18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
zwierzak30 2020-08-17, 9:56
A do dupy z taka sztuką.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2020-08-17, 10:24
Nowe logo antify?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2020-08-17, 10:46
Jak Kazimierz Malewicz rysował sto lat temu swoje wielkie dzieło "Czarny kwadrat na białym tle" to też mówił "Za sto lat to dzieło będzie warte miliony a ja na zawsze zapiszę się w historii sztuki" a ludzie się pukali w czoło "Ty debilu, zobaczysz za sto lat nikt nie będzie o tobie pamiętał a twoje "dzieło" pójdzie na opał za maks rok"
Zgłoś
Avatar
Eknen 2020-08-17, 10:58 2
wilkoala napisał/a:

Van Gogh miał talent który przerósł jego czasy, ten facet po prostu wlewa sobie do dupy i sra farbą.
Nie doszukuj się głębi tam gdzie jej nie ma, bo wychodzisz na zmanierowaną debilkę.



Jaką debilkę i dlaczego zmanierowaną? Rozumiesz pojęcie słowa manieryzm? Albo definicję słowa sztuka?
Oto na zdjęciu gówno "Merda d'artista" zapuszkowane w 1961 roku przez Piero Manzoniego i sprzedane na aukcji w jakże prestiżowym domu Sotheby's w 2007 roku za .............97 250 tysięcy funtów szterlingów. Czyli 450 tysięcy złotych za puszkę gówna.... Podsumowując debilu : może ty nie ogarniasz srającej dupy tak jak impresjoniści czy post impresjoniści nie mogli zostać ogarnięci przez współczesnych im ludzi . Jednak nie zmienia to faktu , że obraz nasrany zostanie sprzedany za 50 -60 lat za krocie, bo ktoś uzna to za sztukę. Ty nie musisz .

Zgłoś
Avatar
A................r 2020-08-17, 10:59
Ja bym chętnie właśnie poszedł na taki performance, i dobrze za to zapłacił. Kina, teatry, to przeżytek, to dla pedałów. To jest teraz prawdziwa sztuka, wy po prostu jeszcze tego nie rozumiecie
Zgłoś
Avatar
uzumw 2020-08-17, 11:26
Nie warto oglądać
Zgłoś
Avatar
kolololopsk 2020-08-17, 11:28 1
Zmarnowałem tyle gowna
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-08-17, 12:02 8
Eknen napisał/a:

Jaką debilkę i dlaczego zmanierowaną? Rozumiesz pojęcie słowa manieryzm? Albo definicję słowa sztuka?
Oto na zdjęciu gówno "Merda d'artista" zapuszkowane w 1961 roku przez Piero Manzoniego i sprzedane na aukcji w jakże prestiżowym domu Sotheby's w 2007 roku za .............97 250 tysięcy funtów szterlingów. Czyli 450 tysięcy złotych za puszkę gówna.... Podsumowując debilu : może ty nie ogarniasz srającej dupy tak jak impresjoniści czy post impresjoniści nie mogli zostać ogarnięci przez współczesnych im ludzi . Jednak nie zmienia to faktu , że obraz nasrany zostanie sprzedany za 50 -60 lat za krocie, bo ktoś uzna to za sztukę. Ty nie musisz .



Nabywca takiej puszki za taką kasę musi mieć najebane we łbie jeszcze bardziej niż ten pan malujący odbytem. Ciekawe ilu ludziom te pieniądze mogłyby pomóc zmienic swoje życie na lepsze. Nom ale cóż, trzymanie w domu zapuszkowanego gówna daje takiemu chyba wiecej satysfakcji. A tak btw wcale nie zdziwiłby mnie fakt, gdyby artysta, którego kał jest tam zamknięty, zrobił sobie zwykle jaja z amatorów jego sztuki i za plecami śmiał się, że wciśnie im każde gówno, a oni jeszcze za to zapłacą.
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2020-08-17, 12:10 16
Eknen napisał/a:

Jaką debilkę i dlaczego zmanierowaną? Rozumiesz pojęcie słowa manieryzm? Albo definicję słowa sztuka?
Oto na zdjęciu gówno "Merda d'artista" zapuszkowane w 1961 roku przez Piero Manzoniego i sprzedane na aukcji w jakże prestiżowym domu Sotheby's w 2007 roku za .............97 250 tysięcy funtów szterlingów. Czyli 450 tysięcy złotych za puszkę gówna.... Podsumowując debilu : może ty nie ogarniasz srającej dupy tak jak impresjoniści czy post impresjoniści nie mogli zostać ogarnięci przez współczesnych im ludzi . Jednak nie zmienia to faktu , że obraz nasrany zostanie sprzedany za 50 -60 lat za krocie, bo ktoś uzna to za sztukę. Ty nie musisz .



Nazwałem cię zmanierowaną debilką, bo jesteś zmanierowaną debilką, tzn. w wystudiowany i sztuczny sposób naśladujesz innych zmanierowanych debili którzy zachwycają się czymś co w istocie ma wyśmiewać przerost formy nad treścią w sztuce.
Tak jak z tym gównem w puszce, widzicie zapeklowane gówno z napisem "gówno artysty" i z góry zakładacie że to coś wspaniałego bo jest szokujące, a w ogóle nie dociera do was że to zwyczajny trolling z lat 60 ubiegłego wieku, który miał pokazać że gówno artysty nawet opatrzone w taką formę, pozostaje gównem w puszcze.
A to że zostało sprzedane za 450 tysi nie jest miarą wartości tego "dzieła" sztuki, tylko waszej głupoty i zmanieryzowania.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-08-17, 13:44
Takie odjebane rzeczy robił Salvador Dali, jeden z największych malarzy w historii świata. Ale skąd polskie chamy niepiśmienne mają o tym wiedzieć jeśli dla nich szczytem kultury jest Zenon Martyniuk.
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-08-17, 14:03
bloodwar napisał/a:

Jak Kazimierz Malewicz rysował sto lat temu swoje wielkie dzieło "Czarny kwadrat na białym tle" to też mówił "Za sto lat to dzieło będzie warte miliony a ja na zawsze zapiszę się w historii sztuki" a ludzie się pukali w czoło "Ty debilu, zobaczysz za sto lat nikt nie będzie o tobie pamiętał a twoje "dzieło" pójdzie na opał za maks rok"



Wydaje mi się, że był to "Biały kwadrat na białym tle"
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-08-17, 14:39 2
wilkoala napisał/a:

Nazwałem cię zmanierowaną debilką, bo jesteś zmanierowaną debilką, tzn. w wystudiowany i sztuczny sposób naśladujesz innych zmanierowanych debili którzy zachwycają się czymś co w istocie ma wyśmiewać przerost formy nad treścią w sztuce.
Tak jak z tym gównem w puszce, widzicie zapeklowane gówno z napisem "gówno artysty" i z góry zakładacie że to coś wspaniałego bo jest szokujące, a w ogóle nie dociera do was że to zwyczajny trolling z lat 60 ubiegłego wieku, który miał pokazać że gówno artysty nawet opatrzone w taką formę, pozostaje gównem w puszcze.
A to że zostało sprzedane za 450 tysi nie jest miarą wartości tego "dzieła" sztuki, tylko waszej głupoty i zmanieryzowania.



Pięknie powiedziane. Leci zimne. Jak można mieć tak bujną wyobraźnię, żeby kupić połowę tych "dzieł sztuki" to ja nie wiem. Debile z nadmiarem gotówki i tyle.
Zgłoś
Avatar
DupcyperChui 2020-08-17, 16:22

Debile dla debili
Zgłoś
Avatar
ruddie 2020-08-17, 17:20
chorym napisał/a:

Sadolu? tutaj po za failami pieskow, wysypu gowna z tik toka, grubasami machajacymi cyckami i upadkami glupich cip nie ma nic. Jakbys napisal uzytkownik youtube to moze bym sie zgodzil bo tam sa bardziej pojebane filmy jak sie glebiej poszuka niz to co tutaj sie odpierdala



jeszcze nie zapomnij o srających jeżach
Zgłoś
Avatar
Pitok 2020-08-17, 17:30
Do dupy z taką sztuką...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie