18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ostatni tydzień był nad wyraz owocny w złote myśli u miłościwie nam panującego!

"Front walki z żywiołem przesuwa się na północ" - no faktycznie błyskotliwe, niech habilitacje o tym napisze.
(źródło: wyborcza.pl/1,75248,7920263,Tusk__Nic_nie_wraca_do_normy.html)

Bronek także wie, jak okazać współczucie ludziom pokrzywdzonym przez powódź:
"W zeszłym roku powódź, w tym roku powódź, więc pewnie ludzie są już oswojeni, obyci z żywiołem"
(źródło: wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,7918850,Komorowski__Ludzie_sa_...

Tutaj PO głowy państwa pokazuje, że geografię ma w małym palcu i co więcej postanowił podzielić się swoją jakże rozległą wiedzą z zaściankowym narodem polskim:
"Woda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem spływa do głównej rzeki i do Bałtyku"
(Źródło: tvn24.pl/12690,1656877,0,1,woda-ma-to-do-siebie--ze-splywa,wiadomosc.html)

A tutaj prawdziwa bomba dla mieszkańców Krakowa i POznania. Komorowski doskonale wie jak poprowadzić swoją kampanię wyborczą! Ostrożny dobór słów, nienaganny wygląd, ale także elitarny dowcip - to atrybuty przyszłej głowy narodu!

Cóż mocna dodać..."Wodzu prowadź!"

A tak poważnie to jakby którykolwiek z "diabelskich braci" naszej sceny politycznej (no teraz już jeden ) rzucał takimi kwiatkami to przez 24 godziny pisaliby o tym na czerwonym pasku w TVNnie Wiem, że zaraz ktoś wyskoczy z linkiem jak Lecho robi z siebie pajaca - nie bronię go, bo nie lubię ani tego ani tego i patrząc trzeźwym okiem - Bronek bije zimnego Lecha na łeb, a ma jeszcze przewagę - bo żyje!

No dobra Bronku, czekamy na następne zatrważające informacje, złote myśli i błyskotliwe przemyślenia!
Zgłoś
Avatar
DwOOruch 2010-05-22, 13:40 1
No i na co to tutaj?
Założę się, że żaden z sadystów nie jest aż takim idiotą, żeby głosować na tego pajaca z ładną gębą...
Zgłoś
Avatar
N 2010-05-22, 13:59
no tak... Jarek będzie lepszy
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2010-05-22, 17:24
Jak heroiczna obrona Warszawy polegnie i zaleje ją w 60% to wybaczę jemu te wpadki zdaniowe.
Zgłoś
Avatar
Czeski Kapral 2010-05-23, 0:24 6
czytajac wasze komentarze dochodze do wniosku ze demokracja, podobnie jak wodka i dawanie w zyle - nie dla wszystkich.
Zgłoś
Avatar
DwOOruch 2010-05-23, 16:12 4
@up
no właśnie bo demokracja jest dla idiotów.
"W demokracji rządzi większość, a większość to idioci." JKM
Zgłoś
Avatar
d................a 2010-05-23, 19:19
Chuj w dupe demokratom!
Zgłoś
Avatar
fifarafa 2010-05-23, 19:43
B. Komorowski: "Koryto dajcie i spierdalajcie!" Caly plan na rzady, wiecej nie oczekuje
Zgłoś
Avatar
Damianbeat 2010-05-23, 20:41
I weź tu nie wytrzyj tyłka listą wyborczą po posłuchaniu takiego pajaca...
Zgłoś
Avatar
Jopas 2010-05-23, 22:01
Powinien chujek wpierdol dostac od dresików to by od razu był potulny.
Zgłoś
Avatar
Arte 2010-05-26, 12:11
stierdzili 13-15 latkowie
Zgłoś
Avatar
uookie 2010-05-26, 15:54 4

...bo to chłopak o złotym sercu
Zgłoś
Avatar
mail_25 2010-05-26, 22:03 2
nitromalyna napisał/a:

no tak... Jarek będzie lepszy


widze ze glupota ludzka zagoscila nawet i na sadistica -_-`
nie wiem czy wiesz drogi kolega ale media klamia a co za tym idzie sondaze rowniez.
wybor miedzy kaczynskim a komorowskim to zaden wybor ale media wpoily wam ze tylko tych 2 kandydatow sie liczy i wy zaklute lby pojdziecie glosowac na komorowskiego albo kaczynskiego tylko po to zeby ten drugi nie wygral... ludzie otworzcie oczy!!
jesli nie macie zielonego pojecia o polityce to zrobicie test polityczny i dopiero zabierajcie sie za glosowanie a nie kazdy sie wymadrza a tak na prawde G... wie i jest manipulowany przez media;)
Zgłoś
Avatar
N 2010-06-03, 17:11
mail_25 napisał/a:

tylko tych 2 kandydatow sie liczy i wy zaklute lby pojdziecie glosowac na komorowskiego albo kaczynskiego tylko po to zeby ten drugi nie wygral



Rzeczywiście ktoś tu jest głupi. W jednym zdaniu napisałem to co Ty w kilku, a najlepsze jest to że najpierw zaprzeczasz że "jeżeli nie Komorowski to Jarek" a potem się zgadzasz i podajesz całkiem dobre argumenty.

Kurwa mać...
Zgłoś
Avatar
d................a 2010-06-14, 13:57
tag to zes dojebal:
Cytat:

sążnie patagońskie

;d
Zgłoś