18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
RockyWood 2013-12-29, 12:38 7
o takich Polakach to dzisiaj niemcy kurwa śnią i marzą.

...a ich sen i marzenia się powoli spełniają
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-12-29, 12:41 1
RockyWood napisał/a:

o takich Polakach to dzisiaj niemcy kurwa śnią i marzą.

...a ich sen i marzenia się powoli spełniają


i 6 euro na godzinę przeistaczają
Zgłoś
Avatar
Villeman 2013-12-29, 17:57 24
Dobry dziadek, zapewne łapę ma taką, że bez wyjątku każdemu z nas zmiażdżyłby dłoń przy uścisku.
Zgłoś
Avatar
O.R.M.O 2013-12-29, 18:01 6
takie zawody i ludzie są na wymarciu bo co drugi idzie do LO albo jakiegoś technikum,bo nie chcą sobie pracą rączek pobrudzić
jak tak dalej pójdzie to za 10 lat nawet nikt nie bd wiedział że istniał taki zawód
Zgłoś
Avatar
mardok 2013-12-29, 18:02 6
szacunek dla ludzi, ktorzy pracy sie nie boja, sa zaradni i potrafia cos zrobic. jak popatrze na dzisiajsza mlodziez to kurwica mnie bierze. srubokreta lebiegi nie potrafia obslugiwac. o ciezszym sprzecie nie wspomne. szlifierka to by sobie wszystkie konczyny poupierdalali...
Zgłoś
Avatar
Newbie2010 2013-12-29, 18:16
Bardzo zdrowe podejście.
Zgłoś
Avatar
zygmuntor 2013-12-29, 18:23 5
mardok napisał/a:

(...) srubokreta lebiegi nie potrafia obslugiwac. o ciezszym sprzecie (...)


"srubo kret"?
O to ci chodziło? +

a może śrubokręt - wódka z sokiem pomarańczowym i lodem?
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2013-12-29, 18:33
W sejmie lepiej tego nie pokazywać...
Dobrze że dziadeczek na chodzie i sprawny. Nie ma czasu chorować i narzekać.
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2013-12-29, 19:00
"Społeczeństwo bogate to i bogate państwo"
Mądry dziadek. Tylko dlaczego w sejmie nie potrafią tego zrozumieć..
Zgłoś
Avatar
konował 2013-12-29, 19:15 8
Kurwa jak ja szanuje fach jakim jest kowal. Jest w tym pewna magia coś nieuchwytnego. I uwielbiam patrzeć jak fachowiec z sztabki żelaza tworzy miecz/nóż/cokolwiek. A dla pana z filmu krata dobrego piwa.
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-12-29, 19:30
Ja osobiście też gościa podziwiam, bo wiem jak trzeba się narobić przy kuźni...wyklepać 1 lemiesza to trzepa się natłuc tym młotem, że rąk nie czuć
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2013-12-29, 20:02
Cytat:

"srubo kret"?
O to ci chodziło?


Może to nie fachowa nazwa wkrętaka ale chyba każdy używa potocznie słowa "śrubokręt":, także chciałeś pokazać jaki to jesteś świetny, elokwentny, inteligentny i Ci się udało a teraz zmień datę urodzin w profilu bo jakoś mi sie wierzyć nie chce aby 43-letni facet zwracał uwagę na takie pierdoły jak śrubokręt.
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-29, 20:02 1
Teraz trochę wraca do łask, chociażby pod pozorem robienia noży na zamówienie. Ale to takie bardziej dla snobów. Takie czasy, nie opłaca się kuć, w sklepie leży gotowe, od ręki. Nie opłaca się ostrzyć, nowa piła w cenie usługi, od ręki, w sklepie. Tapicer? Po co, promocja jest na fotele i kanapę. Elektronik? Po co, skoro zaraz się okaże, że naprawa tyle co nowe radio czy tv.

Z rzemiosł na dużą skalę to się ostała budowlanka i mechanika samochodowa. Chałupa i samochód to pole do popisu przed znajomymi, sąsiadami, dziewczynami.

Taka nasza mentalność, perełki w oku na kredyt. Po co kaletnik, przecież w Biedronce są promocje na paski do spodni...Wpojono nam bardzo szybko konsumpcyjny styl życia. Tego już nic nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
rejcze12 2013-12-29, 20:14
takim ludziom szacunek sie należy !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie