18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
S.T.U_Cummins 2017-02-02, 22:32 18
Tryb nauki gry na keyboardzie a kura bezmyślnie dziobie w to co się świeci bo jedzonko. Chodź byś pękł to kurwy za chuja nie wytresujesz/nauczysz. Będziesz błagał prosił by nie szły w tamto miejsce a ona i tak będzie się tam pchała. I mówię wam to ja jako weteran fermy drobiu. Ciekawostka na marginesie, w kurnikach jest czerwone światło by kurczaki nie widział krwi kolegów (tak, to takie głupie że wpierdoli brata/siostrę/ojca/matkę* o własnym jajku zniesionym przed chwilą nie wspomnę a debile co jajek nie jedzą bo to złe dla kur a tu kura sama zje.) i mają w mroku zwiększone poczucie bezpieczeństwa.-Sadistic bawi i uczy.

*Nie potrzebne skreślić.
Zgłoś
Avatar
Vesemirr 2017-02-02, 22:44 87
S.T.U_Cummins napisał/a:

Tryb nauki gry na keyboardzie a kura bezmyślnie dziobie w to co się świeci bo jedzonko. Chodź byś pękł to kurwy za chuja nie wytresujesz/nauczysz. Będziesz błagał prosił by nie szły w tamto miejsce a ona i tak będzie się tam pchała. I mówię wam to ja jako weteran fermy drobiu. Ciekawostka na marginesie, w kurnikach jest czerwone światło by kurczaki nie widział krwi kolegów (tak, to takie głupie że wpierdoli brata/siostrę/ojca/matkę* o własnym jajku zniesionym przed chwilą nie wspomnę a debile co jajek nie jedzą bo to złe dla kur a tu kura sama zje.) i mają w mroku zwiększone poczucie bezpieczeństwa.-Sadistic bawi i uczy.

*Nie potrzebne skreślić.



Nie prawda, ta kura ma talent.
Zgłoś
Avatar
Bobikufel 2017-02-03, 0:42 6
@upup
to samo robią ludzie w korpo
Zgłoś
Avatar
nurgiel 2017-02-03, 2:48 6
S.T.U_Cummins, nie znasz się. Zazdrościsz jej talentu i tego, że może znosić jaja.
Zgłoś
Avatar
sosikhehe 2017-02-03, 5:07
Specjalnie ruszyłem dupe o 5 rano żeby włączyć amplituner i posłuchać jak gra
nie zawiodłem się
Zgłoś
Avatar
zonk 2017-02-03, 6:25 1
S.T.U_Cummins napisał/a:

Tryb nauki gry na keyboardzie a kura bezmyślnie dziobie w to co się świeci bo jedzonko. Chodź byś pękł to kurwy za chuja nie wytresujesz/nauczysz. Będziesz błagał prosił by nie szły w tamto miejsce a ona i tak będzie się tam pchała. I mówię wam to ja jako weteran fermy drobiu. Ciekawostka na marginesie, w kurnikach jest czerwone światło by kurczaki nie widział krwi kolegów (tak, to takie głupie że wpierdoli brata/siostrę/ojca/matkę* o własnym jajku zniesionym przed chwilą nie wspomnę a debile co jajek nie jedzą bo to złe dla kur a tu kura sama zje.) i mają w mroku zwiększone poczucie bezpieczeństwa.-Sadistic bawi i uczy.

*Nie potrzebne skreślić.


Pierdolisz hodowco. Sam na własne oczy widziałem jak jedna kura chodziła cały czas w nodze właściciela i gdy całe "Stadko" rozchodziło się żeby pogrzebać, ta z zaciekawieniem obserwowała co robi właściciel. Nawet jak wychodził na pole to mógł ją puścić bo ona sama wraca gdy przyszła pora.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-02-03, 8:32 1
Ciekawe czy umie zagrać nutę z reklamy KFC
Zgłoś
Avatar
h................t 2017-02-03, 8:33 2
osiągnęła dzisiaj więcej ode mnie.
Zgłoś
Avatar
w................3 2017-02-03, 9:41 1
Uważacie, ze ta kura nie umie grać tylko dlatego że jest innej rasy! Och rzygać mi się chce na wasz widok jebani rasiści. Jesteście tak rasistowscy, że w ramach równouprawnienia zostaniecie zagazowani i spaleni przez Laola w obozie zagłady.
Zgłoś
Avatar
NioseSmierc 2017-02-03, 11:20 1
@S.T.U_Cummins
Uwierz mi kolego po fachu, że źle nie masz. Kura jak to kura może i głupia ale poziomem zdebilnienia nigdy nie osiągnie poziomu indyka. To ścierwo dopiero jest tępe.
Zgłoś
Avatar
Gondone 2017-02-03, 11:39
S.T.U_Cummins napisał/a:

Tryb nauki gry na keyboardzie a kura bezmyślnie dziobie w to co się świeci bo jedzonko. Chodź byś pękł to kurwy za chuja nie wytresujesz/nauczysz. Będziesz błagał prosił by nie szły w tamto miejsce a ona i tak będzie się tam pchała. I mówię wam to ja jako weteran fermy drobiu. Ciekawostka na marginesie, w kurnikach jest czerwone światło by kurczaki nie widział krwi kolegów (tak, to takie głupie że wpierdoli brata/siostrę/ojca/matkę* o własnym jajku zniesionym przed chwilą nie wspomnę a debile co jajek nie jedzą bo to złe dla kur a tu kura sama zje.) i mają w mroku zwiększone poczucie bezpieczeństwa.-Sadistic bawi i uczy.

*Nie potrzebne skreślić.



a podobno jednak są idealne do tresury. podejrzewam, że ferma drobiu to jednak mało sprzyjające warunki...
kliker.rancho-stokrotka.pl/warsztaty-kursy/
Zgłoś
Avatar
grzybekwpr 2017-02-03, 15:27 1
Co za kurwa idiota trzyma kurę w mieszkaniu
Zgłoś
Avatar
siwybis 2017-02-03, 21:06
Dać ten keyboard średnio rozgarniętej papudze i po pół roku można gruby hajs czesać, pomyślę nad tym...
Zgłoś