18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Aikenlól 2013-02-02, 2:21 3
Pamiętam jak często przesiadywałem z rodzicami jeszcze u nich w domu i rozmawialiśmy bardzo często, bardzo długo. Właśnie wtedy popołudniami leciała "ale plama", niesamowicie zabawny program jeśli się w niego wsłuchuje, rozumie każde zdanie i dosłownie, wysila żeby słuchać, ale jeśli się go nie słuchało, tylko rozmawiało z rodzicami (jak w moim przypadku) tak ten program w ogóle nie był nawet zabawny, swoista rzecz nie zdarzająca się czesto w teraźniejszej telewizji, bo teraz albo cos jest faktycznie dobre i zabawne, albo poprostu do rozbicia o kant dupy.
Takie przemyślenia ode mnie na dobranoc )
Zgłoś
Avatar
calasty 2013-02-02, 3:10 32
@Aikenlól
"Pamiętam jak często przesiadywałem z rodzicami jeszcze u nich w domu i rozmawialiśmy bardzo często, bardzo długo. Właśnie wtedy popołudniami leciała "ale plama", niesamowicie zabawny program jeśli się w niego wsłuchuje, rozumie każde zdanie i dosłownie, wysila żeby słuchać, ale jeśli się go nie słuchało, tylko rozmawiało z rodzicami (jak w moim przypadku) tak ten program w ogóle nie był nawet zabawny, swoista rzecz nie zdarzająca się czesto w teraźniejszej telewizji, bo teraz albo cos jest faktycznie dobre i zabawne, albo poprostu do rozbicia o kant dupy.
Takie przemyślenia ode mnie na dobranoc )"

Kurwa, czytając Ciebie podczas oglądania poczułem się jak Ty przy Twoich starych tamtego czasu
Zgłoś
Avatar
Aikenlól 2013-02-02, 10:29 2
calasty napisał/a:

@Aikenlól
"Pamiętam jak często przesiadywałem z rodzicami jeszcze u nich w domu i rozmawialiśmy bardzo często, bardzo długo. Właśnie wtedy popołudniami leciała "ale plama", niesamowicie zabawny program jeśli się w niego wsłuchuje, rozumie każde zdanie i dosłownie, wysila żeby słuchać, ale jeśli się go nie słuchało, tylko rozmawiało z rodzicami (jak w moim przypadku) tak ten program w ogóle nie był nawet zabawny, swoista rzecz nie zdarzająca się czesto w teraźniejszej telewizji, bo teraz albo cos jest faktycznie dobre i zabawne, albo poprostu do rozbicia o kant dupy.
Takie przemyślenia ode mnie na dobranoc )"

Kurwa, czytając Ciebie podczas oglądania poczułem się jak Ty przy Twoich starych tamtego czasu



przy moich rodzicach, rozumiem
Zgłoś
Avatar
Duath 2013-02-02, 11:16 1
Za piwo zawsze siara
Zgłoś
Avatar
kmg.al 2013-02-02, 11:25
@RastaFan zjarany, to ty!?
Zgłoś
Avatar
maciekawski 2013-02-02, 12:05 1
Bogusław Linda też takie szkolenie przeszedł
Zgłoś
Avatar
speedster 2013-02-02, 12:26
Boguś to je organizował...
Zgłoś
Avatar
matiget 2013-02-02, 12:45
chujwe wes kruwa przestan wrzucac taki syf
Zgłoś
Avatar
g................t 2013-02-02, 13:08 2
@up, jak twierdzisz, że Ale Plama jest chujowa, to ty swojego pyska w lustrze, synu, nie widziałeś.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-02-02, 13:19
@ up up

Poza tym: weź, nie weś.
Zgłoś
Avatar
M@peT 2013-02-02, 13:26 19


I tak najlepszy odcinek był z listem od murarza. ( od 1:53)
Zgłoś
Avatar
spyyd3r 2013-02-02, 13:52 1
Siara i PPPP Polska Partia Przyjaciół Piwa pamiętacie? nie pytam Gimbazów bo oni jeszcze nie istnieli

M@pet list od murarza popłakałem się Piwo dla Ciebie
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-02-02, 13:53
dwa trolle
Zgłoś
Avatar
Novik 2013-02-02, 14:21
stary dobry program, list do murarza mistrz; d
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie