18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (12) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Polecam obserwować kanał, bo naprawdę wartościowe materiały dodają.


2019-12-06, 18:15
Tłusty kut w pysk tym szumowinom, ale nasze AK wcale dużo lepsze nie było. Też swoje odj***li tu i ówdzie. k***y na tym świecie były i będą zawsze.
Dla tego Pana wielki podziw za niesamowitą pamięć - warto słuchać bo tych ludzi ubywa w szybkim tempie.

2019-12-06, 22:31
u mnie w robocie jest pełno tych zasrańców. pewnego dnia na jednej z takich tablic informacyjnych ktoś namalował serce i w środku napis bandera, napis na pół tablicy i chyba z tydzień tam był zanim ktoś go zmazał bo ludzie niekumaci i połowa nie wiedziała o co chodzi......
swoją drogą, te zasrańce znowu u nas robią tak jak kiedyś a potem wjechały szfaby dając pozwolenie na zemstę na "panach" ...... teraz też by tak było bo ukraińcy nas nienawidzą a jeszcze bardziej tego że muszą u nas robić . Warto o tym wszystkim pamiętać bo nasz naród przeszedł przez piekło, które nam zgotowali niemcy, ruscy a nawet ukraincy.

2019-12-07, 15:06



Su...........wn
2019-12-21, 21:32
Dopóki nie będzie ekshumacji, dopóki nie będzie polskich Pochówków na Wołyniu i Kresach, dopóki Ukraińcy nie przyznają się do swojej historii - pojednanie jest fikcją.

Politycy mogą sobie mówić, co chcą. Mogą robić, co chcą.
To wszystko na pokaz.

JA NIE ZAPOMNĘ!

Źródło:
https://niepoprawni.pl/blog/wilre/banderyzm-przejal-ukraine-dr-lucyna-kulinska

2022-10-30, 01:47
Terasz nie wolno o tym mówić a jak robisz inaczej jesteś ruską onucą