18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
zwierzak30 2021-10-02, 8:50 34
TVP - To wszystko wina tuska!!
TVN - To wszystko wina pisu.
Polsat - Chuj ,dupa. Reklamy.
Zgłoś
Avatar
traf 2021-10-02, 9:00 17
zwierzak30 napisał/a:

TVP - To wszystko wina tuska!!
TVN - To wszystko wina pisu.
Polsat - Chuj ,dupa. Reklamy.



W Polsce będzie dobrze jak niemce zaczną rządzić bo sami nie umiemy
Zgłoś
Avatar
teddybr 2021-10-02, 9:02 10
Koleżanka nie odpuszcza, też lubi sadola

Zgłoś
Avatar
Fx12 2021-10-02, 9:24 6
To chociaż raz publicznie nie rzucił "kur*ą" niech pierwszy rzuci kamień
Zgłoś
Avatar
Swooniak 2021-10-02, 10:02 4
Widać po prostu że to swój chłop i tyle XD
Durczoka nie liczę, tamtemu to się w główce srogo popierdoliło
Zgłoś
Avatar
htp 2021-10-02, 11:10 1
traf napisał/a:

W Polsce będzie dobrze jak niemce zaczną rządzić bo sami nie umiemy



Nie podoba mi się to, co piszesz.
Tym bardziej, że obawia się, że możesz mieć rację.
Ale może już lepiej Amerykanie lub Żydzi? Przynajmniej nie są bliskimi sąsiadami.
Zgłoś
Avatar
MrNeko 2021-10-02, 11:15 1
htp napisał/a:

Nie podoba mi się to, co piszesz.
Tym bardziej, że obawia się, że możesz mieć rację.
Ale może już lepiej Amerykanie lub Żydzi? Przynajmniej nie są bliskimi sąsiadami.



Niemcy tacy super dla Polski a Nord Stream 2 za naszymi plecami z Rosją to budują
Zgłoś
Avatar
Insaner 2021-10-02, 11:28 150
Przecież w tym filmie nawet nie chodzi o to że użył słowa "kurwa" tylko o hipokryzję mediów. Posłuchaliście co on w ogóle powiedział? Szydził z tego, że teksty są pisane w taki pompatyczny sposób że o szczepieniach pisze się w kategorii "planety", "ludzkości" aby nadać powagi sytuacji i budować narrację o jakiejś globalnej katastrofie czyli straszenia ciąg dalszy. Tyle, że jak już OFICJALNIE wejdzie na wizję to ze łzami w oczach będą apelowali aby się szczepić pokazując w tle przebitki z tych rzekomych tymczasowych kostnic w kościołach w Bergamo (fake), albo ludzi z butlami z tlenem na ulicach Indii (kolejny fake, materiały pochodziły sprzed kilku lat z jakiegoś dużego wybuchu gazu), a jak ktoś to zaneguje na antenie to ten sam redaktor/prezenter zacznie pokrzykiwać że musi przerwać program bo to co mówi dany gość jest niezgodne z naukami ministerstwa zdrowia i w ogóle to pół rodziny mu umarło na COVIDa (nawet jeśli wszyscy dalej żyją).

Piękny przykład obrzydliwych manipulacji, które niestety na większość społeczeństwa działają.
Zgłoś
Avatar
marcinbobek 2021-10-02, 12:35 22
Insaner napisał/a:

Przecież w tym filmie nawet nie chodzi o to że użył słowa "kurwa" tylko o hipokryzję mediów. Posłuchaliście co on w ogóle powiedział? Szydził z tego, że teksty są pisane w taki pompatyczny sposób że o szczepieniach pisze się w kategorii "planety", "ludzkości" aby nadać powagi sytuacji i budować narrację o jakiejś globalnej katastrofie czyli straszenia ciąg dalszy. Tyle, że jak już OFICJALNIE wejdzie na wizję to ze łzami w oczach będą apelowali aby się szczepić pokazując w tle przebitki z tych rzekomych tymczasowych kostnic w kościołach w Bergamo (fake), albo ludzi z butlami z tlenem na ulicach Indii (kolejny fake, materiały pochodziły sprzed kilku lat z jakiegoś dużego wybuchu gazu), a jak ktoś to zaneguje na antenie to ten sam redaktor/prezenter zacznie pokrzykiwać że musi przerwać program bo to co mówi dany gość jest niezgodne z naukami ministerstwa zdrowia i w ogóle to pół rodziny mu umarło na COVIDa (nawet jeśli wszyscy dalej żyją).
Piękny przykład obrzydliwych manipulacji, które niestety na większość społeczeństwa działają.



Widzisz ile dostałeś piw? Potencjalnie tyle osób przeczytało Twój komentarz. Ja szybko przeleciałem temat i już miałem spadać aż patrzę rozległy wpis, więc czytam bo takiego szukałem.
Otrzymujesz piwo, bo jesteś świadomy oświecony.
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2021-10-02, 12:35 2
Ale ma ujebany stół.
Zgłoś
Avatar
budgie73 2021-10-02, 13:55 1
Za rok okaże się , ze też wracał najebany z nad morza.
Zgłoś
Avatar
juderaus 2021-10-02, 14:39 5
W chuju mam twoją dawkę telewizyjny kurwiszonie.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-10-02, 16:39 6
traf napisał/a:

W Polsce będzie dobrze jak niemce zaczną rządzić bo sami nie umiemy



Tusk??? Ty tutaj????
Zgłoś
Avatar
razak 2021-10-02, 17:14 2
Insaner napisał/a:

Przecież w tym filmie nawet nie chodzi o to że użył słowa "kurwa" tylko o hipokryzję mediów. Posłuchaliście co on w ogóle powiedział? Szydził z tego, że teksty są pisane w taki pompatyczny sposób że o szczepieniach pisze się w kategorii "planety", "ludzkości" aby nadać powagi sytuacji i budować narrację o jakiejś globalnej katastrofie czyli straszenia ciąg dalszy. Tyle, że jak już OFICJALNIE wejdzie na wizję to ze łzami w oczach będą apelowali aby się szczepić pokazując w tle przebitki z tych rzekomych tymczasowych kostnic w kościołach w Bergamo (fake), albo ludzi z butlami z tlenem na ulicach Indii (kolejny fake, materiały pochodziły sprzed kilku lat z jakiegoś dużego wybuchu gazu), a jak ktoś to zaneguje na antenie to ten sam redaktor/prezenter zacznie pokrzykiwać że musi przerwać program bo to co mówi dany gość jest niezgodne z naukami ministerstwa zdrowia i w ogóle to pół rodziny mu umarło na COVIDa (nawet jeśli wszyscy dalej żyją).
Piękny przykład obrzydliwych manipulacji, które niestety na większość społeczeństwa działają.



nie masz pojęcia jaki jestem z siebie dumny, że zrozumiałem tak samo filmik jak Ty zajebiście to opisałeś, a ja bym pewnie nie dał rady
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie