18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
achujciwcycki 2014-05-25, 13:07
eeeeee no i?
Zgłoś
Avatar
Lukasero 2014-05-25, 13:24 47
@achujciwcycki, a no właśnie to że u nas to gość pierwsze co, to by wyleciał i Ci wpierdol spuścił a potem darł na Ciebie morde że się w życiu nie wypłacisz za to co zrobiłeś
Zgłoś
Avatar
sromojad 2014-05-25, 13:29 22
Lukasero up
I to niezależnie od tego czy jedzie wartburgiem z odpadającą od rdzy blachą, czy takim porshakiem.
Zgłoś
Avatar
m................v 2014-05-25, 14:46 17
tak postepują ludzie w normalnym cywilizowanym kraju (był nim do póki nie przyjechali tam polacY)

podobna sytuacja w polsce :

- jak jezdzisz chuju, nie wypłacisz się do końca życia
- obrzucanie cebulą
- milicja się tobą zajmię i skończysz w pierdlu w sztumie, jebani rowerzyści

w rosji:
- no suka bladz
(odgłosy łamanych lusterek samochodowych, rzucanego roweru i wystrzałów z kija bejsbolowego)
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2014-05-25, 14:50 20
Uwaga tłumaczę;
- Zajebałem ci w furę moim ognistym rumakiem

- Jak to?

- No po prostu nie opanowałem mocy...

- A dobra.

- No ja myślę.

- No tata kupi nowy, albo da podwyżkę.

- No to pa.

- No pa zachlej pałę w pubie
Zgłoś
Avatar
dablju7 2014-05-25, 16:36 3
niech se kupi jeszcze jedną kamerę.
Zgłoś
Avatar
Domciosek 2014-05-25, 17:18 2
Pierdolicie, ja bym się wkurwił niemiłosiernie, co jak co ale samochód to jest chyba materialna rzecz, o którą najbardziej dbam, myję często, woskuje, poleruje, aż tu nagle taka ciota na rowerze Ci kurwa bok przerysuje. Jak im się coś zrobi to wielce poszkodowani jak oni coś zrobią to wtedy są tylko rowerzystami.
Zgłoś
Avatar
Patryksz163 2014-05-25, 17:21
Chyba natychmiastowa myśl dla gejów
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-05-25, 17:26 3
No i taka jest różnica między arystokratą, a nowobogackim wsiórem, który by najchętniej zabił sprawcę stłuczki.
Zgłoś
Avatar
zagiel1111 2014-05-25, 17:29 5
Domciosek napisał/a:

Pierdolicie, ja bym się wkurwił niemiłosiernie, co jak co ale samochód to jest chyba materialna rzecz, o którą najbardziej dbam, myję często, woskuje, poleruje, aż tu nagle taka ciota na rowerze Ci kurwa bok przerysuje. Jak im się coś zrobi to wielce poszkodowani jak oni coś zrobią to wtedy są tylko rowerzystami.



samochod to tylko rzecz, srodek transportu, nie spinaj tak dupy
Zgłoś
Avatar
Lukasero 2014-05-25, 17:52 13
Domciosek napisał/a:

Pierdolicie, ja bym się wkurwił niemiłosiernie, co jak co ale samochód to jest chyba materialna rzecz, o którą najbardziej dbam, myję często, woskuje, poleruje, aż tu nagle taka ciota na rowerze Ci kurwa bok przerysuje. Jak im się coś zrobi to wielce poszkodowani jak oni coś zrobią to wtedy są tylko rowerzystami.



I właśnie o to tutaj chodzi, że w cywilizowanym kraju ludzie rozumieją że każdy może się pomylić na rowerze/motocyklu czy innych środkach lokomocji...

Kilo cebuli dla Pana Domcioska
Zgłoś
Avatar
k................8 2014-05-25, 18:08
kto mi auto zajebał ?
Zgłoś
Avatar
Geho 2014-05-25, 19:20
A ja się pochwalę - jak mi typ w korku wjechał w koło (byłem moto) autem delikatnie, nic się nie stało, pojechałem dalej Apeluje o normalność, a nie podejście "niech płaci kutas"
Zgłoś
Avatar
kordi 2014-05-25, 20:20
jak by mi taki chuj jebnął w ałuto to bym go chyba zajebał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie