18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
AdamBrown 2023-06-28, 13:17
A teraz parkujemy skośnie do chodnika automatem
bardzo dobrze 2 pkt. za wazon, i po 2,5 pkt. za każdego pieszego
Jeśli to był łysy w okularach to premia 20%
Zgłoś
Avatar
patmon 2023-06-28, 13:29 11
A huj napiszę. Ku radości Sadoli, Stary bezużyteczny dziad spierdolił życie młodej kobiecie. Można zostać kaleką do końca dni i nikt nie pomoże i nie naprawi połamanej miednicy, bioder czy kulasów ja w tytule, Właśnie przez takie akcje jak tu, czy inne podobne, jak auto na pełnej kurwie wjeżdża w idących, stojących ludzi, lub wjeżdża do piekarni, fryzjera czy baru przy ulicy, huj mnie strzela, bo sam mam 70 lat i czasami wiem jak hujowo czuje się za kółkiem nie po kielichu, ale po prostu, po tabletkach przeciwbólowych masakra, wiem że ludzie biorą silne leki i nie powinni pchać się za fajere, wiem że kiedyś pierdoliłem na młodych, że zapierdalać muszą, gdzie sam już zapomniałem jak odpierdalałem cyrki polonezem, dużym fiatem, golfem jedynką i traktorem, wiem, wiem, śmiesznie i smutno za razem, Dziś mogę spokojnie przyznać, że po 65 roku życia powinny być badania na dalsze posiadanie prawa jazdy i kierowanie pojazdami , no a po siedemdziesiątce to raczej taksówka i autobus, sam jeszcze pracuje ale tylko w pół etacie i w robocie ogarniam swoje czynności i za kogoś mogę zrobić coś, ale za kółkiem już nie te same reakcje co kiedyś i taki dziwny strach przed pełnymi ulicami w godzinach szczytu.
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-06-28, 13:46 1
_Yarko_ napisał/a:

Trzeźwy 72-latek wjechał w pieszą i sfatygował jak w tytule.


Trzeźwy to on może był, ale stare chuje z demencją starczą są gorsze od nachlańców.
Pierdolą im się pedały i ogólnie mają nieogar we łbach.
Ale czekaj, to jest rosja, nie było tematu, bo tym to się pierdoli w baniakach już od urodzenia.
Zgłoś
Avatar
Szumlasuraz 2023-06-28, 13:46 3
Trzeźwy rusek to oksymoron
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2023-06-28, 13:52
Trzeźwy jak świnia
Zgłoś
Avatar
Paszczaku 2023-06-28, 14:54
Dobra pannna w tych dżinsach . Ale trochę nie ogarniała co się stało w sumie .
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-06-28, 16:15
patmon napisał/a:

, Dziś mogę spokojnie przyznać, że po 65 roku życia powinny być badania na dalsze posiadanie prawa jazdy i kierowanie pojazdami



Bredzisz.
Problemem nie jest wiek, tylko IQ (sprawność umysłowa) delikwenta.
To, że człowiek najpierw jest głupi, potem ogarnięty, a na starość NIEKTÓRE JEDNOSTKI głupieją, nie jest powodem wprowadzania cezury wiekowej.

Zacząć trzeba od selekcji na początku i od walki z debilnym przekonaniem, że prawo jazdy może mieć każdy chętny.
Testy dla kierujących? Tak, co roku.
W końcu powożą oni pojazdami przeciętnie ważącymi ok. półtorej tony, rozpędzającymi się do chuje_wie_ilu kilometrów na godzinę, ale już przy prędkości widzianej na filmie są śmiertelnie groźne.
Więc samochód na badanie techniczne, a kierowca na sprawnościowe i na inteligencję.

Wtedy będzie zgoda na takie badania.


(przejechanemu zwisa i powiewa, czy przejechał go stary i głupi, czy młody i głupi, czy w kwiecie wieku i głupi, a głupota kierującego stanowi ~99% przyczyn wypadków. nie deszcz, nie słońce, nie Dobre czy Złe Mzimu, tylko głupota prowadzącego pojazd...)
:_)
Zgłoś
Avatar
Ralfeusz 2023-06-28, 19:14
Rosja... Tam wszystko jest normalne. Przewijam dalej.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-06-28, 19:55
ro ruscy badają trzeźwość?
Zgłoś
Avatar
Ardo 2023-06-28, 20:23
Wolgi to jednak potega.
Zgłoś
Avatar
brylski11 2023-06-28, 21:00
ROSJA ... należało jej się.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2023-06-28, 21:16
patmon napisał/a:

A huj napiszę. Ku radości Sadoli, Stary bezużyteczny dziad spierdolił życie młodej kobiecie...



To u ruskich było, szkoda że tylko jedną trafił, niech się tam wykańczają najlepiej kurwa hurtem.
Zgłoś
Avatar
dr.lecter 2023-06-29, 11:09
72 lata? To chyba jeszcze nadaje się na front jako mięso armatnie?
Zgłoś
Avatar
SolAr 2023-07-04, 13:58
o kurwa... to Wołga?
Zgłoś