18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Kwintesencja Patologii
ypierdalaj • 2018-03-22, 14:56
Mirki
Mam dla was zestawienie konfrontacji sebastianów z policją.

Widząc co się dzieje i w jakim kierunku toczą się sprawy postanowiłem założyć partię polityczną której statutowym celem będzie utworzenie rezerwatów dla podludzi. Akt ten będzie wycięciem nowotworu z organizmu. Jako, iż prace nad sztuczną inteligencją i zaawansowaną robotyką są jeszcze w powijakach, w swojej dobroci pozwolę im żyć w zamian za prostą fizyczną pracę na rzecz dobrobytu. Oprócz bezpieczeństwa i oczyszczenia z patologii nie dostaniecie NIC. Sami na to zapracujecie, na korzystnych warunkach, płacąc sprawiedliwe podatki.
Głosujcie na mnie w najbliższych wyborach. Partia TT (Teraz Totalitaryzm)

Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-03-22, 15:00 8
Tak jak w ameryce, stawia sie to odstrzał. Chociarz u nas jeszcze policjanci uzbrojeni jak na piknik, na zachodzie popierdalaja niczym zółwie ninja
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-03-22, 15:19 16
Zawsze powtarzałem i będę powtarzał - po co nam imigranci, skoro mamy własne podludzkie ścierwo w kraju.
Zgłoś
Avatar
daniel9119 2018-03-22, 15:54 6
@up masz racje tez nie lubie policji ale w przypadku przedstawionym na filmiku co ten gosciu z nozem lezy policjant w tym momencie to pi*da bo co bo jakby do niego strzelił to by potem mial problemy, protokół dlaczego strzelił a na samym koncu wyjebali by go z pracy pewnie.
Zgłoś
Avatar
TT4 2018-03-22, 15:55 2
pogromcababilonu napisał/a:

Partia TT (Teraz Totalitaryzm)

Co ty kurwa nie powiesz?
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2018-03-22, 16:27 40
Komisariat w Gdańsku najlepszy. Głupi chuj w okienku, mam nadzieję, że go wyjebali.
Zgłoś
Avatar
petru23 2018-03-22, 16:36 2
Parodia a nie system.
Zgłoś
Avatar
teken 2018-03-22, 16:42 6
Policja z mopem wygrywa
Zgłoś
Avatar
RoboCat 2018-03-22, 16:45 3
Co to sa te kurwa Mirki...
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-03-22, 17:10 2
Policja z mopem na końcu łamie nadgarstki. Dosłownie i w przenośni.

A druga akcja to Telewizja Narodowa, gdzie na początku błysnął Hadacz. Nie wiem czy są bardziej jawni prowokatorzy starych kiejkutów niż oni.
Zgłoś
Avatar
InnyName 2018-03-22, 18:56 14
Potem, że zabili matiego... no kurwa, dobrze, ze go zabili
mnie kurwa nigdy na dołek nie wzięli, dostawałem mandaty i zazwyczaj najniższe kwoty, a tych trzeba napierdalać pałą...
Zgłoś
Avatar
v................0 2018-03-22, 19:05 2
Ja pierdole, nie dość że kurwa ameby jebane prawilniaki robią gnój to jeszcze policja - co to ma kurwa być? Albo jakieś spaszone Januse albo jakieś stuleje umysłowe, które nie potrafią się powiedzieć, a jak dochodzi do rękoczynów to w 10 pakują jednego wieszaka z osiedla do suki. Jak my mamy kurwa szanować ten zawód?
Zgłoś
Avatar
Macias17 2018-03-22, 19:21 3
pogromcababilonu napisał/a:


Widząc co się dzieje i w jakim kierunku toczą się sprawy postanowiłem założyć partię polityczną której statutowym celem będzie utworzenie rezerwatów dla podludzi. Akt ten będzie wycięciem nowotworu z organizmu. Jako, iż prace nad sztuczną inteligencją i zaawansowaną robotyką są jeszcze w powijakach, w swojej dobroci pozwolę im żyć w zamian za prostą fizyczną pracę na rzecz dobrobytu. Oprócz bezpieczeństwa i oczyszczenia z patologii nie dostaniecie NIC.



Wiem że ci policjanci nie wykazali się profesjonalizmem i raczej nie nadają się do pełnienia tego zawodu, no ale żeby od razu tak ostro?
Zgłoś
Avatar
MadDave 2018-03-22, 19:22 11
Przykra sprawa obserwować bezradność policji w takich przypadkach. Akcja z policjantką która nie może się wylegitymować bo zostawiła legitymację oficera pełniącego służbę w łazience jak zmieniała podpaskę? serio kurwa? Przecież to jest jakiś nieśmieszny żart. Natomiast ta policjatka w 4.40 ewidentnie sobie nie radzi, nie panuje nad sytuacją i stara się ich rozdzielić jak dzieci w przedszkolu co tutaj jest nieskuteczne.
Nie chce wyjść na jakiegoś buraka ale kobiety do takiej pracy się nie nadają. Jak taka filigranowa kobietka ma sobie poradzić z rozszalałym po koksie sebixem? skoro nie radzą sobie nawet z pilnowaniem dokumentów? nie wspominając o szarpiących się łebkach na mieście.
Weźcie mi wytłumaczcie jedną rzecz- co daje takie szarpanie się w trakcie aresztowania? On sobie myśli że się uwolni i spierdoli? i będzie załatwione? nie ogarniam.
Inna sprawa- rozpierdala mnie gdy widzę sytuację w której policja boi się użyć broni nawet w przypadku nożownika który jest agresywny i dąży do konfrontacji. Nawet po odstrzale takiego śmiecia ciężar odpowiedzialności jaki spada na policjanta jest kurwa jakimś absurdem. Wycieczki po sądach, ciągnące się latami rozprawy i zeznania ustalające w którym miejscu stał te 3 lata temu, oraz co wtedy myślał. To po chuj w ogóle ta policja nosi broń skoro boją się jej użyć? Dlaczego w tym kraju bandzior ma więcej praw niż stróż prawa? i dlaczego stróże prawa robią z siebie komediantów?
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-03-22, 19:23 1
O kurde, widze że na sadisticu same kurwa aniołki i społeczniaki. Ktoś słonecznik rzuci na trawe to pewnie już dzwonicie jak rudy z blok ekipy. A czy tak aby rurki was w jajka zbyt mocno nie cisną?

Podludziami to właśnie jesteście wy. Mentalność niewolnika, naćpał się więc złamał prawo to należy mu się odstrzał, przejechał na czerwonym - do pierdla...

A co do filmiku - patologia po jednej jak i po drugiej stronie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie