18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20

Nijaka Elena Kuzavin (pewnie dość znana w światku mielonki dla kotów jako Lady Biker) dopełniła tradycyjnie swojego motożywota.
Jeszcze sobie tylko trupiarz w prosektorium porucha i do piachu motolalę.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2019-10-27, 8:38 2
Żegnaj najdroższa, będzie nam cię brakowało
Zgłoś
Avatar
Japiszon 2019-10-27, 8:40
Szkoda ....
Motoru
Zgłoś
Avatar
Robertuss 2019-10-27, 8:41 1
Gdzie są buty ja się pytam
Zgłoś
Avatar
traf 2019-10-27, 8:46 6
patrz w lusterka - samochody są wszędzie
Zgłoś
Avatar
Adolfik123 2019-10-27, 8:59 3
tak to jest jak zmywarka spierdoli z kuchni i próbuje się bawić w drajwera
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-10-27, 9:07
Mogła zostać dziwka lepiej by na tym wyszła

______________



We know they are lying.
They know they are lying.
They know that we know they are lying.
We know that they know that we know they are lying.
And still they continue to lie.

Zgłoś
Avatar
bloodwar 2019-10-27, 9:09 36
Jak zwykle jechała powoli i zgodnie z przepisami a to zły kierowca nie popatrzył w lusterko i tym samym sprawił, że jej motor zaczął gwałtownie przyśpieszać i wyprzedzać na trzeciego po ciągłej linii

______________

"Multikulturowość jest dobra!" - Elin Krantz
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2019-10-27, 9:53 2
Tak oglądam ten materiał i na koniec mam takie podsumowanie:
Aha
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-10-27, 10:08 3
Aha. Jestem równie wstrząśnięty i zaskoczony jak podczas tych wszystkich śmiertelnych wypadków które miały miejsce w warszawie na puławskiej gdzie idioci zabijali siebie i innych na słynnej pancernej kolumnie zaraz po hopce na której się wylatywało przy prędkościach powyżej 150km/h przy ograniczeniu do 50.
W sumie wszyscy mieli wyjebane przez tyle lat i jedyne co się działo to stawiali tam sobie krzyże i znicze póki młody Zientarski nie zabił tam pasażera.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
T................y 2019-10-27, 10:15 5
Tak się kończy konfrontacja instagramowego show i rzeczywistości. Ludzie żyjący na pokaz, oderwani od życia codziennego. Przekonani, że wszystko jest jak w Internecie. I ci, którzy się tym podniecają i chcą ich naśladować.
Zgłoś
Avatar
Verano 2019-10-27, 10:21 1
Czego kurwa ci ludzie oczekują, zapierdalając 200 na godzinę na motorze i będąc ubranym w sumie tylko w kask??? No kurwa czego?
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2019-10-27, 10:35 7
Verano napisał/a:

Czego kurwa ci ludzie oczekują, zapierdalając 200 na godzinę na motorze i będąc ubranym w sumie tylko w kask??? No kurwa czego?



Adrenaliny oraz uznania ich za modnych, odważnych, niesmiertelnych, chcą się pokazać i zabłysnąć. Szpan ponad wszystko...

Szanuję adrenalinę, ale są skoki spadochronowe, bungee i inne zabawy nie narażające innych uczestników ruchu. Do zapierdalajacych motocykli powinno się strzelać - co za różnica czy zginie w wypadku czy od kuli?

Zgłoś
Avatar
Goldmann 2019-10-27, 10:44 1
Kurwa, aż się popłakałem :-<
Zgłoś
Avatar
eruaknem 2019-10-27, 11:30 1
Zawsze szkoda dobrej dupy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie