18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
zenekpogromca 2014-11-25, 23:06 2
gooru napisał/a:



    To niech kurwa robotę zmienią jak nie maja samokontroli. Wkurwia mnie takie pierdolenie. Ja też w pracy często muszę dojechać gdzieś na czas ale takich precli na drodze nie odpierdalam



Hmm.. Tylko ty na czas musisz do jechać w 1 czy 2 punkty, a nie w 100-130 więc nie pierdol. Jeszcze każdy do kogo się przyjedzie myśli, że jest jedyny i kurwa to nie ma równo zapłacić, tu niech pan poczeka to znajdę pieniądze, tutaj nie ma dowodu tu coś i czekaj na debila, a nie daj odjedziesz bo nie chcesz tracić czasu to ze skargą na ciebie zadzwonią.
Zgłoś
Avatar
lokalnywatażka 2014-11-25, 23:33 2
omgłomatkobosko napisał/a:

Zanim zacznie się lament polecam zamienić się z tymi ludźmi robotą. Potem możecie się wypowiedzieć.


tyllko czemu takie kutasy zamiast tylko swojego,narażają też życie innych?
jak zrobi wypadek to mu sie już nie spieszy?
a poza tym kuriery to fiuty.pisze tak dlatego,że nie tylko jezdzą jak debile.Nie szanują przesyłek[w ogóle zadnego szacunku]czasem wręcz niszczą specjalnie,źli,ze musza pracować. Nie szanują ludzi. Tylko swój zasrany,jakże cenny czas szanują.
Zgłoś
Avatar
rew123321 2014-11-25, 23:36 5
omgłomatkobosko napisał/a:

Zanim zacznie się lament polecam zamienić się z tymi ludźmi robotą. Potem możecie się wypowiedzieć.


chyba cie pojebało
to ma być jakieś usprawiedliwienie że te tępe pały narażają niewinne osoby?
0 wyobraźni, niech płoną w piekle
Zgłoś
Avatar
lokalnywatażka 2014-11-25, 23:40
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
metaloid 2014-11-26, 0:00
0:29 kierowca spieszy się, bo wie że wiezie mi GTAV a już się nie cierpliwie xD
Zgłoś
Avatar
StrellsonBlanchiMakaroni 2014-11-26, 0:45
I za to ich właśnie KOCHAM A jeszcze nie zdarzyło się żeby przesyłka nie dojechała, to świadczy o bez wypadkowości.
Zapierdalać trzeba
Zgłoś
Avatar
astma 2014-11-26, 1:34 1
Kierowcy to większości osły delikatnie mówiąc przynajmniej 80%.W większości problemów dostarcza spedycja która nie potrafi logicznie jednego z drugim złączyć i zgadzanie się na wszystko co klient zażyczy .nawet nie potrafią wymyślić alternatywnego sposobu dostarczenia przesyłek klientowi który byłby dobry dla obu stron.Jak dalej będą zatrudniać licencjatów z spedycji to tak będzie zawsze bo spedycja to kierunek INŻYNIERSKI.Nie będę się rozpisywał o starej pracy ale ja jako szarak ogarniałem czasem za parę firm spedycyjnych.
Zgłoś
Avatar
Krak 2014-11-26, 8:23 2
omgłomatkobosko napisał/a:

Zanim zacznie się lament polecam zamienić się z tymi ludźmi robotą. Potem możecie się wypowiedzieć.



Czyli trzeba stać się chujem żeby być kurierem?
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2014-11-26, 8:37 2
To firmy kurierskie oferują usługę dostaw w krótkich terminach i za chujowe pieniądze. Wśród kierowców zawodowych niżej od kurierów są tylko rozwoziciele pizzy i rikszarze. Śmiać mi się zawsze chce jak przybiega kurier na czwarte piętro cały spocony i zdyszany gdzie Ja zapłaciłem za przesyłkę 10 pln.Trzeba być debilem żeby tyrać po 15 godzin z narażeniem życia za jakieś ochłapy ze stołu (3k pln / msc ). A jak się nie wyrabiacie to zatrudnić więcej kierowców i zmniejszyć obciążenie jednego pracownika. Argumentacja kurierów jest na poziomie szlamu i wodorostów. Reasumując zapierdalać robole bo na czyimś garbie trzeba się dorobić.
Zgłoś
Avatar
100PROcentZmC 2014-11-26, 10:26
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.