18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Artos 2012-04-18, 22:33
Tyle jest pierdolenia na ten temat bo już mało kto widział jak się kuraka na rosół przygotowuje. łeb na pień, dociskasz buciorem i upierdalasz łeb siekierą. Takie jest życie kurwa, silniejszy zjada słabszego, a coś w życiu jeść trzeba..
Zgłoś
Avatar
Edek Łomiarz 2012-04-18, 22:34 1
no dobra, ale o co chodzi... że nie zginęły przed mieleniem, a w trakcie? A co to za różnica? Te kilka sekund? A może tak boli sposób, w jaki to się stało? A jak lew pożera jakąś zebrę, która męczy się przez kilkadziesiąt minut to OK, bo to natura? No to chyba jednak kurczaki mają lżej.
Zgłoś
Avatar
zioomal 2012-04-18, 22:36
Jak dla mnie to wy możecie wpierdalać mięso , trawę a nawet gówno i chuj mnie to jebie , generalnie chodzi o to , ze nawet zwierzęta przeznaczone na przeróbkę mięsa powinno się zabijać humanitarną śmiercią, a nie miażdżyć je w takich maszynach ,a jak coś wam się nie pasuje w moim komentarzu to sami wsadźcie sobie łeb pod zgniatarkę głupie kutasy
Zgłoś
Avatar
Artos 2012-04-18, 22:37 2
@zioomal
A jak twoim zdaniem można zabić humanitarnie taką liczbę kurcząt? Może tak każdego z osobna do odstrzału hę?
Zgłoś
Avatar
Edek Łomiarz 2012-04-18, 22:43 5
@Artos, nie, on by czekał aż zasną, potem po cichu (żeby się nie obudziły) wstrzykiwałby każdemu z nich środek zwiotczający mięśnie, przykrywał kołderką i czekał aż serduszko przestanie bić. A na koniec odprawiłby mszę żałobną za każdego z osobna.
Zgłoś
Avatar
Winterstorm 2012-04-18, 22:50
zioomal napisał/a:

nawet zwierzęta przeznaczone na przeróbkę mięsa powinno się zabijać humanitarną śmiercią, a nie miażdżyć je w takich maszynach



Co to znaczy humanitarną śmiercią? Czy ty chcesz popełniać eutanazję na x tysiącach kurczaków poprzez wstrzyknięcie im jakiegoś gówna? W takiej maszynce do mielenia, to on ani nie poczuje, że został przerobiony na pasztet. Albo z drugiej strony sam pasztet zaraz po otwarciu będzie się jeszcze ruszał, tyle tych konserwantów walą, że kto wie...
Zgłoś
Avatar
MadDave 2012-04-19, 1:27 1
Przypomniała mi się taka sytuacja - kolega ma sklep zoologiczny i jak to w każdym sklepie znaleźć można myszy ...tak więc pewnego razu podczas zakupu myszek-w celach spożywczych dla węża- otrzymałem dziwną reprymendę od jakiejś nawiedzonej pizdy że jestem jakimś okrutnym psychopatą że tak postępuje że one - te myszki - cierpią strasznie i wiele innych niezrozumiałych dla mnie argumentów...ale do rzeczy - w.w kolega opowiedział coś takiego -pewnego razu jednej z myszek jakoś udało się wydostać z terrarium i spierdoliła za drzwi , w kierunku parku!! , pomyśleć by można że happy end ... nie dla myszki - za progiem dorwały ją 2 sroki i żywcem rozszarpały na pół , gdy pałaszowały ,, dupkę,, reszta myszki jeszcze żywa próbowała się wciąż ratować poczym najzwyczajniej zdechła gdyż ptactwo przestało się nią interesować .Głupia mysz zapewne żałowała że nie została załatwiona przez gada ale taka jest natura kurwa ! ptaszki wpierdalają myszki a ludzie ptaszki ,trzeba się z tym pogodzić albo zostać vegazjebem .
Zgłoś
Avatar
Taichoo 2012-04-19, 8:53
0:40 - Pani nie trafiła kurczaczkiem w otwór.
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2012-04-19, 10:12
ja zawsze mam schize jak jem mięso wydaje mi się że ludzkie...
Zgłoś
Avatar
Azzazel 2012-04-19, 10:19
Muszą być pyszne, takie świeże.
Zgłoś
Avatar
C'est Ca 2012-04-19, 12:05
Nie no kurwa, rozumiem wszystko. Każdy materiał na hardzie dotyczący ludzi oglądam normalnie, bez żadnych ceregieli ale kuuurwa ... niewinne zwierzęta - to już mnie lapie wkurwienie.
Zgłoś
Avatar
Haters_gonna_hate 2012-04-19, 16:45 1
patrząc jak ta maszyna mieli te biedne kurczaczki, wyobrażałem sobie ludzi których chciałbym tam wrzucić, coś pięknego .
Zgłoś
Avatar
Haggart 2012-04-19, 17:38
Nieźle obesrany jest wlot do tej maszynki do mielenia. Ciekawe ile kurzej kupy dostaje się do pasztetu lub do prówek
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2012-04-19, 17:44 1
z tej "mielonki" nie robi się pasztetu czy innego pokarmu dla ludzi ... to idzie na paszę dla tych kurczaków rodzaju żeńskiego, które "ocalały" z tego "pogromu" i mają znosić jaja
Zgłoś
Avatar
reynolds 2012-04-20, 0:05
Wiecie co jest gorsze od mielenia tysięcy kurczaków dziennie ?

Holokaust !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie