18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:03
kufel
marten4 • 2015-04-25, 12:14
Byłem u kumpla, gdy jego młodszy brat dał mi kufel z czymś żółtym. Ale uśmiechał się przy tym podejrzanie, więc na szczęście na wszelki wypadek powąchałem.
Ten skurwiel chciał, żebym wypił Tyskie
Zgłoś
Avatar
yebacsystem 2015-04-25, 12:51 71
pij kurwa co ci daja bo do 18-nastki daleko ;D
Zgłoś
Avatar
Siedem 2015-04-25, 14:30 5
Niech żyją lokalne browary!

Skurwysyny.
Zgłoś
Avatar
TechnoWiking 2015-04-25, 15:36
Chory skurwiel...
Zgłoś
Avatar
aimbotakahl1 2015-04-25, 15:38
Nieźle ma nasrane w bani ten twój kumpel
Zgłoś
Avatar
Pawelek92 2015-04-25, 15:52 7
"z czymś żółtym"... czy ty kurwa kiedyś piwo widziałeś? usłyszałeś jak starsi koledzy na podwórku mówili, że Tyskie jest chujowe i chcesz być fajni jak oni i też je hejtujesz? za 10 lat będziesz miał własne zdanie.
Zgłoś
Avatar
DerFels 2015-04-25, 15:53 24
A może pił i się zna? Na chuj bijesz pianę?
Zgłoś
Avatar
Borys73 2015-04-25, 16:10
Tyskie ponad wszystkie. Klasyczne najlepsze
Zgłoś
Avatar
Z................_ 2015-04-25, 16:23 3
Warszawski festiwal (weekend) piwa a ja kurwa w robocie cały dzień siedzę
Zgłoś
Avatar
pozdrodlainternetu 2015-04-25, 16:25 22
streszcze wam komentarze. Jedni beda cisnac Tyskie drudzy mowic ze Najlepsze a na koniec przyjdzie prezes kurwa znawca napisze 3 akapity wyzwie wszystkich ze nie pili nigdy prawdziwego piwa i koniec nie musicie komentowac:P
Zgłoś
Avatar
Sonal 2015-04-25, 16:35 1
Już kiedyś pisałem w innym poście. "Smakoszom" piwa ładnie zamykam ich ryj pełen frazesów - daję kilka-kilkaście kufli i mają rozpoznać BEZBŁĘDNIE, w którym jest koncernowe. I na tym kończy się bycie znafca piwa lokalnego i odrzucanie wg ich nazewnictwa sików.
Zgłoś
Avatar
Madroxx 2015-04-25, 16:45 1
Co wy macie do Tyskacza ?

Pijecie jakieś niszowe piwa, które w sieciówkach trudno spotkać albo nie ma wcale i się spinacie
Zgłoś
Avatar
SaveTheTrees 2015-04-25, 16:46 9
Tyskie tak samo jak te wszystkie Harnasie i Kasztelany - piwo produkowane masowo. Przeznaczone do tego, żeby długo przesiedzieć w sklepie, a nie żeby dobrze smakować. Powoli pojawiają się niefiltrowane i niepasteryzowane, to już krok w dobrą stronę. Ale wiecie co? I tak ich nie kupuję, bo wolę piwa z małych lokalnych browarów.
To co dobre startuje od 4zł i nie jest sprzedawane w puszkach, jest w dobrych sklepach z piwem. Gorąco polecam piwa górnej fermentacji, ciekawe są też połączenia z innymi smakami, np. ciemne piwo z kawą. Warto też wspomnieć o tym, że piwa z tych małych browarów mają zupełnie inny posmak niż te ogólnopolskie - nie jest to sama chmielowa goryczka, ale coś więcej, coś czego nie mogę opisać - bo trzeba spróbować samemu.
Reasumując, wszyscy up nie piliście nigdy prawdziwego piwa, przejrzeć na oczy pozwoli wam dopiero odstawienie tego masowo produkowanego moczu i zagustowanie w dobrych piwach. Na początek warto znaleźć dobrze zaopatrzony sklep z piwem i zrobić degustację - po jednym z tych powyżej piątaka za butelkę, a najlepiej w ogóle wziąć na kilka osób i pić każdy np. po 0,2l z każdej butelki celem skosztowania większej ilości smaków i aromatów.

@Sonal
No to na mnie właśnie byś upadł, bo już takie testy parę razy robiłem
Post napisany dla jaj na odpowiedź dla pozdrodlainternetu, aż takim specem nie jestem
Zgłoś
Avatar
The_Andrzej 2015-04-25, 17:08
Koncernowe czy nie koncernowe, Tyskie jest po prostu niesmaczne. Już nawet taki Harnaś o połowę tańszy smakuje lepiej. Mówię tu o Groniu, klasyczne jest całkiem niezłe.
Zgłoś
Avatar
Antybozia666 2015-04-25, 17:19
A piliście tyskie gronie przeznaczone na eksport ? butelka ta sama a zawartość całkiem inna
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie