18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
Kurwy nie rodzice
Pantilion • 2018-09-24, 12:48
Kolejna patologia, która swoim dzieciom gotuje piekło na ziemi. Jak widzę takie kurwy pijackie to mnie chuj strzela

Zgłoś
Avatar
weryfikator4 2018-09-24, 13:41 21
Tutaj niczego się nie da napisać "sadolowego"... Po prostu mi nie wypada. Żal
Zgłoś
Avatar
Gymnorhinus 2018-09-24, 14:02 15
Rodzicom murzyński kutas w dupe, mam nadzieje, że na delirce, przez kratki patrzą jak inny kacap chleje.

@up

Ratuje temat:

Czy wiecie, że gołębie po płciowym stosunku umierają?

Przynajmniej ten którego wyruchałem
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-09-24, 14:05 7
Staram się unikać odpalania takich materiałów, nie ruszają mnie śmiertelne wypadki, zmasakrowane ciała na czy jakieś bardziej pojechane okaleczenia na hardzie, ale cierpiących dzieciaków zawsze mi szkoda. A jeśli cierpią z winy rodziców tym bardziej. Mam doła po takich materiałach
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2018-09-24, 14:11 20
patusy, które nic nie robią po za patrzeniem na kalendarz czy zasiłek już w drodze i obwinianiem innych za swój los. Nikt im wódy na siłę do mordy nie leje dlatego jestem przeciwnikiem dawania jakichkolwiek pieniędzy takim elementom.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-09-24, 14:18 31
Dzięki 500+ i innym zasiłkom, Polska goni w tym kierunku świńskim galopem.
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-09-24, 14:18 2
Tak się kończy dawanie 500... Cholera, to Rosja
Zgłoś
Avatar
Paniczyk 2018-09-24, 14:57
Do miski nie trafił, jaka świnia.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-09-24, 15:06 22
Abraxus napisał/a:

Dzięki 500+ i innym zasiłkom, Polska goni w tym kierunku świńskim galopem.



Chuja tam goni, dzietność Polaków w Polsce to 1,4 (a Polaków w Anglii 3,3). To już nawet największa patola szybko przeliczy, że 500 zł na dziecko miesięcznie nie wystarczy i będą do tego interesu dokładać. Jak chcą podnieść dzietność to niech obniżą podatki obciążające pracownika i pracodawcę. Będziemy znacznie więcej zarabiać więc i znacznie więcej kupować to się w vacie Państwu zwróci a jednocześnie rozkręci gospodarkę kraju. Ja się na trzecie dziecko nie decyduje, bo nie chcę wychowywać dzieci w biedzie, a już przy dwójce jest na co zapierdalać.
Zgłoś
Avatar
OneSizeFeline 2018-09-24, 15:09 9
Powinny działać organizacje, które takim patusom rozdawały by porcje ulubionych używek w zamian za kastrację
Zgłoś
Avatar
x................m 2018-09-24, 15:19 3
moim zdaniem na potomstwo powinno się mieć pozwolenie jak na bron. Czyli zdać testy na którym by były pytania związane z wychowywaniem oraz testy psychologiczne.
Zgłoś
Avatar
Gymnorhinus 2018-09-24, 15:28 1
@Abraxus

Welur i tak powie, że lepiej niż na zachodzie, bo przynajmniej ciapatych nie ma
Nie twierdzę, że zachód jest lepszy bo zaraz ktoś mi to przypisze, jak ostatnim razem.
(znając życie przeczyta pierwsze zdanie i i tak ktoś napisze, że jest pojebany i nie umie czytać,
chociaż sram na ciapato-feministo-gównoland na zachodzie.
Ale tak samo jak na każde głupie decyzje naszego chujowego rządu, czyli chyba wszystkie,
jak i również na debili którzy im przyklaskują.
Nie, nie jestem za po,pisem,sld, innych nazw nawet nie pamiętam)
Zgłoś
Avatar
N................o 2018-09-24, 15:39
Co ty pierdolisz całkiem miłe mieszkanko
Zgłoś
Avatar
fiorehencerbin 2018-09-24, 15:58 3
Że też takich patokurew nikt nie sterylizuje... Jedno i drugie wysterylizować by facet nie był w stanie zrobić kolejnego a "mamusia"nie srała z siebie dzieciakami jak jakaś pierdolona fabryka bachorów - i niech zachleją się na śmierć.
Zgłoś
Avatar
Kszysio_Placuszek 2018-09-24, 16:16 1
Ależ przecież wy nie widzicie, że ta matka serce na dłoni by oddała tym swoim pociechom! Patrzcie jak całuje dziecioczka. To dobrzy ludzie są, tylko że los skrzywdził.
A tak poza tym, skądś się musi brać hip-hop tak.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie