-27, 21:37
Powtórze swój komentarz który napisałem pod podobnym filmikiem: Skośnoocy to najobrzydliwsza rasa
Zgłoś
Avatar
Ztn 2019-09-25, 16:59
Nie no kurwa nie da rady, próbowałem zjeść dzdzownice i pawia puściłem... No kurwa nie mogę... Tam bieda to inaczej jest i wpierdalaja co się da.
Zgłoś