18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
omgłomatkobosko 2014-11-25, 11:38 228
Zanim zacznie się lament polecam zamienić się z tymi ludźmi robotą. Potem możecie się wypowiedzieć.
Zgłoś
Avatar
Sapphiron 2014-11-25, 11:41 3
Debilizm wtórny...
Zgłoś
Avatar
kiper93 2014-11-25, 11:50 1
Jak zawsze na czas to zawsze na czas, nie ma dyskusji
Zgłoś
Avatar
C................r 2014-11-25, 11:51 32
Ja rozumiem, że praca nie jest lekka, ale jakby nie dawali się zmuszać do takiego tempa, to by nie musieli tak ryzykować. Ale wiadomo, w Polsce jak nie ten, to inny, pracownik zawsze się znajdzie...
I nie chodzi mi o jazdę z nadmierną (wg. znaków) prędkością, ale o akcje w stylu jazda po chodniku, przejazd na czerwonym itp. Lepiej czasem stracić pracę, niż żyć ze świadomością, że zabiliśmy rodzinę, w tym dwójkę dzieci, żeby być kilkanaście minut wcześniej w domu...
Zgłoś
Avatar
gooru 2014-11-25, 11:51 101
omgłomatkobosko napisał/a:

Zanim zacznie się lament polecam zamienić się z tymi ludźmi robotą. Potem możecie się wypowiedzieć.



    To niech kurwa robotę zmienią jak nie maja samokontroli. Wkurwia mnie takie pierdolenie. Ja też w pracy często muszę dojechać gdzieś na czas ale takich precli na drodze nie odpierdalam
Zgłoś
Avatar
Mr.ANALigator 2014-11-25, 11:53 8
od dzisiaj tylko GLS !
Zgłoś
Avatar
PeterZ 2014-11-25, 11:58 12
A niech zapierdala, byle przesyłki nie uszkodził.
Zgłoś
Avatar
novy__ 2014-11-25, 12:31 8
no i dobrze nie będę czekał na przesyłkę chuj wie ile
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2014-11-25, 12:58 39
Dla porównania, pracowałem jako kierowca w piekarni. Kurwa , najbardziej męcząca robota jaką miałem. Wstawanie o 3 żeby na 4 być w robocie. Odpowiedzialność za ( śmieszne ale prawdziwe) bułeczki i chleb, pomimo że ktoś mi przygotowywał ilość i rodzaj to ja byłem odpowiedzialny w razie czego gdy nie było wg WuZetKi.
Trzeba było być punktualnie, akurat dostawy były do biedronek, więc właściciel- skurwiel strasznie na to naciskał.
Urwane lusterko , wina kierowcy i 600 z poborów,lusterka podgrzewane ect.
Zarysowania, wszelkie nie udokumentowane ( i udokumentowane stłuczki) wina kierowcy.
Wcisnąć się takim bydlakiem pod sklep czasem graniczyło z cudem, wszyscy mają w piździe że pracujesz że wieziesz im pieczywo... zastawiają wjazdy frajerzy.

Na szczęście wypłata.... nie kurwa nie była wysoka, wręcz mizerna za taką pracę.

Pewnego pięknego dnia, usłyszałem że kierowca odpoczywa w czasie gdy jedzie...powiedział to kierowniczek, nie wiedziałem czy mu jebnąć czy się śmiać...
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-11-25, 13:09 8
aaa to dlatego tiry często jebią się na czołówkę.. "BO TAKA PRACA!" noszkurwa FUCK-LOGIC!
Zgłoś
Avatar
optymista 2014-11-25, 13:16 1
podawać takich gnoi na policje
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2014-11-25, 13:31 3
omgłomatkobosko, nic nie usprawiedliwia takiego zachowania nawet bieda intelektualna.

Wszystkie te firmy kurierskie jeżdżą za dziadowskie stawki i psują rynek.
Więc nie dziwota że kurier musi później opierdolić 60 punktów dziennie ryzykując przy tym życie innych ludzi.
Zgłoś
Avatar
zyleczka 2014-11-25, 13:33 42
Noo, ale jak zamówiona paczka jest na drugi dzień to cieszycie się jak pojebani i w dupie macie jak ten kurier wam to dowiózł.
Zgłoś
Avatar
daymaker 2014-11-25, 13:56 4
Ja też uważam że w większości sytuacji sami jesteśmy sobie winni przykręcania śruby, bo gdybyśmy sobie na to wszyscy nie pozwalali to bym może dostał tą paczkę dzień później, chuj z tym, ale o ile by było bezpieczniej... Na ten przykład mój kuzyn też pracuje jako kierowca, zarabia dobrze, nie narzeka, ale terminy jakie mu dają na dostarczanie tego towaru w różne miejsca są tak wyśrubowane że bez łamania przepisów premii nie dostaniesz, a jak będziesz zamulał to polecisz z roboty prędzej czy później....

To samo jest za granicą, nasi jebią ile się da nadgodzin tak że doby już im kurwa brakuje, a Anglik czy Holender oczy przeciera ze zdumienia że da się ich tak pięknie ruchać w kako.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie