18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
konował 2016-01-26, 3:11
janniezbedny23 napisał/a:

Kupiłem kiedyś 100szt x 2zł zafoliowane opakowanie zwróciło się lekko ponad 80zł złodzieje jebane.



80zł? To i tak nieźle razem z bratem też zrobiliśmy taki eksperyment i nie całe 50 zł się zwróciło
Zgłoś
Avatar
dozek 2016-01-26, 11:39
Multilotek jest akurat całkiem ładny do wygrywania - robisz na 3 liczby za 15 zł około a wygrywasz 50. losują 20 z 80 więc w tych 20 jest duża szansa na trafienie tych 3 liczb więc latwo wyjść na 0. pare razy wygrałem ale mam za daleko do kolektury więc zrezygnowałem bo zbyt leniwy jestem ;p
Zgłoś
Avatar
Dziad_Inżynier 2016-01-26, 19:26
ellsworth napisał/a:

Podam dobrze obrazujący przykład jak nikła jest szansa na trafienie szóstki.
Wyobraźcie sobie, że chcecie mieć syna. Za pierwszym razem się nie udaje - jest córka. Za drugim razem to samo. Jak ktoś ma 3 pod rząd to już jest pechowy, 4 to jakieś fatum, a 5 to niemal nieprawdopodobne. Otóż szansa na to, że 23 razy pod rząd będzie miał córki jest wciąż większa od trafienia szóstki w totka. Słyszeliście o kimkolwiek kto choćby zbliżył się do tej liczby? Nie? No właśnie...


Nie, ale w mojej miejscowości padły w ciągu ostatnich kilku lat trzy szóstki, z czego jedną miał mieszkaniec.
Zgłoś
Avatar
Esdepe 2016-01-28, 11:41
A mnie wkurwia właśnie coś takiego jak ktoś kupuje zdrapki za określoną, sporą kwotę, i jak mu się nie zwrócą to stwierdza że się nie opłaca. Gry liczbowe to loteria, możesz kupić tysiąc zdrapek i nie wygrać nic, a możesz kupić jedną i utrafić główną wygraną.
Zgłoś