18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
🔥 Poskromienie przygłupa w Pradze - teraz popularne
Jeszcze nie tak dawno o PSLu mówiło się, że pokazuje szczyt kumoterstwa i nepotyzmu, przy obsadzaniu stanowisk...
PiS jak na partię rządzącą przystało, pokazuje są są "lepsi" od poprzednich rządów.

Tak, tak... dojna zmiana - byle lepiej dla kolesiów i znajomych królika.

Cytat:

PiS obsadza wszelkie możliwe instytucje i firmy. Posłami, rodzinami, kolegami. Na naszej liście, wciąż niepełnej, jest już tysiąc osób.

W 2012 r. opublikowaliśmy w „PB” dwie listy działaczy PO i PSL, członków ich rodzin i znajomych na państwowym garnuszku. Każda składała się z ponad 400 nazwisk i była świetną ilustracją tego, co zostało z obietnic Donalda Tuska, który w exposé z 2007 r. solennie deklarował zakończenie „politycznego procederu zawłaszczania spółek z udziałem skarbu państwa”. Tamte listy powstały po prawie pięciu latach rządów koalicji PO-PSL. Dzisiejsza publikacja „PB”, z 1000 nazwisk nominatów PiS dowodzi, że obecnie rządzący już w rok przebili poprzedników, i to z nawiązką. Nasza lista ilustruje to, o czym mówią politolodzy: że zarówno tempo, jak też intensywność zmian personalnych wprowadzanych przez PiS są rekordowe. Działacze partii Jarosława Kaczyńskiego twórczo wdrażają w życie coś, co prawie 20 lat temu on sam trafnie, ale też z odrazą, nazwał zasadą „Teraz k… my”…



Źródło: pb.pl/4654149,89526,teraz-k-my-na-calego?utm_source=copyPaste&utm_...
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2017-01-16, 11:56
O TO CHODZI te szambo oczyścić to tylko takimi metodami .
Musza wypier.......c kolaborantów i sabotażystów bo inaczej nic nie zrobią.. Niech obsadzają, PIS nie kradnie i zależy im na dobru Ojczyzny!!!!!!!!
Poza tym co to za źródło? to aby nie ten Puls Biznesu, który przewidywał krach w USA po wygranej Trumpa? ta lista jest pewnie równie wiarygodna, gdzie byli przez ostatnie 8 lat jak POwscy aparatczycy wymieniali nawet sprzątaczki na swoje? jak jedli ośmiorniczki za nasze pieniądze? jak podwyższali wiek emerytalny? jak podnosili podatki? jak deptali patriotyzm? gdzie? KURWA GDZIE!!! Ja się pytam.
Zgłoś
Avatar
lesiot 2017-01-16, 12:19 4
Imie_jego_44 napisał/a:

szambo oczyścić to tylko takimi metodami



Zajebista metoda oczyszczania szamba, poprzez zalewanie innym szambem... do tego niekompetentnym i niedouczonym.
Zgłoś
Avatar
Kamil4 2017-01-19, 19:31
8 lat nie byli przy korycie to teraz nadrabiają zaległości, żadna nowość. Do tego państwowe firmy służą żeby obsadzać rodzinę, znajomych itp...
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2017-01-20, 10:29 1
Troll #1 - lesiot tworzy kolejny temat o Kaczafim.
Troll #2 - jego imię 666, przychodzi poudawać że jest katolickim-narodowcem, prawy skrzydłem PiSu
Troll #1 - lesiot, bohatersko masakruje reakcyjne wywody trolla #2
Kolejne trolle typu Archeolog przychodzą aby polajkować post trolla #1

A modzi zamiast wypierdolić ten dział i skończyć tą błazenadę to pilnują żeby ktoś przypadkiem zamiast emotki zajebanej z 4chana nie użył "iksde", bo przecież to jest MĘSKI i FAJNY Sadistic a nie Fejsbuk i tutaj nie ma lajków bo przecież piwa to nie lajki Czyli przepis na sukces na Sadisticu.

Za jakiś czas:
Troll #1 - bohatersko zmasakruje mój post, nazywając mnie trollem.
Kolejne trolle typu <ktośtam> przyjdą i polajkują mu posta.
Zgłoś