18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Kuzyni Trolle
crossdressphyxia • 2013-11-12, 14:52
Będąc dziś w pracy przypomniało mi się moje dzieciństwo, a zwłaszcza dwóch małych zrytych kuzynów, którzy przyjeżdżali do mnie na wakacje w odwiedziny. Ja miałem wtedy około 12 lat, oni 7 i 8.

Pamiętam dostali kiedyś parę ziarenek marchwi, pietruszki, czy czegoś tam jeszcze, gdyż napatrzyli się na dziadka, co całe dnie spędzał na roli, więc postanowili sami zrobić swoje ogródki.

Rozgrzebali trochę ziemi i powsadzali owe ziarna, ale jak to dzieci, zaczęli się kłócić, a, że Ty masz więcej ziarenek, a ja mam ładniejszą ziemię.

Na złość zaczęli sobie skakać, rozgrzebywać i niszczyć swoje owoce pracy, lecz ten starszy wpadł na piekielny pomysł. Po prostu wyjął fiuta i wylał się tamtemu na jego ogródek, śmiejąc się przy tym niesamowicie. Młodszy poleciał z płaczem na skargę.

Innym razem dziadek wypalał zebrane z pola badyle po ziemniakach. Młodszy podbiegł do mnie, pokazał dłonie i zapytał:

-Będzie się to palić???

Tak, w dłoniach miał wielką hałdę psich gówien, które z błyskiem w oczach ładował do paleniska. Pół wieczoru latał naokoło domu szukając psich odchodów i bez skrępowania brał je w dłonie.

Kiedyś zawołali mnie do stajni, wrzeszcząc:

-Choć, coś zobaczysz!

Po wejściu ujrzałem jak leją świniakom na ryje, a świnia chłepce to ze smakiem jak pies wodę. Cieszyli się z tego, jakby dostali PlayStation 1.

Ach,dzieciństwo...

Nie było, bo własne
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-11-12, 15:07 13
wsi spokojna wsi wesoła.
za gnoja się dziwne rzeczy robiło.
o ktoś wrzucił petardę do kibla w podstawówce.
to ktoś pompował żaby słomką i przy nadepnięciu robiły ,,bum"
to się szło nad jezioro w zimę przy grubości lodu 1cm.
Konkursy kto dalej nasika.
konkurs kto wyżej nasika.
gra w kapsle
gra w dołek (pierwszy hazard)
to bójka i ktoś stracił ząb.
to się rwało pokrzywy i się nimi okładało.

teraz dzieci się sterylnie chowa i rosną nietykalne pizdy.
Zgłoś
Avatar
MrWicked 2013-11-12, 15:42 5
crossdressphyxia napisał/a:


-Choć, coś zobaczysz!



Ja pierdole. Błagam.
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-11-12, 15:44 4
Dmuchanie żab słomkami (!!!), bączki z saletry, gwizdki z patyka, zimą bitwa na śnieżki i zjeżdżanie z górki na workach z sianem, rzucanie się zgniłymi ziemniakami, gra w kapsle, mucha, dwa ognie, klasy, podchody.
Nie było ryjbuka, internetów, jewtuba i nawet sadola. Na kogo wyrośliśmy?

A teraz... jak widzę biberopodobne pipki, swagi i 10-letnie pyskate syfiary z fajkami w zębach, baz szacunku dla swoich starych, to mnie nosi. Tępiłbym taki element ogniem i żelazem, ale chcieliśmy humanizacji, to ja mamy...
Pierdolę tą krucjatę!
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-11-12, 15:49 3
Lech i Jarosław?
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-11-12, 16:01 50
crossdressphyxia napisał/a:


-Choć, coś zobaczysz!



MrWicked napisał/a:



Ja pierdole. Błagam.



Daj spokój, młodzi byli. Mogli się pomylić.
Zgłoś
Avatar
justin_bimber 2013-11-12, 16:26
Teraz pewnie jako dorośli szczą sobie na mordy i wrzucają na harda ^^
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-11-12, 16:58 3
brudny napisał/a:

Konkursy kto dalej nasika.


Haha, pamiętam jeden gość z mojego bloku miał coś nie teges z kutasem, stuleja jakaś czy ki chuj i coś tam mu operacyjnie robili. W każdym razie miał po tym taki zasięg, że żaden nie miał szans
Zgłoś
Avatar
606 2013-11-12, 17:31 1
Karbid, który starszy kuzyn podpierdalał z praktyk w samochodówce + duuużo słoików i wody. TO jest przepis na udane dzieciństwo. No, albo na harda.
Zgłoś
Avatar
Hemoglobina24 2013-11-12, 18:27
Po loginie wrzucającego sądze ze go lubi przebierać sie w damskie ciuszki i udawać dziewczynke te trolle nie lały na ryja świni tylko jemu bo to spedalona ciota!!!
Zgłoś
Avatar
ruda77 2013-11-12, 18:28
A co to? wspomnienia wuja Freda?!
Zgłoś
Avatar
MojaAdrenalina 2013-11-12, 18:46
Co teraz słychać u kuzynów?
Zgłoś
Avatar
Swicheroo 2013-11-12, 18:48 1
BongMan, a Wy w bloku tak rodzinnie, wszyscy naraz laliście?
Zgłoś
Avatar
czochu 2013-11-12, 18:55 2
Aż mnie się moja historia przypomniała. W dzieciństwie zawsze odwiedzałem mojego kolegę Matiego, z którym utrzymuję kontakt po dziś dzień Zawsze bawiliśmy się klockami lego i pewnego razu doszło do kłótni kto weźmie tego fajniejszego klocka. Jako sprytniejszy polizałem klocka, wiedząc, że Mati już nie będzie chciał go dotknąć, ten w akcie zemsty napluł na następny i tak się ciągnęło przez jakieś 5 min. Mati w końcu posunął się o krok dalej, wyjął pisiora i zaczął lać na cały karton klocków. Z uśmiechem na twarzy powiedział, że wszystkie klocki są jego. Od tego incydentu odzwyczailiśmy się od zabawy klockami. Kawał pojeba był z tego Matiego, ale z takimi przynajmniej nudno nie bywa
Zgłoś
Avatar
Nóż 2013-11-13, 8:43
Cytat:

3
Dmuchanie żab słomkami
(!!!), bączki z saletry,
gwizdki z patyka, zimą
bitwa na śnieżki i
zjeżdżanie z górki na
workach z sianem,
rzucanie się zgniłymi
ziemniakami, gra w
kapsle, mucha, dwa ognie,
klasy, podchody.
Nie było ryjbuka,
internetów, jewtuba i
nawet sadola. Na kogo
wyrośliśmy?
A teraz... jak widzę
biberopodobne pipki,
swagi i 10-letnie pyskate
syfiary z fajkami w zębach,
baz szacunku dla swoich
starych, to mnie nosi.
Tępiłbym taki element
ogniem i żelazem, ale
chcieliśmy humanizacji, to
ja mamy...

technologie, postęp i internet to gówno, szatan i zło. Ja miałem komputer od dziecka a o sikaniu świni do pyska mogłem tylko pomarzyć. I co ze mnie wyrosło?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie