18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Avatar
krakenwmajtach 2015-10-08, 22:03 6
Lądowanie nieudane, nie rozjebał się, nie oglądać.
Zgłoś
Avatar
AtomicFeelings 2015-10-08, 22:22
Dlaczego właśnie tak mało jest filmów z akcji w samolocie?
Zgłoś
Avatar
KolekcjonerDobrego 2015-10-09, 0:26
tak wygląda chujowe podejście, pilot ogranął
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2015-10-09, 0:34 5
No nie ladowalem tak nigdy, ale gdybym widzial w oknie jako pasazer pas przy podejsciu... Kupa w majtach
Zgłoś
Avatar
CichaWoda 2015-10-09, 0:45
jak się najadłem grochówy to jak pierdłem to prawie się krzesła poprzewracały
i lepiej by wtedy samoloty nie latały koło mnie
Zgłoś
Avatar
hrabia9933 2015-10-09, 1:10
on zrobil jedno okrazenie, a ja jestem na piecdziesiatym pierdolontym osmym okrazeniu w maratonie po internecie
Zgłoś
Avatar
Henki 2015-10-09, 3:55
Dlatego na pilotów wydaje się masę pieniędzy na szkolenia, czasem autopilot nie da rady prawdziwemu doświadczeniu i tysiącami godzin za sterami czy to w symulatorach czy w samolocie.
Zgłoś
Avatar
Nikodem_Szulcc 2015-10-09, 4:27 11
I to jest kurwa drift, a nie jakies podrabiańce :p

Ale go jebany poderwał ...
Zgłoś
Avatar
eunstachy 2015-10-09, 7:35
@Henki jest dokładnie na odwrót. To pilot jest najsłabszym ogniwem bo - jak każdy człowiek popełnia błędy a błąd pilota jest najczęstszą przyczyną wypadów. Tyle się ich szkoli, żeby zminimalizować ten czynnik.
Zgłoś
Avatar
Mamula 2015-10-09, 11:35 2
@eunstachy to ciekaw jestem jaki automatyczny system wyląduje Ci przy takim wietrze.
Zgłoś
Avatar
Dirkuu 2015-10-09, 14:01 1
I powiedzcie, że klaskanie po lądowaniu jest złym zwyczajem Polaków.
Zgłoś
Avatar
Alferg 2015-10-09, 16:13
@Mamula zdajesz sobie sprawę, że bez komputera latanie np. czymś takim jak B-2 byłoby w ogóle niemożliwe, albo bardzo ciężkie. Myślę, że już dzisiaj są dostępne rozwiązania umożliwiające lądowania w cięższych warunkach niż byłby to w stanie przeprowadzić człowiek. To tylko kwestia czasu, gdy ludzie zostaną wyparci z tego typu zawodów, a przynajmniej nie będą potrzebni, do więcej niż towarzystwa, lub sytuacji awaryjnych.
Zgłoś
Avatar
worldoko 2015-10-09, 18:32
@up "Nie znam się, więc się wypowiem"
Zgłoś
Avatar
ska 2015-10-09, 21:58
Start i lądowanie zawsze jest wykonywane przez pilota. Ster autopilot przejmuje na wysokości przelotowej 8-11 tyś metrów. Dla mało doświadczonych pilotów odejście na drugi krąg to częsta reakcja na takie sytuacje, ale powstaje jeden problem. Kiedyś żeby zostać pilotem rejsowym trzeba było mieć przelatane minimum 10 tyś godzin no i większość z nich to byli piloci wojskowi więc doświadczenie dosyć spore. Obecnie norma jest znacznie niższa bo korporacje nie wymagają takiej ilości a większość kontroli awioniki przejmuje komputer- i starzy wyjadacze odeszli na emeryturę więc jest młode pokolenie. Pilot jak każdy człowiek jest w czymś gorszym a w czymś innym lepszy, ale to fakt większosc wypadków jest spowodowanych przez bład pilota.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie