18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
AlbertoNihilo 2024-08-13, 5:05
Genius510 napisał/a:

Gówno się w basenie utopiło...toż to nie może być



Gównem to jesteś ty i twoja stara.
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-08-13, 5:36
slawek150 napisał/a:

Wybierz się do okulisty. Baba gada po chinsku, napisy są po chinsku, a ty ciapatych widzisz.



Przecież to jeden chuj.
Zgłoś
Avatar
habiTEK 2024-08-13, 17:43
Pedator napisał/a:

Możecie mnie minusować ale patrząc po szmatach i kolorze to chyba jest jakiś ciapaty pomiot i to mała strata a może nawet by dorosło i wysadzało się w powietrzu albo wyrzynało maczetą niewinnych ludzi.



eskpercie to jest Vietnam. słabe masz rozeznanie linwistyczne. wogóle masz słabe rozeznanie.
wogóle jesteś słaby. jak twoja matka mawia: ale chujstwo uplągłam, trzeba było połknąć.
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-08-13, 21:23
habiTEK napisał/a:

eskpercie to jest Vietnam. słabe masz rozeznanie linwistyczne. wogóle masz słabe rozeznanie.
wogóle jesteś słaby. jak twoja matka mawia: ale chujstwo uplągłam, trzeba było połknąć.



A ty czytać dzbanie nie umiesz? Dla mnie żółty ciapaty czarny eskimos indianin to jeden chuj.
Zgłoś
Avatar
Dualamangor 2024-08-14, 4:13
Pedator napisał/a:

Możecie mnie minusować ale patrząc po szmatach i kolorze to chyba jest jakiś ciapaty pomiot i to mała strata a może nawet by dorosło i wysadzało się w powietrzu albo wyrzynało maczetą niewinnych ludzi.



Przecież to Chiny są...
Zgłoś
Avatar
marcinek310 2024-08-14, 15:23
Jak tak można... Świat na prawdę jest posrany
Zgłoś
Avatar
KarolinaWołosz 2024-08-15, 11:57
Pedator napisał/a:

Możecie mnie minusować ale patrząc po szmatach i kolorze to chyba jest jakiś ciapaty pomiot i to mała strata a może nawet by dorosło i wysadzało się w powietrzu albo wyrzynało maczetą niewinnych ludzi.



Święta prawda. Jednego ciapatego śmiecia mniej.
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-08-21, 14:14
Chciała ją utopić, żeby sobie zrobić nowego skośnego. Chinole to pojeby.
Zgłoś