18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
lokal.szczecin 2023-03-02, 22:20 9
chuja sie tlumaczyl, jego auto jak to u wiekszosci kurierow
Zgłoś
Avatar
Kriski 2023-03-02, 22:28 5
lokal.szczecin napisał/a:

chuja sie tlumaczyl, jego auto jak to u wiekszosci kurierow



Żółte to firmowe DHL, prywatni białymi busami jeżdżą.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-03-02, 22:30 5
No Debil, po prostu Debil
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2023-03-02, 22:34 9
lokal.szczecin napisał/a:

chuja sie tlumaczyl, jego auto jak to u wiekszosci kurierow



Serio, nie doś­ć, że bycie kurierem to jedna z najbardziej chujowych robót, to jeszcze preferują, żebyś miał własnego dostawczaka ? A idź w chuj z takim interesem... Na mechanika by nie zarobił za te ochłapy, co płacą w kurierce...
Już lepiej siedzieć na dupie i być bezrobotnym, buahahah. Wszędzie jebany wyzysk..
Zgłoś
Avatar
UrlichUrwich 2023-03-02, 23:02 1
Miałem troszkę podobnie jak w ostatniej części filmu - zderzak wskoczył mi za taką mocno wystającą rurkę wkopaną w ziemię (blokada do drzwi jakiegoś garażu) i jak cofnąłem to zerwałem przedni zderzak. Przy odrobinie sprytu można by ograniczyć straty, bo że coś się dzieje było wyraźnie słychać... [to jest ten moment, że można się śmiać ]
Zgłoś
Avatar
nastuh 2023-03-02, 23:19 3
Miał słupek na słupku.
Zgłoś
Avatar
Szaman24 2023-03-03, 0:15
Ale urwał!
Zgłoś
Avatar
smc 2023-03-03, 0:18 3
Przyjebałem tak w słupek wczoraj.

Nie widziałem skurwysyna...
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2023-03-03, 1:37 5
Baronessa napisał/a:

Serio, nie doś­ć, że bycie kurierem to jedna z najbardziej chujowych robót, to jeszcze preferują, żebyś miał własnego dostawczaka ? A idź w chuj z takim interesem... Na mechanika by nie zarobił za te ochłapy, co płacą w kurierce...
Już lepiej siedzieć na dupie i być bezrobotnym, buahahah. Wszędzie jebany wyzysk..



Tak, bo większość kurierów to jedno osobowe działalności gospodarcze. Zakładają firmę, biorą dotację na zakup busa i podpisują umowy z firmami kurierskimi. Wbrew pozorom to się bardzo opłaca, a czy robota taka chujowa? Kiedyś była, dzisiaj nie ma żadnych standardów. Kurierzy już się nie umawiają, wpierdalają paczki gdzie popadnie i chuja ich interesuje co się z tym stanie. Nie ponoszą żadnych konsekwencji, wszystko jest ubezpieczone więc jak coś rozpierdolą to nie ich problem. Jak się z czymś nie wyrobią to sobie zaznaczą w systemie, że doręczenie nie udane bo kogoś niby w domu nie było i wpadną przy okazji jak im będzie pasowało.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-03-03, 1:58 10
Ja zawsze dają kurierowi 10zł napiwku, więc mam u wszystkich szacunek. Dzwonią rano, umawiają się tam gdzie mi pasuje, a nawet pozdrawiają światłami gdy się mijamy na mieście.
Żyj i daj żyć innym...
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2023-03-03, 2:36
Nie wytłumaczy.
Zgłoś
Avatar
SmierdzacyBambus 2023-03-03, 3:19 6
Myślałem że zaraz jakiś bambus mu podpierdoli lodziare
Zgłoś
Avatar
yankers 2023-03-03, 4:36 1
Kriski napisał/a:

Żółte to firmowe DHL, prywatni białymi busami jeżdżą.



DHL daje naklejki na busy ale jak masz jakiś chujowy albo niepopularny model to wtedy dają tylko małe logo
Mój brat miał takiego żółtka, podobnie oklejonego a to był jego Transit.

Baronessa napisał/a:

Serio, nie doś­ć, że bycie kurierem to jedna z najbardziej chujowych robót, to jeszcze preferują, żebyś miał własnego dostawczaka ? A idź w chuj z takim interesem... Na mechanika by nie zarobił za te ochłapy, co płacą w kurierce...
Już lepiej siedzieć na dupie i być bezrobotnym, buahahah. Wszędzie jebany wyzysk..



Ta trzeba mieć swojego busa, firmy kurierskie tylko załatwiają większe zniżki na OC dla kuriera. Niektóre mają gest i dają za 1 zł ubranie firmowe bo w niektórych trzeba nawet to kupić
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-03-03, 8:15 1
UrlichUrwich napisał/a:

Miałem troszkę podobnie jak w ostatniej części filmu - zderzak wskoczył mi za taką mocno wystającą rurkę wkopaną w ziemię (blokada do drzwi jakiegoś garażu) i jak cofnąłem to zerwałem przedni zderzak. Przy odrobinie sprytu można by ograniczyć straty, bo że coś się dzieje było wyraźnie słychać... [to jest ten moment, że można się śmiać ]



Ja wjechałem w słup metalowy zakryty haszczami, będący przechylonym pod kątem 30 stopni, najechać najechałem, ale wyjeżdzając z parkingu słupek wbił mi się w chłodnicę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie