18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
T3RMINATOR 2020-08-17, 0:36 12
Tego nie da się odzobaczyć.

Zgłoś
Avatar
Tom9310 2020-08-17, 0:39 43
Mnie bardziej przeraża to że to normalnie oglądają ludzie w tym klipie jakby to jakaś sztuka była.
Zgłoś
Avatar
z................h 2020-08-17, 0:53 4
Co to za wysryw? Sztuka przez duże "IDŹ PAN W CHUJ"
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2020-08-17, 1:02 2
Kiedyś malowało się odkurzaczem. Pakowało się rurę do wylotu, na końcu był rozpylacz, do którego wkręcało się słoik z farbą, właczało się odkurzacz i malowało się ściany jak aerografem. Piękne czasy...
Ciekawe, czy ten "artysta" umiałby pomalować chociażby jeden metr kwadratowy ściany takim sposobem. Szanowałbym!
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-08-17, 1:10 10
Jak ciężkie trzeba mieć dzieciństwo, by stać się takim dorosłym? Jak dla mnie to nie jest sztuka tylko wezwanie o pomoc: "zamknijcie mnie do psychiatryka, bo nie panuje nad tym co odpierdalam"
Zgłoś
Avatar
Emilian89 2020-08-17, 1:18 3
outsidethebox86 napisał/a:

Jak ciężkie trzeba mieć dzieciństwo, by stać się takim dorosłym? Jak dla mnie to nie jest sztuka tylko wezwanie o pomoc: "zamknijcie mnie do psychiatryka, bo nie panuje nad tym co odpierdalam"



pisze to osoba siedząca na Sadolu hmm no kurwa oxymoron jak chuj
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-08-17, 1:21 6
Emilian89 napisał/a:

pisze to osoba siedząca na Sadolu hmm no kurwa oxymoron jak chuj



...bo siedzenie na sadolu jest równoważne z tworzeniem sztuki odbytem...
Zgłoś
Avatar
chorym 2020-08-17, 2:02 3
Emilian89 napisał/a:

pisze to osoba siedząca na Sadolu hmm no kurwa oxymoron jak chuj



Sadolu? tutaj po za failami pieskow, wysypu gowna z tik toka, grubasami machajacymi cyckami i upadkami glupich cip nie ma nic. Jakbys napisal uzytkownik youtube to moze bym sie zgodzil bo tam sa bardziej pojebane filmy jak sie glebiej poszuka niz to co tutaj sie odpierdala.
Zgłoś
Avatar
Tryper 2020-08-17, 2:04 5
Lewacki performance, śmierdzący i gówniany.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2020-08-17, 6:01
Co on jadł?
Zgłoś
Avatar
Eknen 2020-08-17, 6:59 2
outsidethebox86 napisał/a:

Jak ciężkie trzeba mieć dzieciństwo, by stać się takim dorosłym? Jak dla mnie to nie jest sztuka tylko wezwanie o pomoc: "zamknijcie mnie do psychiatryka, bo nie panuje nad tym co odpierdalam"



Nie wiem ? Może tak ciężkie jak Vincenta van Gogha? Za życia nie sprzedał ani jednej pracy , był dziwakiem schizofrenikiem , który umarł w biedzie . Jego twórczość nie za bardzo była uważana za sztukę. A jednak 100 lat później jego obrazy sprzedawane są po 100 milionów.
W przypadku obrazu malowanego odbytem będzie podobnie , za kilkadziesiąt lat to będzie unikat . Jakiś kolekcjoner zapłaci grubą kasę , żeby mieć pierwszy obraz namalowany dupą . Sztuka jest subiektywna .
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2020-08-17, 7:14 21
Eknen napisał/a:

Nie wiem ? Może tak ciężkie jak Vincenta van Gogha? Za życia nie sprzedał ani jednej pracy , był dziwakiem schizofrenikiem , który umarł w biedzie . Jego twórczość nie za bardzo była uważana za sztukę. A jednak 100 lat później jego obrazy sprzedawane są po 100 milionów.
W przypadku obrazu malowanego odbytem będzie podobnie , za kilkadziesiąt lat to będzie unikat . Jakiś kolekcjoner zapłaci grubą kasę , żeby mieć pierwszy obraz namalowany dupą . Sztuka jest subiektywna .



Van Gogh miał talent który przerósł jego czasy, ten facet po prostu wlewa sobie do dupy i sra farbą.
Nie doszukuj się głębi tam gdzie jej nie ma, bo wychodzisz na zmanierowaną debilkę.
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2020-08-17, 7:23 1
Na harda z tym do huja i stworzyć nową kategorię
Zgłoś
Avatar
bercisko 2020-08-17, 8:19
wilkoala napisał/a:

Van Gogh miał talent który przerósł jego czasy, ten facet po prostu wlewa sobie do dupy i sra farbą.
Nie doszukuj się głębi tam gdzie jej nie ma, bo wychodzisz na zmanierowaną debilkę.



"W przypadku obrazu malowanego odbytem będzie podobnie , za kilkadziesiąt lat to będzie unikat . Jakiś kolekcjoner zapłaci grubą kasę , żeby mieć pierwszy obraz namalowany dupą . Sztuka jest subiektywna" .
- Ależ ona nie malował dupą. On się zesrał farbą na płótno a to nie to samo. I masz rację sztuka jest subiektywna, ale to nie jest sztuka.
Zgłoś