18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
azazel757 2014-11-25, 19:38 4
Ja pracuje jako handlowiec gdzie mam prawie większość naszego kraju. Niestety często jest tak, że musisz dziennie zrobić te 800km autem plus prowadzić negocjacje. Normalne jest wtedy, że często wracając już do domu człowiek ciśnie. Natomiast trudno jest porównać kierowce który zarabia autem a normalnego użytkownika drogi. Ci którzy zarabiają w ten sposób na życie zwykle jadąc w ten sposób nie stwarzają zagrożenie. Próg ryzyka mają wyżej, bo wiedzą jak ich samochód się zachowuje oraz są w stanie przewidzieć zachowanie innych na drodze.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-11-25, 20:02 4
NIC, absolutnie NIC ich nie usprawiedliwia. Za każdy taki numer powinni stracić prawo jazdy i to dożywotnio.
Zgłoś
Avatar
duo999 2014-11-25, 20:15 9
eekz napisał/a:

Chuj wiecie i tyle. Przemądrzały naród, który kurwa na wszystkim się najlepiej zna. Na piłce - sami eksperci, a F1 - sami eksperci, skoki? A jakże - sami kurwa eksperci. Banda jebanych hipokrytów. "Zmień robotę" łatwo to powiedzieć komuś, kto zapewne z zawodu jest synem bogatego ojca. NIKT, ALE TO NIKT nie powinien się wypowiadać na temat pracy kurierów, jeżeli sam nie wykonywał tego zawodu. Nie macie najmniejszego pojęcia jak to wygląda od wewnątrz, bo siedzicie na dupach i czekacie tylko na żelowe dildo kupione na allegroszu, które jakiś anonimowy kurier musi dowieźć na czas, bo tak sobie kurwa zażyczyliście przy zamówieniu. Nie bronię tutaj żadnego z tych kierowców, ale i nie oskarżam (!). Nawet nie zdajecie sobie sprawy na jakie posrane adresy czasami trzeba dojechać, więc bez navi ani rusz. Do tego w jednej łapie list przewozowy, w drugiej telefon i dzwoń do klienta czy jest w domu i odbierze paczkę. Ba. Żeby tego było mało to potrzebujesz jeszcze jednej ręki do zmiany biegów, jednej do kręcenia kołem, jednej do włączania kierunków i kolejnej kurwa do odpisywania debilom na smsy typu "o której pan będzie bo ja muszę...".
Także wszyscy, którzy nie mieli/mają doświadczenia z tym jak to naprawdę wygląda - MORDA i do kuchni.



Co za zjeb... Posluchaj mnie cioto, wytlumacze Ci jeszcze raz, lopatologicznie o co chodzi. Bo widze, ze niedomagasz.
Tacy ludzie jak Ci na filmie, sa tacy z kurwa WYBORU. Gonia za premia, uwazaja sie za "asow", mysla ze maja lepsze zdolnosci niz cala ta cholota na drodze. To jest wybor. Tak ze matole nie pierdol glupot bo nikt im nie kazal robic w kurierce. Oni chca to robic. Nikt nie przyszedl do nich z kajdanem i nie przywiazal do fotela. To jest typowy syndrom pojeba, ktory pomylil sobie tor wyscigowy z ulica. Chwilowa adrenalina, ktora moze skonczyc sie kalectwem drugiej osoby. I niech mi zaden jajoglowy nie pierdoli , ze "o kurwa taka ciezka robota, terminy napiete, ja pierdole 1000 km w tydzien". Kurwa wszedzie tak jest, wszedzie sa terminy i wszedzie trzeba zapierdalac. I kazdy z nich mogl by poszukac innej roboty, bo skoro potrafia jezdzic to potrafia tez chodzic, czytac, pisac i nie maja iq80. Poradzili by sobie. Tylko ze wiekszosc tego nei zrobi, a wiesz dla czego ? Bo ich to rajcuje, pompuja penisa, a potem przy piwku na "grylu" opowiadaja jak to oni nie wyruchali calego peletonu osobowek, jak to nie wyprzedzali na trzeciego bo cioty nie potrafia jezdzic. Znam to z autopsji, mam paru takich znajomych. Z regoly to bardzo smutni jak pizda ludzie. Tak ze morda smieciu i uzywaj glowy, bo albo jestes jednym z takich pajacow, albo ktos Ci naopowiadal glupot i w nie wierzysz.
Zgłoś
Avatar
sebbar1991 2014-11-25, 20:17 4
Kurwa pierdolenie! Jestem kurierm Siódemki i trzeba tak jeździć bo z takimi debilami jak wiekszość ludzi nie idzie ogarnąć tak duże roboty jaka wam się wydaje za śmieszną i łatwą! ZAden kurwier nie ma żadnej premi od niczego tylko może przywieźć maks 3 awiza! tępe zjeby
Zgłoś
Avatar
jckz 2014-11-25, 20:37
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Czokoboom 2014-11-25, 20:37 1
Są lepsi od karetek pogotowia
Zgłoś
Avatar
eekz 2014-11-25, 20:37
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
pozorny 2014-11-25, 20:48 2
PoMaluchu napisał/a:

Pewnego pięknego dnia, usłyszałem że kierowca odpoczywa w czasie gdy jedzie...powiedział to kierowniczek, nie wiedziałem czy mu jebnąć czy się śmiać...


ja bym jebnął.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-11-25, 21:07 3
Michno napisał/a:

najgorsze są prywaty, często są sytuacje że odbiorcy nie ma w domu, telefon odbierze dopiero za X razem i okazuje się, że jest w pracy.



Wyobraź sobie, że ludzie poza czekaniem w domu na kuriera muszą jeszcze popracować. Dlatego u mnie zazwyczaj kurierzy są tacy sprytni, że rozwożą paczki po godzinie 15.
Zgłoś
Avatar
Polak1988 2014-11-25, 21:51 5
Płaczecie,że kurierzy mają wymierzony czas,paczki itd:D kurwa ludzie nie pasi wam praca,że musicie tak pracować to zmieńcie a nie jak cipy jęczycie,bo to bo tamto...od ukończenia szkoły zapierdalałem jak głupi,jeździłem po całym kraju i europie za robotą i robiłem w życiu bardzo wiele jak mi coś nie pasowało to po prostu zmieniałem i nie mam żadnych nadzwyczajnych umiejętności ani ukończonej super szkoły/studiów od tak prost robotny chłopak,obrotny itd i nigdy kurwa w życiu nie zarobiłem mniej niż 2 koła na miesiąc.Zapierdalało się i nigdy nie marudziłem,jebałem po 15 godzin jak trzeba było i nie narażałem przy tym życia innych ludzi.Także chuj mnie boli co te pedały muszą rozwieźć i w jakim czasie ale raz mnie taki zepchnął do rowu bo na skrzyżowaniu wyprzedzał.Pedała musiałem gonić bo się nawet nie zatrzymał,potem już nie był taki spidi gonzales.
Zgłoś
Avatar
moonelq 2014-11-25, 21:54 2
Po tytule tematu myślałem, że się znajdę w tym filmiku, szczególnie po ostatniej manianie jaką odjebałem, tylko i jedynie z swojej winy. Ot, my też jesteśmy ludźmi, a kurierka to nie jest lekka robota. Chętnie się z kimś zamienię na jeden dzień, niech sobie "pojeździ" i wyrobi się z masą różnych serwisów, korkami i innymi duperelami, ja sobie posiedzę w tym czasie i po jajcach będę się drapać. Ale widzicie, do takiej zamiany potrzebne by było jeszcze szkolenie, aby ogarnać masę papierów, które ot trzeba co dzień wypełniać, ogarnąć jazdę busem, bo to nie jebana mała osobóweczka co wszędzie się wciśnie, ogarnąć nerwy, bo nie raz trafi się taki babol jeden z drugim, który zasraną kopertę potrafi odbierać 10 minut, bo przecież ma czas, ewentualnie zadaje jakieś głupie pytania, szuka sensu życia w jebanym adresie przesyłki. Robota nie jest lekka, nie jest prosta i przyjemna. Czasami są sytuacje gdzie przepisy trzeba złamać bo się nie zdąży, a jak się nie zdąży to dzwonią z góry z pretensjami, a to wkurwia. Praca kuriera ładnie wygląda, przyjemnie, ale to ciągły stres, wyścig z czasem, użeranie się z ludźmi i dźwiganie różnych duperel w różne miejsca, bo my nie doręczmy tylko "smartchujów" i innych dupereli, wyobraźcie sobie, że przewozimy wszystko wszędzie, za psie pieniądze, a niestety, w tym kraju o pracę ciężko, więc "wybór" jeśli jakikolwiek był to był jedyną opcją, więc wyboru tak naprawdę nie było.

@up

To zgłaszajcie u tego u kogo zamawiacie jakieś duperele że jesteście dostępni dopiero od X godziny, bardzo to nam pomoże pierdoło.

Nie raz człowiek łamie przepisy i patrzcie, o dziwo nie boję się do tego przyznać. Bo kurwa wy w większości to jesteście wszyscy święci. Hipokryci popierdoleni.
Zgłoś
Avatar
altus1992 2014-11-25, 22:09 1
3 przejazdy na czerwonym świetle i jedno wymuszenie pierwszeństwa - tylko te zarzuty są poważne.
Reszta to czasem chamstwo, a czasem cwaniactwo, czy zaradność, przecinanie chodników, czy jazda po wyłączonym z ruchu obszarze jezdni, ale nie 110, a 30km/h, nie więcej niż przeciętny kierowca, jak ma kaprys. A jak ktoś napisał, praca nie jest wdzięczna. Taksówkarze też nie takie rzeczy odpierdalają, a śpieszenie się nie jest nawet w ich gestii.
Zgłoś
Avatar
Michno 2014-11-25, 22:22
tranzystor napisał/a:



Wyobraź sobie, że ludzie poza czekaniem w domu na kuriera muszą jeszcze popracować. Dlatego u mnie zazwyczaj kurierzy są tacy sprytni, że rozwożą paczki po godzinie 15.



Rozumiem, że wszyscy chcą pracować. Czyli Twoim zdaniem jak opierdole firmy do 15 to mam czekać aż prywaciarze wrócą do domu z pracy? Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
FejkKrzysztof 2014-11-25, 22:54 2
sebbar1991 napisał/a:

Kurwa pierdolenie! Jestem kurierm Siódemki i trzeba tak jeździć bo z takimi debilami jak wiekszość ludzi nie idzie ogarnąć tak duże roboty jaka wam się wydaje za śmieszną i łatwą! ZAden kurwier nie ma żadnej premi od niczego tylko może przywieźć maks 3 awiza! tępe zjeby



Tępe zjeby to Cie zatrudniają. Dajesz się dymać to nadstawiaj dupę dalej. Musisz mieć IQ pantofelka skoro obarczasz winą za to, że Cię w pracy dymają ludzi, którym dostarczasz paczki.
Zgłoś
Avatar
Lenart 2014-11-25, 23:06 3
omgłomatkobosko napisał/a:

Zanim zacznie się lament polecam zamienić się z tymi ludźmi robotą. Potem możecie się wypowiedzieć.



To trzeba zmienić kurwa robotę. I od razu Cię uprzedzę - tak, da się. Jest praca dla porządnych kierowców. I nie ma pierdolenia, jak w danym oddziale DPD, UPS czy Siódemki 10-15 typa zacznie się domagać polepszenia warunków i zagrozi odejściem to szefunio sam będzie zapierdalał z paczkami cały dzień.

No ale cóż, kurierzy też są sobie winni i też jak tylko nie muszę to nie zamawiam kurierem, bo w dupach im się przewraca, zwłaszcza jak zaczynają mi dyktować kiedy oni mogą mi paczkę dostarczyć. Płacę za kuriera i mam ją dostać wtedy kiedy ja chcę, a nie kiedy "on będzie w okolicy".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie